صفحه 45 از 1238 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364951455451045 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 12376
    کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    429
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شبا وقتي خونه تاريك ميشه يا وقتي روشو ميندازم يه صداي خروپف مانندي در مياره.
    اين كارش طبيعيه؟؟

سلام
    طوطي من هم همينطوره البته صدا دائم نيست يك وقتهايي خر پف مي كنه يك وقتهايي ساكته دقيقا وقتي پارچه مي اندازم روش شروع ميكنه من مي دونم كه حنجره طوطي ها طوري نيست كه مثل آدم خر خر كنن برام سواله كه اين صدا براي چيه
    البته دائم نيست و منقطع است و در طول روز هم هيچ علامتي از مريضي ، بيحالي ، پف كردن يا آبريزش بيني نداره من هم همين سوال را دارم اگر كسي مي دونه راهنمايي كنيد
    رنگ و غلظت مدفوع هم طبيعي است خلاصه هيچ علامتي جز اين صدا نداره

ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    ممنون از راهنماييتون حالا دقيقا فهميدم بايد چه كار كنم كمي گيج شده بودم در اولين فرصت عكس ميذارم(دوربين ندارم دوربين موبايلم هم خيلي بد كيفيت است) البته من همه چيز را رعايت كردم قفسش از اين قفس كاسكويي هاست كه توي عكس هاي دوستان هم هست ارتفاع از زمين 90 سانمتميترو از يك طرف به ديوار است ( دوطرف نداشتيم) دو تا ظرف غذا داره از اين ظرفهايي كه شما ميگيد كه راحت نصب بشه پيدا نكردم ميشه لطفا آدرس بديد برم بخرم
    يك جايي هم گذاشتم كه همه را ببينه
    الان از روزهاي اول خيلي بهتر شده ولي هنوز وقتي ميرم كه ظرف غذاش را عوض كنم خيلي قر قر ميكنه به هر حال مي دونم كه بايد صبر كنم .

در مورد بالش كه بهم گفتيد كوتاه كنم يعني همين الان ببرم بدم يك پرنده فروش كوتاه كنه آخه تازه داره آرام ميشه با اين حال اگه همه نظرتون اينه كه ببرم كوتاه كنم مي برم الان خيلي بهتر شده وقتي توي اتاق هستم همش بهم نگاه مي كنه و تمام حركاتم را زير نظر داره ولي ديگه نميترسه وقتي كنار قفس مي شينم هم در نميره

يك سوال كوچولو ديگه در اين ده روز اول كه نبايد حمامش كنم البته مي دونم همه نوشتن كه به جز آب و غذا نبايد بهش كاري داشت فقط براي اطمينان پرسيدم دوست دارم هر كاري كه بايد براي آرام كردنش ميشه انجام داد انجام بدم براي همين هي مي پرسم به هر حال در اين زمينه تجربه اي ندارم
    ممنون از راهنماييتون و اينكه وقت ميذاريد به ما تازه واردها جواب ميديد

سلام
    خوشبختانه دید گرفتید
    راجع کوتا کردن پر گفتید که بنده توصیه می کنم یک روز رو هم عقب نندازید و ببرید کوتا کنید ولی حواستون باشه که در صحنه نباشین!!!
    یعنی وقتی داره بالش کوتاه میشه شمارو نبینه!!
    حمام هم بعد ده روز! نگران نباشید دیر نمیشه!
    مطمئن هستم خیلی زود باهاتون بهتر از این هم میشه
    با صبر جلو برید بنده هم واستون آرزوی موفقیت دارم!

راجع به صدا های موقع خواب هم عرض کردم اگر همچی از غذا خوردن و اطراف بینی و رفتار و... طبیعی و صدا در حد بسیار کم و فقط در شب و موقع خوابه طبیعیه اما اگه این حالات رو داره مخصوصا صدا در روز یا مواقع دیگه هم هست مشکل میتونه تنفسی و خطر ناک باشه!!
    ویرایش توسط EMPEROR : 22nd June 2010 در ساعت 03:26 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    امروز تلوزیون داشت پرنده ها رو نشون می داد ما هم داشتیم نگاه می کردیم . یهو چشمم به آرام افتاد.خودشو کج کرده بود مثله مجسمه شده بود به خاطره صدای پرنده ها بود....این که نمی زاره به هیچ کجاش دست بزنم انگار مجسمه شده بود به دمش... به پشتش...یا هر جاااااااااااااااااااش ..که دست می زدم هیچی نمی گفت.بعد از 1ساعت کمی بهتر شده می خوام بدونم چرا این جورییه؟ نکنه افسردست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شبا وقتي خونه تاريك ميشه يا وقتي روشو ميندازم يه صداي خروپف مانندي در مياره.
    اين كارش طبيعيه؟؟
    سلام دوست عزیز
    اون صدای خرو پف نیست خفیف شده ی همون غاره یعنی از این حالت عصبانیه اعتراض داره همون غر غره که یکم بعد قطع میشه امتحان کنید بعد خاموشی یا انداختن پارچه همون غرغرو یا خرخرو در میاره بعد یکم ساکت میشه میخوابه ولی دوستان اینجا یه چیزی بگم اگه ممکنه تا جایی که براتون امکان داره سعی کنید روش پارچه نندازید و شبا سر ساعت بخوابید اگه نمیتونید پارچه بندازید برای صدای صبحشم بگم سیلور اولاش صبحا خیلی سرو صدا میکرد چند روز بعد فهمیدیم هدفش جلب توجه و غذا خواستنه آخه شبا تخمشو تموم میکرد صبح میرفتیم تخمشو عوض میکردیم قربون صدقش میرفتیم اونم ساکت میشد به مرور صداش کم شد الان طوری شده که یا ساکته تا ما بریم پیشش یا با یکی دو تا سوت خیلی یواش آخه صبحا باهاش یواش صحبت کردیم فهمید باید ساکت باشه و الان هیچ مشکلی باش نداریم من ساعت 7 بلند میشم میرم بهش غذا میدم باش صحبت میکنم اونم جواب عشقمو با جون گفتن میده تا قربون صدقش میریم میگه جووووووووووووووووووون البته با یه حالتی نه مثل ما صاف
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها

سلام
    اگر خیلی آرومه یعنی به حدی که در سکوت و نزدیک قفس شنیده میشه طبیعیه
    اما اگر کاملا شنیده میشه و به خس خس هم میزنه طبیعی نیست و میتونه مشکلات تنفسی باشه
    آبریزش بینی نداره؟ دور بینیش کاملا شفاف و تمیزه؟
    دوست گلم وقتی فقط تو اون شرایط که دوستمون گفتن این صدا رو در میاره البته به گفته خودشون مشکله مریضی نیست و همون ترسو اعتراضه در غیر اینصورت حرف شما درسته پس دوست عزیز خودت دقت کن ببین به غیر از اون زمانم این صدا رو داره
    سلام به دوستان
    ممنون از راهنماييتون حالا دقيقا فهميدم بايد چه كار كنم كمي گيج شده بودم در اولين فرصت عكس ميذارم(دوربين ندارم دوربين موبايلم هم خيلي بد كيفيت است) البته من همه چيز را رعايت كردم قفسش از اين قفس كاسكويي هاست كه توي عكس هاي دوستان هم هست ارتفاع از زمين 90 سانمتميترو از يك طرف به ديوار است ( دوطرف نداشتيم) دو تا ظرف غذا داره از اين ظرفهايي كه شما ميگيد كه راحت نصب بشه پيدا نكردم ميشه لطفا آدرس بديد برم بخرم
    الان از روزهاي اول خيلي بهتر شده ولي هنوز وقتي ميرم كه ظرف غذاش را عوض كنم خيلي قر قر ميكنه به هر حال مي دونم كه بايد صبر كنم .

در مورد بالش كه بهم گفتيد كوتاه كنم يعني همين الان ببرم بدم يك پرنده فروش كوتاه كنه آخه تازه داره آرام ميشه با اين حال اگه همه نظرتون اينه كه ببرم كوتاه كنم مي برم الان خيلي بهتر شده وقتي توي اتاق هستم همش بهم نگاه مي كنه و تمام حركاتم را زير نظر داره ولي ديگه نميترسه وقتي كنار قفس مي شينم هم در نميره

يك سوال كوچولو ديگه در اين ده روز اول كه نبايد حمامش كنم البته مي دونم همه نوشتن كه به جز آب و غذا نبايد بهش كاري داشت فقط براي اطمينان پرسيدم دوست دارم هر كاري كه بايد براي آرام كردنش ميشه انجام داد انجام بدم براي همين هي مي پرسم به هر حال در اين زمينه تجربه اي ندارم
    دوست عزیز همین کارا رو انجام بدین همه چیز درست میشه پرشو که کوتاه کردین ببرینش حموم الان موقعشه شبشم بزارین بیاد بیرون دو روز بعدشم دوباره حموم بعضیها حمون روزه اول که طوطی رو میخرن پرشو کوتاه میکنن میبرن حموم دو روز بعد دوباره حالا درسته یا نه نمیدونم ولی میدونم که همون اول پرشو کوتاه کنید خوبه حموم بردنشم تو رام شدنش خیلی تاثیر داره ظرف میوه استیل من پیدا نکردم از پرنده فروشیا یه ظرفه بزگ هست گرفتم براش گذاشتم همه پرنده فروشا دارن
    سلام
    طوطي من هم همينطوره البته صدا دائم نيست يك وقتهايي خر پف مي كنه يك وقتهايي ساكته دقيقا وقتي پارچه مي اندازم روش شروع ميكنه من مي دونم كه حنجره طوطي ها طوري نيست كه مثل آدم خر خر كنن برام سواله كه اين صدا براي چيه
    البته دائم نيست و منقطع است و در طول روز هم هيچ علامتي از مريضي ، بيحالي ، پف كردن يا آبريزش بيني نداره من هم همين سوال را دارم اگر كسي مي دونه راهنمايي كنيد
    رنگ و غلظت مدفوع هم طبيعي است خلاصه هيچ علامتي جز اين صدا نداره

ممنون
    هیچ جای نگرانی نداره جواب شما بالا هست اگه فقط تو اون شرایط اون صدا رو در میاره طبیعیه و بخاطر عصبانیت و اعتراضه
    موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    امروز تلوزیون داشت پرنده ها رو نشون می داد ما هم داشتیم نگاه می کردیم . یهو چشمم به آرام افتاد.خودشو کج کرده بود مثله مجسمه شده بود به خاطره صدای پرنده ها بود....این که نمی زاره به هیچ کجاش دست بزنم انگار مجسمه شده بود به دمش... به پشتش...یا هر جاااااااااااااااااااش ..که دست می زدم هیچی نمی گفت.بعد از 1ساعت کمی بهتر شده می خوام بدونم چرا این جورییه؟ نکنه افسردست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه دوست عزیز ماله منم همینطوری میشه منم اولش ترسیدم ولی پرسیدم گفتن میره تو فکر مثل ما آدما که میریم تو فکر هیچی حالیمون نمیشه یهو یکی بلند صدا میزنه هیییییییییییییییی کجایی عاشق شدی تازه یه چیزه جالب تر اینها خواب میبینن تو خوابم حرف میزنن یعنی سرو صدا واسه خودم پیش اومد خواب بود یه صدایی در میاورد بچم صداش کرد ولی انگار نه انگار خوابه خواب بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    باور کن بعضی وقتا (با این که عاشقشم) میزنه به سرم که یه بلیط بگیرم برم آفریقا هم اینو آزادش کنم هم جام جهانی را ببینم((یه تیر دو نشون))
    اما خب فرصتش نیست دیگه ما این ها رو آوردیم خونمون پس باید قبول کنیم که الان پیش ما هستند ممکنه مثل محیط طبیعیشون نباشه اما باید نهایت تلاشمون رو بکنیم تا بهشون بد نگذره و حداقل استرس بهشون وارد نکنیم چون اونا رو ما خواستیم نه اونا ما رو.
    اگه یک سال دیگه یه خاکستری دیگه بخریم تنها نباشه چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط ARAM : 22nd June 2010 در ساعت 05:59 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    هیچی هر چی تو این یه ساله زحمت کشیدی باده فنا میشه احتمالن پر کن میشه مگه یه فضای بزرگ باشه مثل طبیعت باغ که اون دوتا که باید با هم جفت باشن یعنی نرو ماده ولشون کنی تو اون محیط به نظر شما این کار درسته چون تو خونه نمیشه بعد از یک سال یه کاسکو دیگه بیاری پیش اون یکی

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    وقتی شما هستی دیگه تنها نیست باید خیلی بهش محبت کنی اما با ملایمت میدونم که شما اینکارو میکنی خطابم به همه ی بچه هاست... بعد از یک مدت که خیلی باهات رفیق شد شما تقریبا یک جفت براش حساب میشی و دیگه احساس تنهایی نمیکنه......اگه یک کاسکوی دیگه بخوای بخری اون وقت دیگه انتظار صحبت کردن نداشته باش و شاید بتونی ازش جوجه بگیری و دیگه وقتشو با جفته هم نوعش میگذرونه تاشما حالا خو دانی.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط emperor نمایش پست ها
    سلام
    اگر خیلی آرومه یعنی به حدی که در سکوت و نزدیک قفس شنیده میشه طبیعیه
    اما اگر کاملا شنیده میشه و به خس خس هم میزنه طبیعی نیست و میتونه مشکلات تنفسی باشه
    آبریزش بینی نداره؟ دور بینیش کاملا شفاف و تمیزه؟

سلام
    بلنده و كاملا شنيده ميشه.آبريزش هم نداره و دور بينيش هم تميزه.
    تا وقتي بخوابه اين صدا رو در مياره.
    ممنون

سلام به دوستان

پرهاش بايد كوتاه بشه ولي پيش يكي ببر كه وارد باشه و اگر بد پراشو بزنه قيافه طوطيت بد ميشه و موقع كوتاه كردن هم خودتون اونجا نباشيد.
    بعداز ده روز ببريدش حمام.دوهفته اول هردوروز يك بار و بعد از اونم تابستونا هفته اي يك بار و زمستونا هر دو هفته يك بار.
    ظرف هم بيشتر پرنده فروشيا دارن.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 23rd June 2010 در ساعت 11:20 AM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    سلام

من امروز الفی بردم حموم داشتم پرهای سینشو میشستم دیدم یک چیزی شبیه به زخم رو سینشه زخم خشک شده ...نفهمیدم چی بود نظر شما چیه؟؟
    اين موارد بايد با عكس باشه تا بشه گفت داستان چيه.

صفحه 45 از 1238 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364951455451045 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)