صفحه 19 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 4744
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام مهمترین کاری که شما باید انجام بدین این هست که کاری به کارشون نداشته باشید و اجازه بدین روند خودشون رو ادامه بدن.جفت گیری پرنده ممکنه در زمان های مختلفی انجام بگیره که کسی متوجه نباشه و شما فعلا فقط از غذاهای گرم استفاده کنید و عجله نکنید.ممکنه چون مرتبه اول هست یه مقداری هم طولانی بشه این روند ولی از دفعه دوم به بعد برای جفت تخم گذاری خیلی عادی میشه.
    من الان فقط برای غذا دادن میرم سراغشون ولی طوری گذاشتم که از دوتا اتاق میتونم کنترلشون کنم و ببینمشون وگرنه طرفشون نمیرم که بترسند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    دو روز میشه که ارزن رو کم کردم تا مجبور بشند از غذاهای تقویتی که براشون قرار میدم استفاده کنند طوری که بهش حمله ور میشند و تا ذره آخر میخورند.جناب کاربر عروس هلندی احیانا" شما جفتی که سفید و زرد باشند موجود دارید؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    دو روز میشه که ارزن رو کم کردم تا مجبور بشند از غذاهای تقویتی که براشون قرار میدم استفاده کنند طوری که بهش حمله ور میشند و تا ذره آخر میخورند.جناب کاربر عروس هلندی احیانا" شما جفتی که سفید و زرد باشند موجود دارید؟
    سلام.من در هررنگی مرغ عشق دارم ولی جفت مولد ندارم البته شایدم جفت شده باشن چون به صورت گله ای نگه داری میکنم ولی درهرحال حاضر جفت سفید و بنفش مولد دارم برای فروش که چهار یا پنج تا تخم هم دارن.در استفاده از غذاهای گرم و تقویتی زیاده روی نکنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه.خرگوش.مرغ عشق.جوجه تیغی.لاک پشت.آکواریوم
    شماره عضویت
    10321
    من 2 جفت مرغ عشق دارم که نمیخوام تخم بگذارند به جز جدا کردنشون چکاری میتونم انجام بدم؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    10738
    سلام.من در هررنگی مرغ عشق دارم ولی جفت مولد ندارم البته شایدم جفت شده باشن چون به صورت گله ای نگه داری میکنم ولی درهرحال حاضر جفت سفید و بنفش مولد دارم برای فروش که چهار یا پنج تا تخم هم دارن.در استفاده از غذاهای گرم و تقویتی زیاده روی نکنید.
    سلام

لطفا قیمت این جفت مولد را برای بنده پ.خ کنید

با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama safari نمایش پست ها
    من 2 جفت مرغ عشق دارم که نمیخوام تخم بگذارند به جز جدا کردنشون چکاری میتونم انجام بدم؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    سلام.اولا سعی کنید از لونه گذاری کنید و دوم اینکه از دادن غذاهای گرم مثل هفت تخم و یا جوانه گندم خودداری کنید.سه روز در میون حتما هویج رنده شده و یک مقدار خیلی کم کاهو بهشون بدین بخورن.البته بجز مواردی که جفت و بخصوص ماده خیلی آماده میشه و حتی کف لونه هم تخم گذاری میکنه که چاره ای نداره در باقی موارد جفت معمولا با این شرایط تخم گذاری نمیکنن.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.اولا سعی کنید از لونه گذاری کنید و دوم اینکه از دادن غذاهای گرم مثل هفت تخم و یا جوانه گندم خودداری کنید.سه روز در میون حتما هویج رنده شده و یک مقدار خیلی کم کاهو بهشون بدین بخورن.البته بجز مواردی که جفت و بخصوص ماده خیلی آماده میشه و حتی کف لونه هم تخم گذاری میکنه که چاره ای نداره در باقی موارد جفت معمولا با این شرایط تخم گذاری نمیکنن.
    ببخشید من نمیفهمم یعنی چی؟ من الان دارم یه روز درمیون هویج رنده شده بهشون میدم.یعنی این باعث میشه که تخم نذاره؟
    یه سوالم دارم برای اینکه پست اضافی نزنم اینجا مطرح میکنم
    مرغ عشق مادم خیلی سخت دستشویی میکنه واندازه ی مدفوعش هم امروز دیدم بزرگ شده.خودشم تپل شده،یعنی الان میخواد تخم بذاره؟اصلا تو لونه نمیره واون دفعه هم که دمش مثل نبض بود تخم نذاشت الانم مرغ عشق نر رو دیدم که لونه رو از بیرون چک میکنه یعنی سرشو میکنه توی لونه رو نگاه میکنه
    ببخشید طولانی شد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید من نمیفهمم یعنی چی؟ من الان دارم یه روز درمیون هویج رنده شده بهشون میدم.یعنی این باعث میشه که تخم نذاره؟
    یه سوالم دارم برای اینکه پست اضافی نزنم اینجا مطرح میکنم
    مرغ عشق مادم خیلی سخت دستشویی میکنه واندازه ی مدفوعش هم امروز دیدم بزرگ شده.خودشم تپل شده،یعنی الان میخواد تخم بذاره؟اصلا تو لونه نمیره واون دفعه هم که دمش مثل نبض بود تخم نذاشت الانم مرغ عشق نر رو دیدم که لونه رو از بیرون چک میکنه یعنی سرشو میکنه توی لونه رو نگاه میکنه
    ببخشید طولانی شد
    سلام سبزیجات یه جورایی نقش داروهای تقویتی رو به صورت طبیعی دارن و از طرفی به دلیل وجودرنگدانه ها باعث خوش رنگ شدن پرهای پرنده میشن و ربطی به تخم گذاری ندارن.این خانوم چون نباید غذاهای گرم رو زیاد استفاده کنه در ازاش از سبزیجات باید در طول هفته استفاده کنه تا بدن پرنده دچار ضعف نشه ولی خوب کاهو به دلیل طبع سردش تا حدودی جفت رو از جفت گیری و تخم گذاری سرد میکنه و مقدار کمش مفیده.این شرایط که میگی همه از آمادگی ماده برای تخم گذاری خبر میده ولی خوب تخم گذاری مرغ عشق زمان بره و باید خیلی حوصله کنی هرچند که سری قبل خیلی دستکاریشون کردی ولی ایشالا اگر حوصله کنی این سری نتیجه میگیری ولی خوب اگر عکس بذاری بهتر میشه نظر داد.بخصوص حالت دم خیلی مهمه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    حالت دم خیلی عادیه.اصلا عجیب غریب شده رفته:دمش عادیه.یه ذره تپل تر شده.پرهای مقعدش انگار پف دارند وکتاش هم یه وقتایی باز ویه وقتایی بستس
    راستی باور کنید من تمام تلاشمو کردم که کاریشون نداشته باشم تنها دستکاریم اینبود که دو سه بار لونه رو درآوردم وبراشون درست کردم طوری که راحت برن بیان وگرنه حتی بهش دست هم نزدم چه برسه به دست کاری.ازم میترسه اما وقتی هویج میذارم براشون هنوز دستمو بیرون نبرده میاد شروع میکنه به خوردنش .عکسم چون میترسه نمیگریم .میترسم براش مشکل پیش بیاد ببینم اگر شد حتما عکس هم میذارم .فقط از کجاش عکس بگیرم.اگه بگیرمش تو دستم وحشت نمیکنه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    منظورم از عادی اینه که مثل نبض نمیزنه.نوک به نوک میشن.ورجه وورجه میکنن. و...دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.
    راستی چون هویجو خیلی دوست دارن الانم دارم یه روز درمیون همش براشون هویج میذارم .و از تتخم کتاون و...استفاده نمیکنم فقط ارزن دادم

صفحه 19 از 475 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)