صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 72
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام دوستان
    تشكر از همه شما بزرگواران بابت اطلاعاتي كه در اختيار بنده قرار دادين و خواهين داد:53:

نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام
    خدا رو شکر با رعایت نکات کلیدی تلفاتم نزدیک به صفر هست ، و اگر میگم به سود دهی نرسیدم منظور این هست که هنوز باری رو روانه بازار نکردم و تلاش میکنم که به بهترین نحو انجام بدم
    و اما پیروزی ، چیزی نیست که در اون شریک شد و یا کسی رو شریک کرد ، اختصاصی هست به نظر من
    شما با اشل کاری خودت هر نکته ابهامی داشتی من به اندازه اطلاعات ناقصم در خدمتتون هستم اما اینکه توقع داشته باشید هر کس که در سایت فعالیت میکنه و در این زمینه دستی داره بیاد و تمامی طرح خودش رو بریزه روی دایره ، کم لطفیست
    سلام سزار عزيز
    خدا رو شكر كه تلفات نداري و به كارت ايمان و اعتقاد قويي داري.
    دنياي مجازي به قدري بزرگ و نامحدود هست كه ميشه اطلاعاتي درست يا غلط بدست آورد و از محاسبه اين اطلاعات به نتيجه تقريبا درست يا كاملا درست رسيد.
    اما ما اينجا جمع شديم تا مانع ضرر همديگر بشيم و اطلاعات مفيد همديگرو به هم انتقال بديم و هيچ يك از ما نميتونه ادعا بر كامل بودن كنه.
    از خدا پيروزي شما و موفقيتتون در اين زمينه و تمام مراحل زندگي رو خواستارم.:smile (172):

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenan نمایش پست ها
    بازم درست میگین ولی عرض کردم که توی انباری این کارو کردم
    کلی کارتن و لوازم سوختنی توی انباری دارم
    من این کارو نکردم برای درآمد زایی
    فقط میخوام هزینه های آکواریوم هام از خودش تامین بشه
    سلام محسن جان
    آقا من تسليمم دقت نكردم.:smile (83):
    ولي خدايش پستت مثل كنكور نكته انحرافي داشت:X

سلام مجدد
    اساتيد بزرگوار نظرشونو در مورد پرورش گياه و اختصاص يك قسمت از كارگاه به تكثير كريپتون رو بيان كنن.
    و راه هاي بهتر و سريع تر پرورش دادن گياه بخصوص كريپتون و آيا كاره خوبي هست يا نه در مورد نور دهي نحوه نگهداري و غيره را توضيح بدين
    ویرایش توسط shellman2008 : 23rd February 2011 در ساعت 02:15 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenan نمایش پست ها
    دوست عزیز ما اینجا جمع شدیم که به هم کمک کنیم
    درسته که تجربیات هر کس حاصل زحمت و تلاششه و خیلی با ارزشه و حیفه که به راحتی در اختیار هر کسی قرار بده
    ولی اینم کم لطفیه که ما فقط استفاده کننده باشیم
    به نظرم اگر همه مثل شما فکر بکنن که این سایت از فعالیت می افته
    مثلا آقای بهمنش به جای راهنمایی برای جلوگیری از تلفات یه ماهی آب شور بگه من کلی تلفات دادم تا فهمیدم شما هم باید تلفات بدی تا بفهمی

یاد یه جمله افتادم از یکی از امامان بود اگر اشتباه نکنم
    که گفته بود به اندازه هر کس در جهان روزی نهاده شده است - اگر با روزی خود سیر نشوی با کل دنیا هم سیر نمی شوی

موفق باشین
    فرمایش شما کاملا متین
    کمک کردن خیلی خوب و آرمانیست و بنده هم تا جایی که از دست و اطلاعاتم بر بیاد دریغ ندارم
    پست بنده رو اگر یکبار با دقت بخونید متوجه خواهید شد ، من با رونویسی از روی دست و سلیقه هم ، مشکل دارم ، وگرنه اگر این خصلتها نبود من و شما هم تا بحال هیچ چیز یاد نگرفته بودیم

قبول کنید اینکه گفته بشه هر کی هر چی داره بریزه روی دایره ، جمله قشنگی نیست
    احساساتی برابر هم موضع نگیریم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    فرمایش شما کاملا متین
    کمک کردن خیلی خوب و آرمانیست و بنده هم تا جایی که از دست و اطلاعاتم بر بیاد دریغ ندارم
    پست بنده رو اگر یکبار با دقت بخونید متوجه خواهید شد ، من با رونویسی از روی دست و سلیقه هم ، مشکل دارم ، وگرنه اگر این خصلتها نبود من و شما هم تا بحال هیچ چیز یاد نگرفته بودیم

قبول کنید اینکه گفته بشه هر کی هر چی داره بریزه روی دایره ، جمله قشنگی نیست
    احساساتی برابر هم موضع نگیریم
    سزار جان سلام
    اگه من جمله بندي حرفم بد بود يا درخواستم بيخود بود شديدا عذر ميخوام از داداش گلم بي سواديم ديگه:26:
    به هر حال عقيده ها مختلفه من و شما و تمام كاربراي سايت بايد به عقايد هم احترام بزاريم><:53::X

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    با سلام خدمت تمام دوستان عزیز ...

با اینکه امیدی به جواب گرفتن ندارم ... زیرا میدونم پاسخ سوال بنده فقط 1 کلمه است : اسرار = خط قرمز ______

ولی از بنده پرسیدن و شاید یکی دلش به حالمون سوخت و جواب داد ...

دوستان گلم میشه راجبه فیلتر مرکزی راهنماییم کنید؟ و اگر مقدور باشه عکسی ، طرحی یا ... از سیستم فیلتراسیون سالنتون بذارید

ارادتمندم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی خمیری نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان عزیز ...

با اینکه امیدی به جواب گرفتن ندارم ... زیرا میدونم پاسخ سوال بنده فقط 1 کلمه است : اسرار = خط قرمز ______

ولی از بنده پرسیدن و شاید یکی دلش به حالمون سوخت و جواب داد ...

دوستان گلم میشه راجبه فیلتر مرکزی راهنماییم کنید؟ و اگر مقدور باشه عکسی ، طرحی یا ... از سیستم فیلتراسیون سالنتون بذارید

ارادتمندم
    آخه دوست عزیزم باید شدنی باشه که جواب گرفت . در یکی از پستهاتون خوندم که می خواید مغازه بزنید . در مغازه ای که انواع ماهیها در حال رفت آمد و خرید و فروش و ... هستند فیلتر مرکزی معنی نداره . یک ماهی بیمار کل سالنتون رو بیمار خواهد کرد . در سالنهایی که سایز می کنند و همه ماهیها رفرنس برابری دارند میشه از این سیستم استفاده کرد . اونهم باز در شرایط و هزینه های بسیار بالا . برای شما به هیچ عنوان صرف نمیکنه چنین کاری بکنید . حالا خیلی می خواید چنین کاری بکید برای هر 2000 لیتر یک سامپ 500 لیتری بذارید و آب رو تصفیه کنید ولی به کل کارتون به نظر من شدنی نیست .

این هم یک فیلتر حرفه ای :

ویرایش توسط فرشاد رضایی : 27th July 2012 در ساعت 09:53 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9342
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    آخه دوست عزیزم باید شدنی باشه که جواب گرفت . در یکی از پستهاتون خوندم که می خواید مغازه بزنید . در مغازه ای که انواع ماهیها در حال رفت آمد و خرید و فروش و ... هستند فیلتر مرکزی معنی نداره . یک ماهی بیمار کل سالنتون رو بیمار خواهد کرد . در سالنهایی که سایز می کنند و همه ماهیها رفرنس برابری دارند میشه از این سیستم استفاده کرد . اونهم باز در شرایط و هزینه های بسیار بالا . برای شما به هیچ عنوان صرف نمیکنه چنین کاری بکنید . حالا خیلی می خواید چنین کاری بکید برای هر 2000 لیتر یک سامپ 500 لیتری بذارید و آب رو تصفیه کنید ولی به کل کارتون به نظر من شدنی نیست .

این هم یک فیلتر حرفه ای :
    مرسی آقای رضایی ...

نه فعلا قصد مغازه زدن ندارم ( felan para yokh)

قرار بود کارگاه مغازه آکواریوم فروشی یکی از دوستان رو سالن کنیم ، تا 1 جایی هم پیش رفتیم .. حدود 20 تا هم تانک ساختیم ، راحت 50 تا تانک 200 لیتری جا میشد ... پمپ مرکزی داشت ، واسه هوا لوله کشی و شلنگ کشی شده بود ... آب ، برق ، گاز تکمیل ... از کرایه و رهن هم راحت بودیم ...

ولی اخلاقا با هم نساختیم! نشد

این سیستم بیش از حد حرفه ای بود

بازم از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9772
    با سلام
    من با کمک خدا یه مدت کوتاهی هست که سالن راه اندازی کردم
    کاری نداریم چنتا تانک هست و چه مساحتی و ... ولی من به عنوان یه شغل بهش نگاه می کنم
    من از بچگی دارم با این ماهیا ور میرم و تو خونه شده بود که 10 تا تانک داشتم و از ماهی های مختلف بچه کشیدم ولی هیچ کدوم سود نداشت چون جای این کارا نیست
    حتی با پسر عمو هام تو خونه ها مون تکثیر می کردیم ولی بازم بی فایده بود
    باید روی این کار سرمایه گذاری کنی، نه فقط مالی بلکه وقت و حوصله و البته البته صبر بالایی می خواد
    من به دوستانم توصیه می کنم تو حجم کم فقط به عنوان یه سرگرمی بهش نگاه کنن و اصلا فکر پول در آوردن نکنن حتی برای صرف هزینه های خودشون چون نتیجه ای نداره ولی می تونید از ماهی های فایتر، آنجل، گورامی، سورم، و یه سری سیچلایدهای کوچیک تکثیر کنید. اسکار جای زیادی می خواد فکرش هم نکنید
    اگه خوب عمل کنید و رو کارتون تمرکز داشته باشید و بازم میگم صبر و حوصله به خرج بدید می تونید پول هم در بیارید
    اگه هم می خواید یه سالن بزرگ راه بندازید بسم الله...
    من یه رغیب برای شما هستم
    شوخی کردم
    مطالبی که نوشتم جهت کمک بود و دلیلی بر درست بودنش نیست و از پیشنهادات شما لذت می برم
    کوچیک شما میثم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9707
    سلام به همه دوستان علاقه مند به ماهی.
    من مدت 2 ماه هست که در حال راه اندازی یک سالن تکثیر هستم. و تا الان هم پیشرفت عالی داشته گفتم شاید خوب باشه که دوستان نظر من رو هم ببینند.
    داستان این طوری شروع شد.
    من یه شرکت تبلیغاتی کوچیک در مشهد دارم. زیر زمین گارگاه این شرکت که تقریبا 50 متر میشه 3سال بود که داشت خاک میخورد.از اونجایی که من از سالها پیش تجربه وعلاقه ریادی در زمینه ماهی > آکواریوم> و ماهیگیری دارم شروع به به روز زسانی تجربیات و دریافت اطلاعات جدید کردم و متوجه شدم که ایده من قابلیت اجرا و بازدهی رو داره. از طرفی اگه حساب شده و اصولی باشه و براش وقت بزاری همچنین مدیریت خوبی داشته باشیٍ، درامد خوبی داره.
    میدونید دوستان، اکثر افراد فکر میکنن اگه بدونن ماهی چطور تخم میزاره کار تمومه در حالی داستان کار حرفه ای و بازاری تازه ار اینجاست که شروع میشه. برای یک بازدهی خوب اول باید مدیریت خرید داشته باشی
    بزارید از خودم یه مثال بزنم: من واسه ساخت 70 تا آکواریوم که جمعا 11000 لیتر آب میگیرن فقط 900000 تومن هزینه کردم . یعنی یک دوم هزینه ای که باید میشد. گشتم دنبال بنک دار شیشه مشهد و ازش 13 جام شیشه 6 میل 225*320 خریم.
    تمام ابعاد رو همونجا واسم بریدن و 2 تا کارتن 20 تایی چسب از بنک داری چسب خریدم .
    10تومن دادم به یه آکواریوم ساز و یکی از آکواریوم های بزرگ رو واسم ساخت. عین 69 تای دیگه رو خودم ساختم تازه از اونم بهتر البته بلد بودم اما گفتم شاید فوت استادی رو ندونم.
    القصه که سرتون رو درد نیارم همه فرم پایه ها رو خودم ساختم و رنگ زدم (همراه 3 تا شاگردام) یونولیت رو از کارخانه مشهد فوم به یک سوم خریدم.تمام لوله کشی های باد رو با لوله 3 پلی اتیلن خودم انجام دادم. آقا خواستن تونستن .من و شما هم بخوایم میتونیم. قرآن شریف میگه(لیس للانسان الا ما سعی) برای انسان همون چیریه که واسش تلاش میکنه . سود هم داره خوبم داره اما زود نداره.واسه همه داره کرم خدا که تمومی نداره.
    الن هم در مراحل پایانی سیکل ازت هستند.
    1- 45*45*60 40 عدد
    2- 45*45*112 20 عدد
    3- 35*50*112 10 عدد
    4- فیلتراسون فیلتر بیو شیمی
    5- پمپ 250 وات سالنی (متاسفاته)چینی 2عدد
    6- وان پلی اتیلن 700 لیتری 200*100*65 4 عدد7
    7- تصفیه اینترنال 2000 لیتر در ساعت 4 عدد جهت وانها
    8- بخاری گازی 12000 1 عدد
    9- لوله و بست و زانو پلی اتیلن 30 متر
    10- بخاری داخلی آکواریوم جهت موارد لازم 10عدد
    11- شیلنگ آکواریومی باریک 100 متر
    12- ترمینال 20 عدد
    13 خرت و پرت خیلی زیاد
    ما رو از نظرات قشنگتون بهره مند کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    اقا نگه كن دنيا كجاست اونوقت من و شما دنبال برق مفتيم كه تو انباري تانك بذاريم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و دیگر هیچ...
    شماره عضویت
    9983
    سلام
    همه پست های اینجا رو خوندم و هیچ کس به یک نکته توجه نکرده بود."بازار فروش"
    شما هر چقدر که خوب باشید و اینکاره باشید
    و هر چقدر که در کارتون موفق باشید میتونید یه تولید کننده خونگی و یا حداکثر یه تولید کننده با یه سالن محدود مثلا10000قطعه ای باشید نه یه مزرعه دارد.
    اون هزینه ای که ما باید برای گرم نگهداشتن سالن بپردازیم،مزرعه دار سنگاپوری یا ... نمی پردازه چرا که اونجا هوا مناسبه این کاره.
    اون هزیه ای که ما باید بابت سیستم تصفیه مدار بسته و یا گردش آب(سیفون) بکنیم، اون مزرعه دارد تایلندی نمیکنه چرا که شرایط اب اونجا مساعده.
    اون هزینه ای که ما باید بابت غذا پرداخت کنیم اون مزرعه دار مالزی نمیکنه(و یا خیلی کم هزینه میکنه) چرا که خروجی آب مزرعه اون به مزارعی میره که انواع حشرات توش پرورش پیدا میکنند.
    به اینها هزینه کارگر،مواد اولیه،اطلاعات و ... رو اضافه کنید.
    .
    .
    .
    نگنید این نا امیدی هست و چرا بقیه رو نا امید می کنی؟من این راه رو رفتم،تا آخر(منظورم این نیست که من آخر ماهی باز ها هستم) و میدونم تا حمایت دولت نباشه آخرش ورشکستگی میشه.
    .
    .
    ولی برای موفقیت ایران و ایرانی هر کاری میکنم و برای همین در نظر دارم،طرح ها و نقشه هایی که در زمینه ساخت انواع تانک،سیستم های گرمایش و سرمایش،سیستم های تصفیه و ... برای خودم آماده کردم رو توی این سایت برای همه قرار بدم.

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)