صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 50
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام
    بهنام جان زیباست ولی اگر ناراحت نمیشی به نظرم گیاهاتونو متناسب با حجم و اندازه تانکتون انتخاب نکردین و با توجه به اندازه تانکتون به نظرم بهتر بود که از گیاهان مینیاتوری استفاده میکردین شما باید به فکر رشد این گیاهام باشین چند وقت دیگه که رشد کنه....

سلام محمد جان
    محمد جان شما صاحب اختیاری این دیگه چه حرفیه .
    حرف شما درسته اون پوتوس از نظر رشد قد زیاده ولی من در نظر داشتم که دور پالداریوم بچرخه به خاطر همین انتخاب کردم و در مورد گندمی رشد انچنانی نداره البته از نظر قد ولی خوب اون یه تیکه رو
    پر می کنه ولی برای تهیه بقیه گیاه ها چشم سعی می کنم از گیاه های مینیاتوری استفاده کنم.اقا راستی چند تا از این گیاه های مورد نظر خودتونو معرفی کنید ممنون میشم که تو خرید کار ما هم راحت باشه؟باز از پیشنهاد شما بسیار خوشحال هستم که ما رو قابل دونستی باز راهنمایی کردی.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    پالاریومت خوب شده تو این مدت زمان کمی که راه انداختی و به امید خدا زیباتر هم میشه
    اگه خدا بخواد من هم میخوام یکیشو راه بندازم بهنام جان اگه چیزی هست که تو این چند وقت
    بهش برخوردی و اگه دوباره می خواستی راه بندازی اون رو ایجاد میکردی یا مشکلی بود که برطرف کنی بگو تا من
    هم انجام بدم چون من هم اطلاعات خیلی کمی در موردش دارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    پالاریومت خوب شده تو این مدت زمان کمی که راه انداختی و به امید خدا زیباتر هم میشه
    اگه خدا بخواد من هم میخوام یکیشو راه بندازم بهنام جان اگه چیزی هست که تو این چند وقت
    بهش برخوردی و اگه دوباره می خواستی راه بندازی اون رو ایجاد میکردی یا مشکلی بود که برطرف کنی بگو تا من
    هم انجام بدم چون من هم اطلاعات خیلی کمی در موردش دارم

مصطفی جان سلام
    انشاالله که بتونی به زودی راه بندازی و مثل اک اب شورت یه چیز تک بشه
    راستش من اگه دوباره راه اندازی کنم حتما پوشیده می کردم و برای اب دهی از یه پمپ با اب پاش چمن استفاده می کردم که با یه تایمر زمان بندی می کردم که از نظر رطوبت راحت می شدم.
    اگه خواستی ابشار کار کنی تو مسیر ابشارت کف اونو با چسب اکواریوم یه لایه درست میکردی که اب از منافظ ریز نفوذ نکنه به جای دیگه .
    این دومورد بجور تو مخم بود گفتم بهت بگم حالا تا موقع راه اندازی اگه راهنمایی خواستی تا جای که بتونم کمک می کنم راستی محمد رو یادت نره مثل یه استاد می مونه البته ما شاگرد خوبی نبودیم
    ولی راهنمایی های کار سازی میکنه....!

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    مصطفی جان سلام
    انشاالله که بتونی به زودی راه بندازی و مثل اک اب شورت یه چیز تک بشه
    راستش من اگه دوباره راه اندازی کنم حتما پوشیده می کردم و برای اب دهی از یه پمپ با اب پاش چمن استفاده می کردم که با یه تایمر زمان بندی می کردم که از نظر رطوبت راحت می شدم.
    اگه خواستی ابشار کار کنی تو مسیر ابشارت کف اونو با چسب اکواریوم یه لایه درست میکردی که اب از منافظ ریز نفوذ نکنه به جای دیگه .
    این دومورد بجور تو مخم بود گفتم بهت بگم حالا تا موقع راه اندازی اگه راهنمایی خواستی تا جای که بتونم کمک می کنم راستی محمد رو یادت نره مثل یه استاد می مونه البته ما شاگرد خوبی نبودیم
    ولی راهنمایی های کار سازی میکنه....!
    احتمالن سایزی که من میخوام درست کنم بزرگه و جایه ابشار هم داره و حتمن ازت مشاوره خواهم گرفت
    در مورد شیشه جلو که کوتاه تر گرفتی علتش چی بود ؟
    محمد هم باهاش در تماس هستم و یکی از امیدواری هایه من تو راه اندازیه این پالداریومه

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    سلام محمد جان
    محمد جان شما صاحب اختیاری این دیگه چه حرفیه .
    حرف شما درسته اون پوتوس از نظر رشد قد زیاده ولی من در نظر داشتم که دور پالداریوم بچرخه به خاطر همین انتخاب کردم و در مورد گندمی رشد انچنانی نداره البته از نظر قد ولی خوب اون یه تیکه رو
    پر می کنه ولی برای تهیه بقیه گیاه ها چشم سعی می کنم از گیاه های مینیاتوری استفاده کنم.اقا راستی چند تا از این گیاه های مورد نظر خودتونو معرفی کنید ممنون میشم که تو خرید کار ما هم راحت باشه؟باز از پیشنهاد شما بسیار خوشحال هستم که ما رو قابل دونستی باز راهنمایی کردی.
    سلام
    به هر حال این بحث سلیقه ای هست ولی همین الانم زیبا ست و مطمئنم ازش لذت میبرین در خصوص گیاه باید بگم یه بحث فوق العاده سلیقه ای هست و باید به انتخاب خودتون باشه فقط قبل از خرید حتما به مشخصات و نیاز های گیاه دقت کنید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    احتمالن سایزی که من میخوام درست کنم بزرگه و جایه ابشار هم داره و حتمن ازت مشاوره خواهم گرفتدر مورد شیشه جلو که کوتاه تر گرفتی علتش چی بود ؟محمد هم باهاش در تماس هستم و یکی از امیدواری هایه من تو راه اندازیه این پالداریومه
    سلام مصطفی جان شرمنده که دیر جواب می دم راستش اگه سایز بزگتری در نظر بگیری که عالیه دستت همه جوره توش بازه در مورد شیشه پایین که کوتاه گرفته شده بابت اک هست ولی شما هم اگه بخوای بسازی بایدپایین رو کوتاه وسط رو خالی بزاری برای در، اونم با لولا یا به صورت کشویی و بالای اونو مثل پایین کوتاه بگیری که دسترسی شما از وسط باشه.از محمد که نگو برای خودش استادیه ولی تا نپرسی بهت جواب نمی ده باید ازش اطلاعات رو استخراج کنی در غیر اینصورت کاسب نیستی؟(محمد جان شوخی کردم ناراحت نشی)

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    واوووووووو

فوق العادس یعنی ...خیلی خوشگل

خسته نباشید
    منم دلم خواست یکی مثل این رو بسازم اما ن سلیقش رو دارم ن وقتش رو حیف شد

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    منم یک اکواریوم دارم به اندازه 90 طول عرض 30 ارتفاع 60
    به نظرتون جالب میشه اگه بخوام یک پالدریوم درست کنم

همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    نقل قول نوشته اصلی توسط l2eza نمایش پست ها
    منم یک اکواریوم دارم به اندازه 90 طول عرض 30 ارتفاع 60 به نظرتون جالب میشه اگه بخوام یک پالدریوم درست کنم
    سلام رضا جان جسارتا ابعاد خوبی هستش و به نظرم از همه چی توی ساخت باغ شیشه ای داشتن خلاقیت و تجسم هست که با توجه به روحیاتی که از شما سراغ دارم میتونید از این فضا به نحو احسن استفاده کنید و پالداریوم یا تراریوم بسیار زیبایی بسازید (همونطور که اقا بهنام گل طرحه خاص و زیبایی ساختن)این نمونه یه تانک ساخته شده خارجی هستش که ابعادش مشابه تانک شما هستش100*50*70

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام رضا جان جسارتا ابعاد خوبی هستش و به نظرم از همه چی توی ساخت باغ شیشه ای داشتن خلاقیت و تجسم هست که با توجه به روحیاتی که از شما سراغ دارم میتونید از این فضا به نحو احسن استفاده کنید و پالداریوم یا تراریوم بسیار زیبایی بسازید (همونطور که اقا بهنام گل طرحه خاص و زیبایی ساختن)
    مرسی محمد جان
    فقط یکم اطلاعات میخوام
    وسایل مورد نیاز
    چیا میخواد
    که یک پالداریوم خوبی داشته باشی

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)