صفحه 8 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 528
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر-سهره-خمسه-(بلبل هزار-لاری)
    شماره عضویت
    10212
    با سلام واحترام خدمت همه دوستان خصوصا آقا احسان.داداش کم ما رو اذیت کن شما خودت استادی .پیرو فرمایش شما عرض کنم که برای اینکه یک کبوتر خوب را بشناسیم بایستی به قواره وصورت و پر و دم و...آن توجه کنیم .ولی برای اینکه بدانیم پشت کبوتر چه خالی است بیشتر به صورت توجه می کنیم.رنگ چشم کبوتران به رنگ کل دم سبز یا کله سبز یدر نوع کاشانی یا قمی سفید صدفی است ودر نژاد تهرانی زرد.ولی مهمتر از آن کیفیت کبوتر بایست مطمئن شد که کبوتران شما یکم دراز هستند وبه نظر من نبایست جفت شوند خصوصا جفت اول.سعی کنید نسلهای همه چی تمام یا اگر ندارید بهترینها را جفت کنید.البته این نظرات در مورد کبوتران پروازیست .سپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    سلام اقا احسان این کبوتر پاش خوب نشد خیلی دلم واسش میسوزه
    الان میتونه روی پاهاش بایسته ولی رو یکی از پاهاش زیاد تعادل نداره
    و نوکش، من از نوکش زیاد خوشم نمیاد خیلی بزرگه
    امکان کوچیک تر شدنش هست؟
    و پاهاش،درست میشن؟کی ؟ ایا امکانش هست هیچوقت درست نشه ؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADAF2430 نمایش پست ها
    سلام اقا احسان این کبوتر پاش خوب نشد خیلی دلم واسش میسوزه
    الان میتونه روی پاهاش بایسته ولی رو یکی از پاهاش زیاد تعادل نداره
    و نوکش، من از نوکش زیاد خوشم نمیاد خیلی بزرگه
    امکان کوچیک تر شدنش هست؟
    و پاهاش،درست میشن؟کی ؟ ایا امکانش هست هیچوقت درست نشه ؟

سلام
    تا زمانی که به رشد کامل نرسه و تمام پرهای بدنش تکمیل نشه نمیشه گفت پای پرنده مشکل داره یا نه چون جوجها در این سن معمولا در ایستادن تعادل ندارند . اگر امکان داره در حالت طبیعی که روی پا ایستاده عکس قرار بدید تا محلی که در پای پرنده دوچار مشکل شده مشخص بشه که ایا از انگشتان و یا از مچ پا هستش
    نوک تمام جوجها تا زمانی که پرهای صورت کامل نشه به همین شکل هستش و با تکمیل پرهای صورت نوک پرنده به اندازه معمول و طبیعی میشه اصلا جای نگرانی نیست و این رو بنده تضمین میکنم .
    ( اسپند هم دود کنید ماشاالله خیلی زیبا شده )
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    تا زمانی که به رشد کامل نرسه و تمام پرهای بدنش تکمیل نشه نمیشه گفت پای پرنده مشکل داره یا نه چون جوجها در این سن معمولا در ایستادن تعادل ندارند . اگر امکان داره در حالت طبیعی که روی پا ایستاده عکس قرار بدید تا محلی که در پای پرنده دوچار مشکل شده مشخص بشه که ایا از انگشتان و یا از مچ پا هستش
    نوک تمام جوجها تا زمانی که پرهای صورت کامل نشه به همین شکل هستش و با تکمیل پرهای صورت نوک پرنده به اندازه معمول و طبیعی میشه اصلا جای نگرانی نیست و این رو بنده تضمین میکنم .
    ( اسپند هم دود کنید ماشاالله خیلی زیبا شده )
    مرسی اقا احسان
    اینم عکس
    راستی میتونید جنسیتشو تشخیص بدید الان؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    مرسی اقا احسان
    اینم عکس
    راستی میتونید جنسیتشو تشخیص بدید الان؟
    خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره و پای پرنده سالم هستش فقط کمی انگشت وسط کبوتر بدلیل اینکه احتمالا محل قرار گرفتن پای کبوتر سفت بوده و مهمتر اینکه توسط والدین بزرگ نشده و بخوبی در نوع قرار گرفتن در جوجگی در طول شبانه روز جابجا نشده و اکثر اوقات وزن بدن رو پا و انگشت اسیب دیده تحمل میکرده و بعلت نرم بودن استخوان پای پرنده در جوجگی به این حالت کج شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -----
    شماره عضویت
    14870
    خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره و پای پرنده سالم هستش فقط کمی انگشت وسط کبوتر بدلیل اینکه احتمالا محل قرار گرفتن پای کبوتر سفت بوده و مهمتر اینکه توسط والدین بزرگ نشده و بخوبی در نوع قرار گرفتن در جوجگی در طول شبانه روز جابجا نشده و اکثر اوقات وزن بدن رو پا و انگشت اسیب دیده تحمل میکرده و بعلت نرم بودن استخوان پای پرنده در جوجگی به این حالت کج شده
    خدا رو شکر
    همون اول که متوجه کج بودن انگشتاش شدم بهتون گفتم شما گفتید بزارمش توی شن منم همین کارو کردم این لطف شما باعث شد تا اسیب دیدگی پاش کم تربشه
    و یه بنده خدایی این کبوتر رو دید گفت که خیلی چاق شده بهش فقط ارزن بده تا لاغر بشه وتا راحت پرواز کنه ولی من حرفشو گوش نکردم چون دلم نمیاد بهش گشنگی بدم
    میگفت اگر زیاد چاق بشه نمیتونه پرواز کنه حالا چیکار کنم فقط ارزن بدم یا هم ارزن هم گندم یا فقط گندم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    خدا رو شکر
    همون اول که متوجه کج بودن انگشتاش شدم بهتون گفتم شما گفتید بزارمش توی شن منم همین کارو کردم این لطف شما باعث شد تا اسیب دیدگی پاش کم تربشه
    و یه بنده خدایی این کبوتر رو دید گفت که خیلی چاق شده بهش فقط ارزن بده تا لاغر بشه وتا راحت پرواز کنه ولی من حرفشو گوش نکردم چون دلم نمیاد بهش گشنگی بدم
    میگفت اگر زیاد چاق بشه نمیتونه پرواز کنه حالا چیکار کنم فقط ارزن بدم یا هم ارزن هم گندم یا فقط گندم؟
    من نمیدونم این شخص چه کسی بوده و اصلا به نظر ایشون جسارت نمیکنم برای جوجه در این سن باید از غذا خوب و دانهای درشت استفاده کرد (مثل دون پارس , قره ماش , گاو دانه, گندم ) تا زمانی که پرنده برای پرواز اماده شود
    شما در نظر بگیرید یک شنا گر ماهر در زمان کودکی در تغذیه از غذایی کم کالری استفاده کنه بخاطر اینکه در جوانی چاق نباشه و بخوبی شنا کنه در صورتیکه با تمرین باید به اندام مناسب و ایده عال برسه
    در پست قبل فراشوم کردم این نکته که چرا نسبت به قبل ضعیف و لاغر تر شده رو عرض کنم .
    از جیره غذایی که قبل استفاده میکردید و نتیجه خوبی هم داشت استفاده کنید و این رو هم بنده تضمین میکنم که کبوتر شما با دان خوب و درشت در اینده بهتر و زیباتر میشود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    درود...
    میخواستم از استادان عزیز درباره نژاد این کبوتران پرسش کنم

بالایی رو دیروز غریب گرفتم

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط KIA1999 نمایش پست ها
    درود...
    میخواستم از استادان عزیز درباره نژاد این کبوتران پرسش کنم

بالایی رو دیروز غریب گرفتم
    سلام
    کبوتران زیبایی دارید نژاد کبوتر اول نوعی پلنگ کم خال هستش که این کبوتر در اسمان دم سیاه دیده میشود و با داشتن تیزهای سیاه در یک بال این کبوتر بسیار زیبا دیده میشود
    کبوتر دوم پرهای سینه کبوتر یک دست سفید بود مهر بود گرگی اما الان هم به خانواده گرگی ها نزدیک هستش

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    سلام
    کبوتران زیبایی دارید نژاد کبوتر اول نوعی پلنگ کم خال هستش که این کبوتر در اسمان دم سیاه دیده میشود و با داشتن تیزهای سیاه در یک بال این کبوتر بسیار زیبا دیده میشود
    کبوتر دوم پرهای سینه کبوتر یک دست سفید بود مهر بود گرگی اما الان هم به خانواده گرگی ها نزدیک هستش
    درود بر شما....بسیار بسیار متشکرم از شما اقا احسان....پرسش دیگه ای دارم در رابطه با قیمت هست....به نظرتون کبوتر سرخ وکبوتر دم سیاه کاکلی و همین کبوتر دومی چند می ارزن؟؟

صفحه 8 از 53 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)