صفحه 8 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 183
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    [quote=مهرانه;95071]
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها

واااي من چرا اين پست رو نديدم؟

جدي ميگين آقا رضا؟! واقعا عروس ماده حرف ميزد؟!! خيلي جالب شد.من تا حالا فكر ميكردم عروس هاي ماده نمي تونن حرف بزنن

الان كه مشخص شد گلي خان آقاااا تشريف دارن.از روي صداهايي كه درمياره و اين كه يكي دوبار سعي كرده بگه گلي اينو ميگم وگرنه از روي ظاهرش كه نميتونم تشخيص بدم

راستي از چندماهگي ميتونه كامل و باتسلط حرف بزنه؟
    عروس اگر خوب باهاش کار بشه از چهار ماهگی کاملا واضح میتونه کلمات رو تکرارکنه و تا یکسالگی بسیار راحت میشه بهش کلمات رو یاد داد.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    دوستان کسی میتونه سایتی بهم معرفی کنه که بتونم سوت رابین هود رو دانلود کنم؟

یه چندتا سایت رفتم ولی نتونستم دانلود کنم

البته اگه داشتین و برای دانلود بزارین یههههههههههه دنیا ممنون میشم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    دوستان کسی میتونه سایتی بهم معرفی کنه که بتونم سوت رابین هود رو دانلود کنم؟

یه چندتا سایت رفتم ولی نتونستم دانلود کنم

البته اگه داشتین و برای دانلود بزارین یههههههههههه دنیا ممنون میشم
    سوت رابین هود؟؟؟
    برای گلی میخواید یا مرغ عشق ها؟
    بفرمایید:
    http://www.3sotdownload.com/inurl/ht...rabin_hood.mp3

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سوت رابین هود؟؟؟
    برای گلی میخواید یا مرغ عشق ها؟
    الان میگردم اگر بود تو پی ام بهتون میگم
    ممننننووووووووووووووون آقا رضا

برای گلی میخوام
    مرغ عشقا که دیگه بالغ شدن چیزی یاد نمیگیرن به غیر از اون اونا اصلا رام نیستن و خیلی وحشین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    ممننننووووووووووووووون آقا رضا

برای گلی میخوام
    مرغ عشقا که دیگه بالغ شدن چیزی یاد نمیگیرن به غیر از اون اونا اصلا رام نیستن و خیلی وحشین
    خواهش میکنم.پستمو ویرایش کردم .لینکشو گذاشتم تو همون پست بالایی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    دیدم

واقعا ازتون ممنوننم

یههههه دنیا ممنون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    كلاغ من رو پسر خالم بهم داد.توي كارگاهشون لونه كرده بودن وقتي والدينشون نبودن يكي از جوجه ها رو براي من برداشت چون ميدونست عاشق كلاغم

اينم از 1ماهگي پيش منه.الان حدود 8 ماهه مهمون خونه ي ماست.اوايل كه خيلي كوچيك بود توي بالكن ازش نگهداري ميكردم.گذاشته بودمش توي يه جعبه كفش.هرموقع گشنش ميشد خونه رو ميذاشت روي سرش به غير از اون آروم بود.منم براي تغذيه اش سويا رو خيس ميكردم و بهش ميدام.

وقتي بزرگتر شد جعبه رو برداشتم تا توي بالكن باشه.اوايل ميموند ولي بعدش كلافم ميكرد.همش ميخواست بياد پيش من.انقدر خودشو به در و پنجره ميزد كه منم دلم ميسوخت مي آوردمش تو اتاقم.اونم حسابي از خجالت من در مي اومد و همه جا رو به هم ميريخت.

الان براي خودش آقايي شده(نميدونم شايدم خانمي).گذاشتمش توي پاركينگ.گاهي هم تو حياط و گاهي هم يواشكي مامان ميارمش تو خونه.البته خودشم از باز بودن در سواستفاده ميكنه و مياد بالا.
    با همه ي تلاشي هم كه كردم اصصلا نميتونه پرواز كنه.يعني اگه بخواد تا ارتفاع 2متري رو ميپره ولي مثلا اگه بخواد بپره رو ديوار حياط نميتونه
    يه كار خيلي جالبي هم كه ميكنه اينه كه وقتي ميزارمش تو حياط و خودم وايمستم لب پنجره خونمون (خونه ما طبقه دوم ساختمونه).تا منو ميبينه شروع ميكنه سروصدا كردن و ميخواد بياد بالا ولي چون نميپره مثل گربه ها از ديوار مياد بالا و ميپره رو سرمن.اولين بار كه اين كارو كرد كم مونده بود از ذوق گريه كنم.

فوق العاده مهربون و دوست داشتني، كنجكاو، فوضضول و باهوشه.تو خونه تا منو ميبينه مثل يه سگ دنبالم راه مي افته

به بچه هاي برادرم هم خيلي حساسه.تا ميان خونمون اگه اونجا باشه بالهاشو باز ميكنه و دنباشون ميكنه تا از خونه برن بيرون وقتي كه ميرن و مطمئن ميشه با افتخار مثل كساني كه تو جنگ پيروز شدن سرشو ميگيره بالا و غار غار كنان ميره سرفوضولي خودش

به گلي هم حساسه.روز اول كه گذاشتمشون پيش هم فقط به گلي نگاه كرد.گلي هم جوجه تر بود اصلا نميفهميد كلاغ چيه.چندوقت بعدش كلاغه كنجكاو تر شده بود اومد نزديك گلي.گلي هم كنجكاويش گل كرد نزديك كلاغه شد و سرشو آروم نزديك كلاغه كرد.كلاغه هم ترسيد آنچنان نوكي به گلي زد كه همه از ترس پريديم بالا.گفتم بچم كور شد.از اون روز وقتي كلاغه مياد بالا گلي رو ميزارم تو قفسش و ميزارمش تو اتاق خواهرم.آخه كلاغه از لاي ميله ها هم دلش ميخواد گلي رو بگيره.گلي هم فوضوله هي تا كلاغه رو ميبينه ميخواد بره پيشش

در نهايت اينكه كلاغه بهترين پتي هستش كه من تاحالا داشتم.اين سياچي رو از گلي هم بيشتر ميخوامش

در آخر اينكه من به هيچكس توصيه نميكنم از كلاغ ها نگهداري كنن.هرچند خيلي شيرين و دوست داشتني و باهوش و فوق العاده خاص ان ولي سختي هاي خودشو داره مهم ترينش اينه كه جاي خيلي بزرگي واسه نگهداري ميخوان چون مثل بقيه ي پرنده ها نميشه تو خونه نگهش داشت و خصوصيات خاص خودشونو دارن

ببخشيد ميدونم خيلي طولاني شد

ايشالا در اولين فرصت ازش عكس ميزارم

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10862
    راستي من نميدونم اسم اين كلاغ ها چيه.يكي بهم گفت كلاغ زنگي ان ولي من هرچي تو اينترنت يا وكي پديا سرچ ميكنم هيچ مطلبي ازش نديدم.حتي يه عكس
    اگه از دوستان چيزي در مورد اين كلاغ ها ميدونن و بگن واقعا ممنونشون ميشم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    دوست عزیز بهتره کلاغ رو کناره پرندگان دیگر مانند کبوتر بگذاری تا پرواز کردن رویاد بگیرد .

حیف است بال داشته باشد اما از لذت پرواز محروم باشد .

حتی اگر هم پرواز کردن رو یاد بگیرد هیچ جایی نمیرود و خیلی جاها بهش کمک میکند که از گزند حیوانات شکاری دور باشد .یا از دسترس بودن کودکان .

آموزش پرواز برای این پرنده که حدود 8 ماه پرواز نکرده کمی دشوار است اما کنار کبوتر های سیاه بگذارید بعداز چندین بار یاد میگیرد .

کبوترهارا در پشت بام تعدادی قرار دهیم. و کلاغ را هم کنار آنها . وقتی کبوترها پرواز کنند کلاغ هم به هوای آنها سعی میکند پرواز کند .

یکی دوباری براش سخته اما به مرور یاد میگیره . هم اینکه بس که پرواز نکرده چاق شده در غذایش هم دقت کنید بیش از این چاق نشه .

اگر به دشت یا روستایی رفتی باخودت ببر .و در جمعی که کلاغ ها مینشینند بگذار و خودت دور شو تا کلاغ های دیگر بیایند کنارش و بعداز پرواز کردن تحریک شود با کلاغها پرواز کند .

سخت است اما شدنی است .

سعی کنید . لذت پرواز رو از پرنده نگیریم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    مهرانه خانم فیلم از شیرین کاری های گلی!!!منتظریماممنون

صفحه 8 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)