صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 53
    کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    آقا اینا حرف ندارن.................عالیه..... اگه شرایطشو داشتم حتما یکی میگرفتم اما متاسفانه مار=(شب توی کوچه خوابیدن همراه با مار):smile (248):

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط p0licce نمایش پست ها
    آرین عزیز
    مارهای من درست غذا میخورن، چرا باید بهشون حقه بزنم؟؟؟

مثلا کرن اسنیک بچه موشهای یخزده رو میخوره.

حق با شماست رضا جان منظورم این بود اگه از این جوجه های مردنی گرفتی مرد یه بار این کار رو بکن ببین جواب میده خوب بی خیال

این کورن اسنک ها مثل این که به این جور غذا خوردن معروفن چون تا تو گوگل سرچ کردم عکسشو آورد اینم عکس:
    ویرایش توسط gray_parrot : 14th September 2010 در ساعت 07:50 PM

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    حق با شماست رضا جان منظورم این بود اگه از این جوجه های مردنی گرفتی مرد یه بار این کار رو بکن ببین جواب میده
    \
    هیچ وقت بهتون توصیه نمیکنم که با غذا خوردن مارها شوخی کنین. اصولا مارها زمانی که به دنبال شکار هستن تا ۱ روز بعد از شکار خیلی* پرخاشگر میشن، و نباید بهش نزدیک *شد، مگر با احتیاط کامل.
    من حتی تجربهٔ اینو دارم که ماره بزرگ و کوچکم بعد از غذا خوردن رو کنار هم گذاشتم و ماره بزرگ حمله کرد و ماره کوچیک رو گرفت، که با چه مشکلی از هم جداشون کردم. یا هیچ وقت یک طعمه نذارین واسه ۲مار کنار هم چون دعواشون می*شه شدید. یا اگه یکی* در حال خوردن هست یکی* دیگرو نذارین کنارش چون اون هم حمله میکنه به طعمه و درگیری به وجود میاد،
    من جعبهای خاصی* دارم واسه غذا دادن که زمان غذا خوردن رو تک به تک میزارمشون اون تو و بعدهم هر کدوم رو میذارم سر جای خودش با احتیاط کامل.
    من از کرن اسنک یا کلا مارهای که نازک و تند هستن خوشم نمیاد، نمیتونی* لمسشون کنی، زود در می*رن، پیتونها خوبن که حرکاتشون قابل کنترل هستش، واسه همین من مارهای باریک نمیگیرم.
    مار بعد از شکار تا یک هفته میخوابه تا غذاش هضم بشه، طی این مدت نباید با مار بازی کرد، چون ریسکش خیلی* بالاست که مار غذا شو بالا بیاره. و دقیقا ۱ هفته بعد از شکار پی* پی* میکنه، و بعد از اون راه می*افته و گردش میکنه اگه آزاد باشه. و واسه خواب برمیگرده سر* جاش.
    اگه ۷ روز *شد ۸ روز و پی* پی* نکرد. میتونین بذارین تو وان شنا کنه. در حین شنا حتماً مدفوع میکنه.
    اگه مارها سالم باشن و همه چیزشون درست باشه درست سر هفته و ساعتی* که شکار کردن مدفوع میکنن.
    ویرایش توسط p0licce : 14th September 2010 در ساعت 08:29 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    هیچ وقت بهتون توصیه نمیکنم که با غذا خوردن مارها شوخی کنین. اصولا مارها زمانی که به دنبال شکار هستن تا ۱ روز بعد از شکار خیلی* پرخاشگر میشن، و نباید بهش نزدیک *شد، مگر با احتیاط کامل.
    من حتی تجربهٔ اینو دارم که ماره بزرگ و کوچکم بعد از غذا خوردن رو کنار هم گذاشتم و ماره بزرگ حمله کرد و ماره کوچیک رو گرفت، که با چه مشکلی از هم جداشون کردم. یا هیچ وقت یک طعمه نذارین واسه ۲مار کنار هم چون دعواشون می*شه شدید. یا اگه یکی* در حال خوردن هست یکی* دیگرو نذارین کنارش چون اون هم حمله میکنه به طعمه و درگیری به وجود میاد،
    من جعبهای خاصی* دارم واسه غذا دادن که زمان غذا خوردن رو تک به تک میزارمشون اون تو و بعدهم هر کدوم رو میذارم سر جای خودش با احتیاط کامل.
    من از کرن اسنک یا کلا مارهای که نازک و تند هستن خوشم نمیاد، نمیتونی* لمسشون کنی، زود در می*رن، پیتونها خوبن که حرکاتشون قابل کنترل هستش، واسه همین من مارهای باریک نمیگیرم.
    پس غذا خوردنشون مثل سگهاست چون اونا هم همین رفتارها رو دارن فقط بعد غذا یه یه ربعی تو جو غذا هستن بقیه رفتارها کاملا مشابه هست
    آره حق داری اصلا مار جالبی نیستن مخصوصا غذا خوردنشون موش مرده کثیفه اونم یخ زده تازه آبش کنی بعد بدی اه اه اصلا حال نمیده سلیقت که محشره مارهای توپی داری :smile (248):

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    پس غذا خوردنشون مثل سگهاست چون اونا هم همین رفتارها رو دارن فقط بعد غذا یه یه ربعی تو جو غذا هستن بقیه رفتارها کاملا مشابه هست
    آره حق داری اصلا مار جالبی نیستن مخصوصا غذا خوردنشون موش مرده کثیفه اونم یخ زده تازه آبش کنی بعد بدی اه اه اصلا حال نمیده سلیقت که محشره مارهای توپی داری :smile (248):

اوایل که یکدونه مار داشتم، و اطلاعات سرچ میکردم سایتهای ایرانی* که چیزی نداشتن، واسه همین تو سایتهای خارجی* می*گشتم، تو اکثر سایتها نوشته بود در آینده به یک مار قانع نمیشی* و بیشتر میخری، تو دلم میگفتم برو بابا همین یکدونه هم کافیه،، اما الان ۶تای دارم و کافیم نیست. اصلا سیری ناپذیرن.
    باور کنین از هر* حیوین دیگهأی بهتران، حتی کاسکو

کاربرفعال

شماره عضویت
    2743
    دوستان عزیز
    میخوام واسه ۳ قلوهام که الان شدن ۲تا اسم انتخاب کنم، دلیل اینکه این همه مدت طول کشیده، چون به یکیشون امیدی نبود. منتظر سرانجامش بودیم.
    به حر حال اسامی مارهای من
    انتونیو، ارنولد و آلبرت هستن. حالا ۲تا اسم دیگه در این زمین میتونه کمک خوبی به ما باشه.
    مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    لا الله الا الله این چه سرنوشتی..........
    من هر وقت اینا را میبینم تا یه مدت از هرچی باریکه میپرم هوا میترسم.
    چه کنم نمیتونم جلو خودمو بگیرم باید بیام اینجا را ببینم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان عزیز
    میخوام واسه ۳ قلوهام که الان شدن ۲تا اسم انتخاب کنم، دلیل اینکه این همه مدت طول کشیده، چون به یکیشون امیدی نبود. منتظر سرانجامش بودیم.
    به حر حال اسامی مارهای من
    انتونیو، ارنولد و آلبرت هستن. حالا ۲تا اسم دیگه در این زمین میتونه کمک خوبی به ما باشه.
    مرسی
    فکر میکنم اندلس و رودریگو خوب باشه.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    عذر میخوام مارهاتون آزاده تو خونه میگردن؟! ویواریوم نساختین براشون؟!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خیلی عالیههههههههههه . گفتین که اگر غذا خورد نباید دست زد. چون بالا میاره . اگر بالا بیاره چی می شه ؟
    پیتون و بوا رو اگر با هم جفت بشن چطوری می شه ؟ به نظر من بوا خوشگل تره و پیتون رنگش قشنگه . می شه شکل بوا بشه با رنگ پیتون .
    اینا وزنشون چقدره ؟ باید خیلی سنگین باشن. 7 متر !!!!!!! اگر 7 متر بشه فکر کنم باید گوسفند بدی تا سیر بشه .
    اگر بپیچن دور بدن خودت چطوری خلاص می شی ؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)