صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 457
    مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط hootan نمایش پست ها
    والا اگر حقیقت رو گفته باشه خیر
    ولی من ترجیح میدم فرض رو بر این بزارم که همینتوری بوده و دنبال راه کار بشم
    جالبیش اینه که رفتارش یکنواخت نیست گاهی خوبه گاهی بیدلیل اینجوری میشه
    این که میگم بیدلیل چون حواسمون خیلی بهش هست و چیزی کم و کسر نداره
    برش گردون پیش صاب قبلیش
    زیاد باهاش ور بری اعصابش بهم میریزه پرکن میشه
    کوکاتو از کاسکو راحت تر پر کن میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    15905
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

خب دوست عزیز اگر از قبل باشه پس این رفتار ریشه ای هست و مخصوصا توی کاکادو ها برکناری یک اخلاق بد کار مشکلی هست ولی امکان پذیره . اگر که از قبل مشکل نداشته باشه پس میشه گفت به دلیل خاصی داره مثل فصل جفت گیری و ... که خودش بر طرف میشه موقعی که گاز میگیره شما سعی کن طوری رفتار کنی که بفهمه کارش اشتباهه . اول اینکه دستت رو عقب نکش که براش این یه بازی تلقی بشه و دوم اینکه مثلا وقتی کار بدی کرد برگردونش توی قفس یا از کنارش برو ... . اینطوری کم کم عادتش ررو کنار میذاره .موقعی که گاز گرفت خیلی معمولی بگید نه ولی دستتون رو سریع عقب نکشید . اسباب بازی داره ؟ توی قفس زیاد اسباب بازیش رو گاز میگیره ؟ بیشتر از حد معمول ؟ با تمام اعضای خانواده پرخاشگری میکنه ؟ جوجه هست یا بالغ ؟
    دوست حوبم ممنون از پاسخگوییتون
    چندتا مشکل هست
    1- این که گازاش خیلی دردناک هست و گاهی غیر قابل تحمل که آدم ترجیح میده فرار کنه چون دنبال آدم میکنه
    2- اینحور مواقع به هیچ وجه نمیشه کردش تو قفس
    اسباب بازیهاشو خورد کرده
    وقتی عصبی میشه با همه سر جنگ داره
    به من گفتن 1 سال ونیمش هست ولی فکر کنم بیشتر باشه
    امروز دنبال مادرم کرده بود که داشت تبدیل به فاجعه میشد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    دوست حوبم ممنون از پاسخگوییتون
    چندتا مشکل هست
    1- این که گازاش خیلی دردناک هست و گاهی غیر قابل تحمل که آدم ترجیح میده فرار کنه چون دنبال آدم میکنه
    2- اینحور مواقع به هیچ وجه نمیشه کردش تو قفس
    اسباب بازیهاشو خورد کرده
    وقتی عصبی میشه با همه سر جنگ داره
    به من گفتن 1 سال ونیمش هست ولی فکر کنم بیشتر باشه
    امروز دنبال مادرم کرده بود که داشت تبدیل به فاجعه میشد
    باید به هر طریقی شده جلوی این رفتارش گرفته بشه وگر نه عادت میشه براش و دردسر بیشتر میشه . تا الانم اینکار یا براش سرگرمی شده یا در منزل قبلی خودش این رفتار رو داشته . باید این عادتش رو ترک کنه وگر نه یه ناهنجاری هست که همه رو اذیت میشه . ما شرایط شما رو نمیدونیم که به چه صورت هست اما راه پیشنهادی برای تنبیه پرنده قفسش هست . موقعی که گاز میگیره زیاد و دیدید که داره اذیت میکنه قفس رو بیارید نزدیکش و به طرف در قفس هدایتش کنید و وقتی رفت تو مدتی توی قفس بذارید و باهاش حرفی نزنید اصلا . هر موقع خواست گاز بگیره هم حواسش رو پرت کنید نذارید اصلا گاز بگیره . من این راه توی ذهنم بود و راه دیگه ای ندارم فعلا . شما هم سعی کن یکم ، ببین اینکار نتیجه میده یا نه !
    اگر دنبالتون میکنه تا فقط گازتون بگیره و حالت عصبی بودن و ترس درونش زیاد دیده پس نشونه پرخاسگری هست و میتونه بدلیل فصل لک و جفتگیری باشه که رفع میشه خودش . اگر نه دنبال میکنه تا باهاش بازی کنید پس نشونه پرخاشگری این دوران نیست و ذات رفتارش اینطوری هست . شما سعی کن وقتی بیرون قفس هست بهش اسباب بازی بدی تا بجای گاز گرفتن شما اونو گاز بگیره . باهاش با اسباب بازی خودش بازی کنید . کاکادو ها منقار های خیلی قوی دارند و تمام اسباب بازی ها براشون زیاد دوومی نداره پس براش اسباب بازی محکم و مناسب تهیه کنید و سرگرمش کنید چه داخل و چه خارج قفس .
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    15905
    واسم دعا کنید . چون با این شرایط قادر به نگهداریش نیستم . میترسم تو این کش وقوسا یا به کسی آسیب برسه یا به حود پنبه

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    واسم دعا کنید . چون با این شرایط قادر به نگهداریش نیستم . میترسم تو این کش وقوسا یا به کسی آسیب برسه یا به حود پنبه
    دوست عزیز کاکادو ها اگر خوب اهلی نشن عصبی و غیر قابل تحمل میشن؛کاکادوی عصبی خیلی خیلی خطرناکه,بیرون از قفس هر گازش ممکنه آسیب جدی وارد کنهو داخل قفس اگر زندانیش کنید و نتونید بیرون نگهش دارید به شدت پرکن میشه که حتی ممکنه پوست سینشم بکنه.
    بهتر بود یک کاکادوی خوب رام شده میخریدید,اگر میخواین این کاکادو رو نگه دارید خیلی باید صبر و تلاش کنید آخرش هم این رفتارها عصبی از سرش نمیوفته...
    یک قفس خیلی بزرگ و کلی اسباب بازی براش تهره کنید تا مقداری از انرژیشو اونجا خالی کنه اما باز هم کاملا درست نمیشه..
    منم یک کاکادو داشتم که اتفاقا حلقه پا بود و خیلی خوب رام بود اما بعضی وقتها عصبی میشد,بعد از چند ماه که تو خونم بود گاهی اوقات وسط بازی یا نوازش سر حمله میکرد و گازهای خیلی بدجور میگرفت که موجب آسیب میشد
    واسه همین کاراشم فروختمش چون کل خانواده ازش میترسیدند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    15905
    دوستان ممنون از همفکریتون
    من سرانجام تصمیم گرفتم که آقا پنبه رو رد کنم ولی قبلش به توصیه یکی از دوستان رفتم پیش یکی از مشاورین و پیشکسوتان طوطی سانان
    ایشون بعد دیدن پنبه از نزدیک خیلی از سلامت و صحت پنبه تعریف کرد و گفت خودم از پرنده های اینجوری خوشم میاد و باید باهاش کار کنی و به صورت کلی همون حرفایی که اینجا شما سروران زدیدو اونجا هم شنیدم و در آخر هم فرمودن اگه خواستی ردش کنی خودم برش میدارم .
    از طرفی صاحاب قبلیشم که از تصمیم من مطلع شد باهام تماس گرفت و گفت این چیزایی که تو میگی واسم قابل باور نیست و بیسابقه بوده و ازم خواست 1 ماه از قفس بیرون نیارمش و زیاد باهاش کلنجار نرم تا درست بشه و اگر نشد خودش پسش میگیره
    حالا میخوام نظر شما دوستان رو بدونم

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    من سرانجام تصمیم گرفتم که آقا پنبه رو رد کنم ولی قبلش به توصیه یکی از دوستان رفتم پیش یکی از مشاورین و پیشکسوتان طوطی سانان
    ایشون بعد دیدن پنبه از نزدیک خیلی از سلامت و صحت پنبه تعریف کرد و گفت خودم از پرنده های اینجوری خوشم میاد و باید باهاش کار کنی و به صورت کلی همون حرفایی که اینجا شما سروران زدیدو اونجا هم شنیدم و در آخر هم فرمودن اگه خواستی ردش کنی خودم برش میدارم .
    از طرفی صاحاب قبلیشم که از تصمیم من مطلع شد باهام تماس گرفت و گفت این چیزایی که تو میگی واسم قابل باور نیست و بیسابقه بوده و ازم خواست 1 ماه از قفس بیرون نیارمش و زیاد باهاش کلنجار نرم تا درست بشه و اگر نشد خودش پسش میگیره
    یک ماه از قفس بیرون نیاریدش؟؟؟؟به احتمال 99.99 درصد پرکن میشه و بعدش باید یک پنجم قمیت بفروشیدش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    یک ماه ؟ شما میخوایید طوطی رو زجر بدین یا تربیت کنید ؟
    اون صاحب قبلی که این پیشنهاد رو داده بدونید از تربیت کاکادو واقعا چیزی نمیدونه و اینطوری که از طرز راهنمایی کردنشون معلومه پرنده پیش خودشون هم بوده درست تربیت نشده و اذیت شده . کاسکو رام رو که خیلی از کاکادو آروم تره رو باید هفته ای دو سه بار بیرون آورد . چه برسه به کاکادو با اون همه انرژی و ... . کاکادو ها بلا استثنا نیاز به جنب و جوش و فضای باز برای تفریح و شیطونی دارند . باید روزی یکی دو ساعت هم شده از قفس خارج بشن تا خودشون رو تخلیه کنن در غیر این صورت افسردگی و کم تحرکی بهشون فشار میاره و پرکن میشن و مشکلات روحی و روانی و دردسر پشت دردسر میاد ....
    پیشنهاد من اینه اینو ردش کنید براتون بهتره یا با کاکادو رام و درست تربیت شده تعویض کنید .
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    15905
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها

یک ماه ؟ شما میخوایید طوطی رو زجر بدین یا تربیت کنید ؟
    اون صاحب قبلی که این پیشنهاد رو داده بدونید از تربیت کاکادو واقعا چیزی نمیدونه و اینطوری که از طرز راهنمایی کردنشون معلومه پرنده پیش خودشون هم بوده درست تربیت نشده و اذیت شده . کاسکو رام رو که خیلی از کاکادو آروم تره رو باید هفته ای دو سه بار بیرون آورد . چه برسه به کاکادو با اون همه انرژی و ... . کاکادو ها بلا استثنا نیاز به جنب و جوش و فضای باز برای تفریح و شیطونی دارند . باید روزی یکی دو ساعت هم شده از قفس خارج بشن تا خودشون رو تخلیه کنن در غیر این صورت افسردگی و کم تحرکی بهشون فشار میاره و پرکن میشن و مشکلات روحی و روانی و دردسر پشت دردسر میاد ....
    پیشنهاد من اینه اینو ردش کنید براتون بهتره یا با کاکادو رام و درست تربیت شده تعویض کنید .
    موفق باشید
    دوست خوبم منظور صاحاب ثبلیش این بود که دائما بیرون نباشه چون تو خونه ما اکثرا بیرون بود و به گفته ایشون روزی 1 ساعت براش کافیه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    دوست خوبم منظور صاحاب ثبلیش این بود که دائما بیرون نباشه چون تو خونه ما اکثرا بیرون بود و به گفته ایشون روزی 1 ساعت براش کافیه
    کلا از همه نظر من پیشنهاد میکنم این کاکادو عوضش کنید چون از پس رفتارش بر نمیاید . کاکادو ها از نظر رفتاری خیلی حساس ترند ممکنه اشتباه کوچیکی پرنده رو آزار بده . شما ترجیحا یه کاکادو رام شده و تربیت شده بگیرید اونموقع با بیرون اومدنش هم مشکلی ندارید . برای کاکادو ها نمیشه ساعت تعیین کرد . اگر پرنده عادت کرده باشه مدت 2 ساعت بیرون باشه در نتیجه یک ساعت کم شدن به یکباره باعث بروز اختلال رفتاری توش میشه و باز درصد پرکنی بالا میره . باز هم میگم شما پردنتون رو عوض کنید بهتره براتون .
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

صفحه 34 از 46 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)