صفحه 65 از 84 نخستنخست ... 15464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 641 به 650 از 832
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    6391
    طوطی خاکستری من پراش داره می ریزه اینکه دوره پرریزی هست یا نه رو نمی دونم
    معمولا تو دوره پرریزی پرای کدوم قسمت بدن اول شروع به ریزش می کنه و چه قد طول میکشه پرای جدید در بیان؟
    پیشاپیش سپاس

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    7504

بیماری عروس هلندی

باسلام خدمت آقای دکتر

عروس من 6 روزه مریضه . خیلی کسله. همش در خواب بسر می برد . نه آب و نه غذا می خوره . تنفسش خیلی افتضاحه . موهای اطراف چشم و دهنش به شدت پریشونه . با اینکه اصلا حال و حوصله نداره اما خیلی تند می دوه و فرار می کنده . ولی همیشه روی چوب خوابه . راستي مدفوعش بسيار سبز و يك رگ سفيد وسطش و مقداري آبكي است . البته به مخرجش مي چسبه كه من با يك دستمال نمناك پاكش مي كنم . بسيار گاز ميگيره . هنوز قدرت اينكه از قفس بالا بره را داره .... موهاي سرش در حال ريختنه و خلاصه خيلي حالش بده

بردمش دکتر گفت عفونت شدید کرده و براش آموکسی سیلین نوشت اما هیچ تغییری نکرد امروز که بردمش دکتر براش سفالکسین نوشت اما می دونم اینم فایده نداره

شما براش چی تجویز می کنید ؟ آیا واکسن لازم هست که تزریق بشه ؟ چه واکسنی و چطوری تزریق بشه ؟

لازم بذکره که من با سرنگ بهش آب و غذا میدم . امروز دکتر گفت بهش آب قند بده چون غذا هضمش براش سخته .... خواهشا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
    ویرایش توسط sepideh : 13th March 2012 در ساعت 06:19 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    اقا نشانه های امادگی عروس برای تخم گذاری چیه؟؟؟

قبلا که ماده ام تخم گذاشته بود (از مستی) مدفوعش حالت طبیعی نداشت و بوی اسهال بچه میداد.
    حالا بعد از ی 4-5 ماه که نر کنارش هست این اولین باره که میبینم مدفوعش طبیعیه ولی همون بوی اسهال رو میده

چه کنم؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7542
    سلام
    من مدت 3سال است کاسکو دارم و از کوچکی بزرگش کردم مدتی خیلی خوب و سریع حرف ها را تقلید میکرد ولی الان 6 ماهه یک کلمه جدید نمیخواهد بگه از این نظر میگم که یه دفعه شنیدم که زمزمه میکنه ولی تا کسی رو میبینه همون حرفهای همیشگی رو میزنه دوم اینکه خیلی بیقراره و اگر در قفسش بسته باشه انقدر جیغ میزنه که حاضری فرار کنی از دستش و متاسفانه در همین مدت کرک های زیادی از بدنش جدا میشه که تمامی نداره خلاصه مارو خسته کرده میوه میخوره گاهی هم گردو یا پوست پسته ولی هیچ چیزی رو با تخمه عوض نمیکنه حتی از گرسنگی بمیره
    خواهش میکنم راهنمایی کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7551
    دوستان متاسفانه من چند وقتی خونه نبودم و الان که برگشتم میبینم که پر رو کاسکو بیچارم نمونده ... خوانواده خیال کردن که داره پر ریزی میکنه و به همین خاطر اقدامی چیزی نکردن ... اما این داره پر هاشو میکنه و متاسفانه دچار عارضه پرکنی شده

حالا نمیدونم چه بکنم ؟

یه چند جا خوندم که باید روی پر هاش با اب پاش یه مخلوطی از سرکه و اب بپاشم !
    نمیدونم چه کنم ! منتظر راهنمایی هاتون هستم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای زینتی - مرغ عشق -قناری
    شماره عضویت
    7074
    سلام
    منقار مرغ عشق من خیلی بد رشد کرده وزیادی بلند شده باید چطوری کوتاش کنم در ضمن بد جور هم گاز میگیره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    7611
    سلام

من اول یه عروس نر داشتم که خیلی شیطون بود و همش میخوند...

این هم عکسش:

http://up.vatandownload.com/viewer.p...1oqn50ij0k.jpg

http://up.vatandownload.com/viewer.p...vf829xngyg.jpg

بعدش رفتم یه عروس دیگه خریدم.. این هم عکسش...

http://up.vatandownload.com/viewer.p...vvwtw0uy6o.jpg

http://up.vatandownload.com/viewer.p...uxf1bg5ef2.jpg

حالا این 2 تا مشکل را دارم:

1- از وقتی پرنده جدید را خریدم پرنده اولم دیگه نمیخونه و حسابی رفته توی لک

2- پرنده دوم نمیدونم جنسیتش چیه؟(نر هست یا ماده) آیا شما میتونید تشخیص بدید که این پرنده نر هست یا ماده؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    7293
    با سلام خدمت اقای دکتر عزیز

من به تازگی یه کاسکو گرفتم هفته اینده از شنبه تا سه شنبه تهران هستم میخواستم بیارمش بیمارستان کامرانیه برای چکاب کلی میخواستم ببینم امکانش هست یا نه ؟
    لطفا منو راهنمایی کنید که کی و چه زمانی بیارمش
    با تشکر

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    سلام به همه
    یه طوطی دارم که همش نوکش رو به زمین و قفس میکشه و هر چیز چوبی رو خورد میکنه مثلا میله زیر پاهشو نابود کرده به نظرتون مشکلی داره راستی یک بار از ارتفاع با نوک خورد زمین میتونه از اون ضربه باشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    7749
    یه طوطی ملنگو سبز دارم که مدتیه مرتب بالا میاره . دامپزشک مترونیدازول و تتراسایکلین داد ولی بازم همونجوره . نکته اینجاست که با دیدن شصت پا و نوک انگشتای من بالا میاره و خودش میاد کنار شصت پام و روی اون بالا میاره ! اگه شصتم رو ازش قایم کنم ناراحت میشه و دنبالش میگرده . خودم به نظرم میاد عصبی باشه نمیدونم چیکارش کنم . ضمنا همونها که بالا میاره بلافاصله هم میخورشون ! لطفا راهنماییم کنید . و ضمنا مدتیه که دیگه تخمه هم نمیخوره !

صفحه 65 از 84 نخستنخست ... 15464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)