صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    درود همه چيز عاليه فقط در مورد سيفون هم يه توضيحي بده آب رو كجا دپو ميكني و هر چند وقت سيفون داري مخصوصا" براي كويها؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.(ماهی های آب شیرین شامل:آروانا.سرسوسماری.پرو
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.136028 نمایش پست ها
    درود همه چيز عاليه فقط در مورد سيفون هم يه توضيحي بده آب رو كجا دپو ميكني و هر چند وقت سيفون داري مخصوصا" براي كويها؟
    والا من یه زمانی رفتم کلی دبه 20 لیتری گرفتم آبو میریزم تو اونا 1 هفته جلوتر تا خودش آروم آرو آماده بشه.حالا نمیدونم با این روش که تا حالا برام مشکلی نیومده؟روشم درسته یا اشتباه؟در مورد آکواریومای بزرگ هر 4 ماه و کوچک هر 2 ماه.ولی کوی ها هم هر 2 ماه.البته بعضی وقتا نیاز میشه که زودتر آبشونو عوض کنم البته من 50% آب ههمه آکواریومارو تو فواصل زمانی که عرض کردم عوض میکنم.از اونجایی که چوب باعث میشد رنگ آب یکم به تیرگی بزنه.منم همرو جمع کردم از تو آب.دوستان اگه تو اصول من عیب و ایرادی دیدن ممنون میشم اگه راهنمایی کنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط basefahim24 نمایش پست ها
    والا من یه زمانی رفتم کلی دبه 20 لیتری گرفتم آبو میریزم تو اونا 1 هفته جلوتر تا خودش آروم آرو آماده بشه.حالا نمیدونم با این روش که تا حالا برام مشکلی نیومده؟روشم درسته یا اشتباه؟در مورد آکواریومای بزرگ هر 4 ماه و کوچک هر 2 ماه.ولی کوی ها هم هر 2 ماه.البته بعضی وقتا نیاز میشه که زودتر آبشونو عوض کنم البته من 50% آب ههمه آکواریومارو تو فواصل زمانی که عرض کردم عوض میکنم.از اونجایی که چوب باعث میشد رنگ آب یکم به تیرگی بزنه.منم همرو جمع کردم از تو آب.دوستان اگه تو اصول من عیب و ایرادی دیدن ممنون میشم اگه راهنمایی کنن
    دپو كردن آب تو دبه كه اصولي نيست يكي از آك ها رو خالي كن براي دپو اب ازش استفاده كن چون نياز كه اكسيژن دهي براي اب انجام بشه هم دما بودن اب هم با اك هم مهمه. فاصله 2 ماه براي سيفون خيلي خيلي زياد چون تمامي فاكتورهاي اب بهم ميريزه حتي توي اك هايي كه سامپ دارن تعويض حداقل 30 درصد اب رو هر چند وقت يكبار دارن. براي كويها كه نياز به تعويض حداقل يك بار در هفته است. در هر حال شما خودت استادي.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    عکس آرواناهام.اینارو از وقتی فسخل بودن دارم 20 تومن هر کدوم وخریده بودم.الان 70 سانت شدن.خیلی هم لوس شدن.بچه که بودن عقلم نرسید ازشون عکس بگیرم ولی حدود 20 سانت بودن.این آکواریوم 160 سانتیو از کودکی به خودشون اختصاص داده بودم اصلا هم تا حالا جا به جاشون نکردم.
    سلام
    همه ی عکس هاتو دیدم ولی این آرواناها یه چیز دیگن
    با هم کاری ندارن که؟
    امیدوارم نخوریشون یا نفروشیشون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.136028 نمایش پست ها
    دپو كردن آب تو دبه كه اصولي نيست يكي از آك ها رو خالي كن براي دپو اب ازش استفاده كن چون نياز كه اكسيژن دهي براي اب انجام بشه هم دما بودن اب هم با اك هم مهمه. فاصله 2 ماه براي سيفون خيلي خيلي زياد چون تمامي فاكتورهاي اب بهم ميريزه حتي توي اك هايي كه سامپ دارن تعويض حداقل 30 درصد اب رو هر چند وقت يكبار دارن. براي كويها كه نياز به تعويض حداقل يك بار در هفته است. در هر حال شما خودت استادي.
    مرسی از اینکه راهنمایی کردین.آدم وقتی دسترسیش به اطلاعات مفید کم باشه همین میشه دیگه.باشد که اینجا سایه بزرگان بر سرمان باشد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط fisher man نمایش پست ها
    سلام
    همه ی عکس هاتو دیدم ولی این آرواناها یه چیز دیگن
    با هم کاری ندارن که؟
    امیدوارم نخوریشون یا نفروشیشون
    سلام.اتفاقا هر کی میاد خونمون به فکر خوردن اینا میوفته.اینا جیگرای منن نمیخورمشون.مشتری بوده جفتشونو تا 1 تون می خواست من گفتم اینا جا به جا بشن میمیرن تا بیخیال شد.اینا نمیدونم جنسیتشون چیه ولی با هم دعوا نمی کنن.چش و چال همو هم درنمیارن.از کودکی با هم بزرگ شدن.بابا من ماهی هایی مثل پیرانا و اسفراناموس که گنده شدن و کسی نیخره یا تجهیزات آکواریوممو داغون می کنن و میخورم.مثلا یه پیرانا داشتم هر چی شلنگ بود خورده بود.کابل تصفیه ویپرو 3000 و خورد خرابش کرد.منم خوردمش.برعکس چیزی که تو یه مستند شنیده بودم اصلا خوشمزه نبود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام.اتفاقا هر کی میاد خونمون به فکر خوردن اینا میوفته.اینا جیگرای منن نمیخورمشون.مشتری بوده جفتشونو تا 1 تون می خواست من گفتم اینا جا به جا بشن میمیرن تا بیخیال شد.اینا نمیدونم جنسیتشون چیه ولی با هم دعوا نمی کنن.چش و چال همو هم درنمیارن.از کودکی با هم بزرگ شدن.بابا من ماهی هایی مثل پیرانا و اسفراناموس که گنده شدن و کسی نیخره یا تجهیزات آکواریوممو داغون می کنن و میخورم.مثلا یه پیرانا داشتم هر چی شلنگ بود خورده بود.کابل تصفیه ویپرو 3000 و خورد خرابش کرد.منم خوردمش.برعکس چیزی که تو یه مستند شنیده بودم اصلا خوشمزه نبود
    پیرانا رو میخورن . اونی که شما میل کردید Pacu بوده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    پیرانا رو میخورن . اونی که شما میل کردید Pacu بوده
    آره اتفاقا بعد خوردنش رفتم یه تحقیق کردم فهمیدم که پاکو بود.نمی خواستم بگم که شما دیگه گفتین..ردیف دندوناش مثل داندونای آدم بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    ای بی انصاف پاکورو خوردی...
    یکی از بچه ها آروانارو خورده بود میگفت خوشمزه بوده
    چند ساله این آرواناهارو داری؟
    آروانا سیلورو میشه کنار هم نگه داشت البته از همون 20سانت به بعد ولی یکم هم شانس می خواد
    به نظر نر و ماده هم میان یکیش دهان بزرگی داره و یکیش هم سر ظریفتری داره
    موفق باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15159
    اینم عکس بقیه کوی هام

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)