صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    بنظر شما برای راحت شدن از شر خرچنگ هایی که همراه لایوراک وارد تانک شدن و همینطور میگوی پیستول میشه روی این ماهی حساب باز کرد
    --- اگه بهش غذا ندم میره سراغ این موجودات مزاحم ، بخدا دیگه نمیتونم کل سنگها را در بیارم و با آبنمک آوردوز کنم ، چون شنیدم میگوی پیستول با وجود خارج کردن سنگها احتمال اینکه زیر شنها باشه هم وجود داره که با این اوصاف خارج کردن سنگ ، یعنی کار ابس و بیهوده
    اما اگه بدونم این کار (یعنی خرید نئون ) صد در صد از شر این موجودات راحتم میکنه حتما میخرمش
    ممنون
    دوست عزیز فکر نمی کنم وارد کردن این ماهی کمکی به از بین بردن این موجودات بکنه و همچنین گذاشتن صخره تو آب نمک با شوری بالا چون این صخره ها مصافت زیادی رو داخل یونولیت میمونن اما این موجودات اکثرشون زنده میمونن تو بدترین شرایط! بهترین کار این که با دست بگیریدشون. حداقل میگو هارو بگیرین چون خرچنگ ها که به غیر پوست اندازی ضرر دیگه ای ندارن

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    مشکل اینجاست که میکو پیستول داخل شنها هم هست و این خرچنگ ها هم دارن بزرگ میشن وزیاد گفتم شاید دشمن طبیعی داشه باشنکلافه شدم از دست این جونورا نامردا یه راس آرایشگر رو که تازه وارد تانک شده بود ویکمی بیحال بود با چنگکهاشون گاز میگرفتن . کلا مهاجم هستندممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که میکو پیستول داخل شنها هم هست و این خرچنگ ها هم دارن بزرگ میشن وزیاد گفتم شاید دشمن طبیعی داشه باشنکلافه شدم از دست این جونورا نامردا یه راس آرایشگر رو که تازه وارد تانک شده بود ویکمی بیحال بود با چنگکهاشون گاز میگرفتن . کلا مهاجم هستندممنون
    با سلام.دوست عزیز من یک سودو کرومیش نئون دارم که فکر کنم بزرگتریم سایزی که فکر بکنید اندازشه و داره اندازه مار ماهی میشه و هیچ کاری نه با خرچنگ داره و نه میگو پیستون و میگو کلینر.من خودم در اکوریمم تمام این 3 نوع موجود رو دارم و این حرف رو میگم.من فقط نئون دورنگ رو که داشتم رفت سراغ پیستول و به شب دوم نرسید دیدم کلش رو سنگا افتاده و پیستول واسم پشکن میزنه منم سریع همون سنگی که داخلش بود دراوردم و به بدترین شکل پیستول رو دار زدم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)