کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16393
    سلام جناب بزرگمهر

با تشکر از حضور شما من فکر نمی کنم در این فروم قصد خراب کردن محصولی باشه ولی انتقاد حق هر مشتریست اومیدوارم شما هم در کارتان موفق باشید

ولی هر تولیدی نیازمند اصول خاصی است کشور ایران یکی از مترحترین سازمان های دامپزشکی در جهان را دارا میباشد که اگر شما هم پروانه تولید و بهداشتی را از این سازمان دریافت کنید

مصرف کنندگان بیشتری خواهید داشت و از حمایت دولتی بهرمند خواهد شد اداره دامپشکی طبقه هفتوم دارو و درمان جناب دکتر آزاد موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام بر دوستان قدیمی و جدید

آقای مرادی عزیز ، اینجا کسی با شما دشمن نبوده و نیست .

ناراحتی شما از بنده هم کاملا بی مورده ، من از شما دیگه انتظار ندارم . در اون زمان شما مشکلی با بعضی از اعضا و البته ادمین انجمن دیگری داشتید و بنا به گفته خودتون اونجا بهتون فحاشی و بی احترامی شده بود . پاسخش رو اینجا و در انجمن پارسی پت با لحنی بسیار تند داده بودید . اصلا این فروم چه ربطی به اون فروم داشت ؟ میرفتید همونجا جوابیه شدید الحن میدادید! این همه به من تو انجمن های مختلف بد و بیراه گفتند شما تا حالا دیدی من تو انجمنی که مال خودمه پاسخ کسی رو بدم؟ اصلا در شان شماست که بخواید درگیری لفظی در یک تاپیک عمومی داشته باشید ؟ مردم عقل دارند ، خوب و بد رو تشخیص میدند . نیازی به طرح دعوی و یا مقابله به مثل با هیچ کسی نیست . وگرنه اگر قرار بود هر بی احترامی رو تو این انجمن تلافی میکردم الان ۱۰ تا تاپیک دفاعیه از خودم تو سایت بود . همه قدیمی ها شاهد هستند که بار ها و بار ها علیه من مطالبی در سایت های مختلف مطرح شد که در بعضی از موارد شامل فحش و ناسزا هم میشد .

اینجا قانونش اینه ... من دوست ندارم اینجا محل جنگ و دعوا باشه . میدونید چرا پارسی پت از همه انجمن ها قوی تره؟ فقط واسه اینه که حاشیه نداره و مدیرانش با هم دوستند . اگر قراره من همیشه آدم بده بشم ولی به جاش انجمن آروم باشه و توش جنگ و دعوا نباشه هیچ مشکلی نیست . اون زمان من نگفتم حق با شما نیست ، ولی هیچ وقت نمیتونم اجازه بدم این انجمن محلی بشه برای ابلاغیه و جوابیه های رسمی و ....

امیدوارم برای یک بار هم که شده در کمال آرامش و با این باور که من با شما مشکلی ندارم پست من رو بخونید .

از بقیه دوستان هم عاجزانه خواهش میکنم در کمال آرامش با هم بحث کنند . همه آزادند از محصول مورد علاقشون دفاع کنند و ایرادات سایر محصولات رو هم اعلام کنند .

ارادتمند همه دوستان
    بابک

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    رو سختی اب تانکت به مرور زمان با حل شدن در اب تاثیر میزاره و اونو بالا میبره
    توی آب حل میشن؟؟ پس توی آب شور چجوری این مشکل برطرف میشه؟آقا فربد یه تانک دیدم توش هم اس پی اس بود هم ریف متاسفانه یادم رفت کدوم سایت بوداینجوری توی این تانک مشکلی پیش نمیاد؟ سوال بعدی:یه تانک اس پی اس دیدم که موج سازش با اون جریان شدید ماهیا رو توی آب طواف میداد اینجوری ماهی از ترس نمیمیره؟با تشکر از آقا فربد گل

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    [QUOTE=farbodb;213991]
    نقل قول نوشته اصلی توسط AVISA نمایش پست ها

سلام من نمیدونم طرف صحبتم چه کسی هست چون ای دی به نام شرکت هست ولی سلام به همه دوستانی که تو برنده اویسا فعالیت میکنند
    اول تشکر میکنم برای به اشتراک گذاشتن محصولتون
    من قصدم از اون پست تخریب یا ایراد گیری به یه شرکت ایرانی نبود فقط پیشنهاد دادم برای تبلیغ بهتر بهتره با مستندات صحبت کنند نه یه عکس خالی و اون پست بیشتر در جهت بهتر تبلیغ کردن برای اون برند بود نه تخریب
    به نظرم شما که جو رو میدونید پس بهتر بود با دست پور بیاین برامون تا ما هم از دست این دلال بازیا راحت شیم و یه برند ایرانیو با اطلاعاته دقیق استفاده کنیم
    اگه مطالعه کرده باشین پستای منو من حتی اون یکی برند هم تا به حال مورد بررسی قرار ندادم فقط گفتم باهاش به فلان مشکل خوردم اگه کسی سوال کرده ازم
    اتفاقا بعد صحبت اقای شفیع پور راغب شدم برای تانک جدیدم یه تست هم از نمک اویسا کنم
    من از هرگونه صحبت و بحث علمی و انالیز دقیقی که قرار بدین اینجا برامون حمایت میکنم و حتی حاضرم براتون تبلیغ هم بکنم و اونو تو تانک خودم استفاده کنم چون برنده ایرانیه ما هم ایرانی هستیم
    موفق باشید
    جناب فربود عزیز بنده بزرگمهر هستم و قصدم از پست قبلی گرفتن کمک برای بالا بردن کیفیت محصولات مون هست و میدانم که شما هم قصد تخریب ندارید چون از مطالب شما در همان پست تشکر هم کردم زیرا صحیح فرموده بودید.
    ضمناً از صفحه ایجاد شده برای معرفی محصولات آویسا تشکر می کنم.
    اگر امکان داره آدرس ایمیل یا شماره تماس خود را برایم بفرستید چون من فعلا پست خصوص نمیتونم بفرستم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط orca نمایش پست ها
    سلام جناب بزرگمهر

با تشکر از حضور شما من فکر نمی کنم در این فروم قصد خراب کردن محصولی باشه ولی انتقاد حق هر مشتریست اومیدوارم شما هم در کارتان موفق باشید

ولی هر تولیدی نیازمند اصول خاصی است کشور ایران یکی از مترحترین سازمان های دامپزشکی در جهان را دارا میباشد که اگر شما هم پروانه تولید و بهداشتی را از این سازمان دریافت کنید

مصرف کنندگان بیشتری خواهید داشت و از حمایت دولتی بهرمند خواهد شد اداره دامپشکی طبقه هفتوم دارو و درمان جناب دکتر آزاد موفق باشید
    سلام دوست عزیر ممنون از راهنمایی شما جهت اطلاع به استحضار برسانم برای تاسیس کارخارنه اقدام شده و جواز تاسیس صادر شده ولی متاسفانه یکسری خلع های قانونی وجود داره مثلا یکیش اینه که رسته ای در وزارت صنایع برای اینکار وجود نداره و پروانه تولید و بهربرداری باید با یک رسته دیگری ( مثلا داروسازی پزشکی) صادر بشه که اونوقت نیازمند یک سری مدارک خاص امکانات خاص و سرمایه گذاری در حد چند ده میلیارد تومان هست که بازار فعلی اصلاَ کشش یک چنین سرمایه گذاری را ندارد و همینطور بنده و دوستان و تااین مراحل انجام نشود هیچ مجوزی را در هیچ اداره ای برای ما صادر نخواهند کرد. اما با رایزنی هایی که انجام دادیم و تلاش برخی برای به ثمر نشستن این کار انشاالله در آیند نزدیک به این مهم دست خواهیم یافت.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12326

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12326
    تایم نور دهی از ساعت ۳ روشن میشه واز ساعت ۴ متالام تا ساعت ۱۰ شب
    ۳عدد متال دارم و۴ عدد مهتابی
    اندازه اکواریم۱/۵ ۵۰cmدر۷۰cm
    موتور۶۰۰۰ سوبو
    موج ساز ۴۰۰۰ اکواریم سیستم
    اسکیمر مارک اسکیمز برای ۶۰۰ تا ۷۰۰
    فقط در اثر یه بی احتیاطی گیاه رفرجیم از بین رفت

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza4246 نمایش پست ها
    تایم نور دهی از ساعت ۳ روشن میشه واز ساعت ۴ متالام تا ساعت ۱۰ شب
    ۳عدد متال دارم و۴ عدد مهتابی
    اندازه اکواریم۱/۵ ۵۰cmدر۷۰cm
    موتور۶۰۰۰ سوبو
    موج ساز ۴۰۰۰ اکواریم سیستم
    اسکیمر مارک اسکیمز برای ۶۰۰ تا ۷۰۰
    فقط در اثر یه بی احتیاطی گیاه رفرجیم از بین رفت

سلام دوست عزیز ممنون فقط اگه مشخص کنید چرا این عکسو اطلاعاتو اینجا تو تاپیک سوالات اب شور قرار دادین ممنون میشم!!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12326
    گفته بودم که جلبک قرمز زده وحتی با فسفات گیر هم از بین نرفته

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نه جلبک قرمزه وکنده میشه و سیانو بکتر است هرچی فسفات گیر میزارم خیلی پایین نمیاد حتی سیفون هم کردم ممکنه از مدیاهم باشه چون دو سال تو اکواریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها

پی اچ
    از اب شهر استفاده میکنید؟
    موارد بالارو بگین
    من متوجه نشدم دوساله فسفات گیرتون عئوض نشده؟منظورتون از مدیا چی بود؟
    و اینکه لامپا کی عوض شدن؟موارد بالا هم ذکر کنید
    ویرایش توسط farbodb : 27th August 2014 در ساعت 01:37 PM

صفحه 689 از 1093 نخستنخست ... 189589639670671672673674675676677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708739789 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)