کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    فرق طوطی خاکستری کامرون با طوطی خاکستری کنگو و تیمنه چیه؟؟؟:smile (31):
    توی قسمت خودش که چیزی ننوشته بودند:smile (57)::smile (57)::smile (57):

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    تا لحظه ی آخر باید همون جور باهاش مهربون باشی نکنه بهش مثل اون اوایل نرسی و بی محلی کنی یادت نره اون خیلی زرنگه و به این جور مسائل خیلی سریع پی می بره:smile (57):

راستی دوستان به تمام طوطی هاتون رای دادم چون همه شون عالی هستند:smile (95):
    به روی چشم.گفتم که هنوزم دوسش دارم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    من با عسل كلي پيشرفت داشتم ديگه وقتي روي زمينه راحت مياد روي دستم ولي وقتي روي قفسه نمياد.بازم بايد باهاش تمرين كنم تا بيشتر به دستم عادت كنه.درسته؟
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3482
    سلام
    شری دوست عزیز اگه تصمیم به فروش پرنده گرفتی بهترین جا برای فروش. تهران اتوبان آزادگان نرسیده به سه راه خلیج باغ پرندگان زینتیه . منم طوطی قبلیم که سنش زیاد بود اونجا به قیمت 280000 هزار تومان فروختم .البته چون من از شهرستان اومدم وعجله داشتم ؟کم فروختم . بهترین موقع رفتن به اونجا جمعه هاست . همینکه ببینن طوطییت رامه دورت جمع میشن . عجله نکن . وبگرد طوطی چشم دودی نه مشکی پیدا کن و همونجا دامپزشکی داره وببر نشون بده تا از سلامتش خیالت راحت بشه.
    موفق باشی:smile (111):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    بچها دارم تصمیم میگیرم که نگهش دارم.دوسش دارم.در ضمن همشون می*تونن حرف بزنن.تا تصمیمم رو نگیرم کاری نمیکنم.قراره ۱ متخصص راهنماییم کنه امروز دامپزشکی رفتنم بی* فایده بود تازه عسل هم باهم قهر کرد
    سلام دوست عزیز.
    گفتید رفتید دامپزشکی بیفایده بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی ؟ نوکش رو کوتاه نکرد ؟ :smile (187):
    سنش رو بهتون چی گفت ؟
    اگه چشماش زرد باشه هم سخت تر باهاتون دوست میشه هم خیلی خیلی دیر و شاید اصلا صحبت نکنه.

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    سلام
    شاید خیلی ها این حرف من و قبول نداشته باشن اما به نظرم تو تربیت و سخن گویی طوطی صرف نظر از سن رمز موفقیت جلب اعتماد و محبته
    شاید از نظر خیلی ها همین 5 سال سن زیادی باشه اما ایا واسه کاسکو که 70-80 سال عمر میکنه 5 سال زیاده؟ این دقیقا به منم ثابت شده چون یکی از دوستام کاسکو چشم زرد پررنگ خرید من از روز اول میگفتم این حرف نمیزنه اما فقط با محبت و تمرین تو کمتر از 6ماه اولین کلمه که اسم خودش بود وگفت الان بالای 30 کلمه و جمله میگه! و همیشه میگه یادته میگفتی دارا(اسم طوطیشه)رو پس بده؟
    حتی یه دفعه خود اقا بابک گفت بخدا فرقی نداره اگه جوجه باشه 2 ماهه راه میفته سنش بیشتر باشه 5 ماهه
    حالا که شما این حیوون و گرفتی پس بهتره بهش برسی و مثل یه کالای بی جون باهاش برخورد نکنی من مطمئنم که با محبت و تمرین واست کلی بلبل زبونی و شیرین کاری میکنه
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    کامرانیه نبردمش.رفتیم کیلینیک دامپزشکی دانشگاه. با یون همه اسمی که در کرده زحمت کشید ۱ ساعت او* نیم علافم کرد بی*چاره عسل اونجا لرز کرد از ترسو سرما اونم تو این هوای آلوده.آخرم گفت سنش بالای یک ساله ولی* قابل تشخیص نیست چند سالشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مشکله تنفسی تغذیه هم داره انگار که من به این آقای مثلا دکتر گفتم همهٔ اینرو بنویس من مدرک داشته باشم.یهو گوف من که نمیدونم این مشکلارو داره یا نه همینتریی گفتم.واقعا خواند داره دوستان که یه دکتر بگه همینطوری حرف زده.آخه خودتون قضاوت کنید!!!!!!یه آشنا دامپزشکی رو معرفی* کرده که فردا قراره عسل رو ببرم پیشش.برای همهٔ کارش.اون قراره کمکم کنه تو تصمیم نگاه داشتنش یا پس دادن!واقعا موندم.بخوام بفروشم ضرره.نفروشم* هم امکان ضرر هست.اما عسل به نظر باهوش میاد.این چیزی نیس که کسی* جز من بتونه بفهمه.کاش بتونم ۱تصمیم عاقلانه بگیرم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    سلام
    شاید خیلی ها این حرف من و قبول نداشته باشن اما به نظرم تو تربیت و سخن گویی طوطی صرف نظر از سن رمز موفقیت جلب اعتماد و محبته
    شاید از نظر خیلی ها همین 5 سال سن زیادی باشه اما ایا واسه کاسکو که 70-80 سال عمر میکنه 5 سال زیاده؟ این دقیقا به منم ثابت شده چون یکی از دوستام کاسکو چشم زرد پررنگ خرید من از روز اول میگفتم این حرف نمیزنه اما فقط با محبت و تمرین تو کمتر از 6ماه اولین کلمه که اسم خودش بود وگفت الان بالای 30 کلمه و جمله میگه! و همیشه میگه یادته میگفتی دارا(اسم طوطیشه)رو پس بده؟
    حتی یه دفعه خود اقا بابک گفت بخدا فرقی نداره اگه جوجه باشه 2 ماهه راه میفته سنش بیشتر باشه 5 ماهه
    حالا که شما این حیوون و گرفتی پس بهتره بهش برسی و مثل یه کالای بی جون باهاش برخورد نکنی من مطمئنم که با محبت و تمرین واست کلی بلبل زبونی و شیرین کاری میکنه
    موفق باشید
    مرسی* پیمان خیلی* دلگرمم کردی
    این حرفو امروز من به چشمم دیدمدر مورد ۱کاسکوی دیگه

کاربر افتخاری انجمن

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    1144
    سلام دوست عزیز کوتاه کردن پر و حمام دادن کاسکو تو این 10روزی که خریداری شده فقط استرس بیشتری به کاسکو وارد میکنه دوم اینکه وقت گذاشتن بهتر از به زور رام شدنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    فرق طوطی خاکستری کامرون با طوطی خاکستری کنگو و تیمنه چیه؟؟؟:smile (31):
    توی قسمت خودش که چیزی ننوشته بودند:smile (57)::smile (57)::smile (57):
    سلام الیاس جان

تو این مقاله راجع به انواع طوطی خاکستری صحبت شده که می تونی مطالعه کنی .

کاسکو شناسی ( African Greys aka Grey Parrots)

نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    من با عسل كلي پيشرفت داشتم ديگه وقتي روي زمينه راحت مياد روي دستم ولي وقتي روي قفسه نمياد.بازم بايد باهاش تمرين كنم تا بيشتر به دستم عادت كنه.درسته؟
    ممنون
    آره عزیزم باید باز تمرین کنی .اگه روی قفس روی دستت فعلا مهم نیست .اگه ارتفاع قفس طوری باشه که وقتی عسل روی قفس می مونه بالاتر از تو قرار می گیره این رفتارش طبیعیه .چون موقع آموزش ارتفاع طوطی باید پایین تر باشه.اگه هم پایین تره ارتفاعش و باز نمی ذاره نگران نباش حتما باهاش بیشتر تمرین کن .اگه دور از قفس بهت اعتماد کامل پیدا کنه .وقتی روی قفس باشه هم به مرور عادت می کنه . فقط الان تمرین کن و عجله ای نداشته باش.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    کامرانیه نبردمش.رفتیم کیلینیک دامپزشکی دانشگاه. با یون همه اسمی که در کرده زحمت کشید ۱ ساعت او* نیم علافم کرد بی*چاره عسل اونجا لرز کرد از ترسو سرما اونم تو این هوای آلوده.آخرم گفت سنش بالای یک ساله ولی* قابل تشخیص نیست چند سالشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مشکله تنفسی تغذیه هم داره انگار که من به این آقای مثلا دکتر گفتم همهٔ اینرو بنویس من مدرک داشته باشم.یهو گوف من که نمیدونم این مشکلارو داره یا نه همینتریی گفتم.واقعا خواند داره دوستان که یه دکتر بگه همینطوری حرف زده.آخه خودتون قضاوت کنید!!!!!!یه آشنا دامپزشکی رو معرفی* کرده که فردا قراره عسل رو ببرم پیشش.برای همهٔ کارش.اون قراره کمکم کنه تو تصمیم نگاه داشتنش یا پس دادن!واقعا موندم.بخوام بفروشم ضرره.نفروشم* هم امکان ضرر هست.اما عسل به نظر باهوش میاد.این چیزی نیس که کسی* جز من بتونه بفهمه.کاش بتونم ۱تصمیم عاقلانه بگیرم
    سلام عزیزم .ببین بهتره تو این شرایط هوا اول از جایی که می خوای طوطیتو ببری مطمئن شی که نتیجه می گیری بعد ببریش .نگه داشتن طوطی با این سن ممکنه واسه کسی که تا حالا طوطی نداشته مشکل باشه .هر چند که بعضی از حرفه ای ها هم تو تربیتش دچار مشکل می شن .به هر حال تصمیم با شماست .طوطیه شما قبلا رام بوده یعنی قبلا پیش خونواده ای زندگی می کرده ؟ درباره شرایطش تو خونه خودتون و رفتاراش بیشتر بگو از حالتش بگو وقتی میری آب و غذا رو تعویض کنی ....
    ویرایش توسط sepideh : 4th January 2011 در ساعت 02:26 AM

صفحه 249 از 1238 نخستنخست ... 149199230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268299349749 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)