صفحه 15 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 167
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    این هم به خاطر دوستان

سرعت نت خیلی پایینه نمیدونم چرا ، صفحه ها به زور باز میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    خیلی زیباست . گاهی وسوسه میشم میبنم تانک های گیاهی رو ولی وقتی به دردسر کلیش نگاه میکنم و هزینش سرمو میندازم پایین ...واقعا زیباست و تبریک میگم بهتون .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    خیلی زیباست . گاهی وسوسه میشم میبنم تانک های گیاهی رو ولی وقتی به دردسر کلیش نگاه میکنم و هزینش سرمو میندازم پایین ...واقعا زیباست و تبریک میگم بهتون .

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    سلام
    هزینش از آب شور بیشتر نیست ولی از آب شور رسیدگی بیشتری میخواد ، آب شور دردسرش کمتره ولی همونطور که گفتم هزینه ی بیشتری داره و تنوعی که ماهیها و ریفهای آب شور داره آکواریوم گیاهی نداره ، آکواریوم گیاهی باید کود منظم و سیفون منظم و رسیدگی میخواد وگرنه دچار جلبک میشی من زمستون 2 سال پیش دو ماه خونه نیومدم و خانمم فقط غذا به ماهی ها میداد (آب شور ) حتی یه بار مجبور شد به خاطر نشتی واتر پمپ سامپ رو خاموش کنه و تا من اومدم یه هفته گردش آب نداشتم ولی در تمام اون دوران به هیچ مشکلی بر نخوردم !

در کل هر آکواریومی لذت خودش رو داره یه تانک 20 لیتری سه تا گوپی بندازی و وقتی بچه میکنن خیلی لذت بخشه !! و نمیشه گفت آب شور نسبت به گیاهی سره و یا بلعکس

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    سلام دوست عزیز .....بارها شاهد راهنمایی های جامع شما در جای جای سایت بودم مخصوصا در بخش اب شور.............
    تانک حوبی دارید........
    اما با توجه به تجهیزاتی که دارید گیاهان بهتر و زیباتری رو میتونید نگه دارید..........
    در ضمن چمن همیانتوس رو دیدم در تانکتون فکر کنم......این چمن خیلی دیر رشده و تا تانک شما رو پر کنه چندین ماه طول میکشه...................بهتره در یک بخش کوچکتری از تانک بکارید و کم کم توسعش بدی.......
    من تمام صفحات این قسمت رو نخوندم و فقد صفحه اول و اخر رو دیدم............
    اگر تراکم گیاهی تانکتون بیشتر باشه..........رسیدگی به اون راحتر میشه..........امکان جلبک زدنش کمتر میشه ..........تراکم گیاهان تانکتون رو بالاتر ببرید.................
    درختچه ای که در تانکتون گزاشتید بیشتر به درد خزه بستن میخوره تا جاوا ویندلو..............
    دوست عزیز در کل میخواستم بگم گیاهان بهتری رو برای تانکت انتخاب کن.....این گیاها برای یک تانک ساده با نصف تجهیزات شما بیشتر توصیه میشه............با این کار رسیدگی به تانک خیلی بیشتر نمیشه.............

دیگه بیشتر از این جسارت نمیکنم
    دوستدار شما محسن رفیعی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .....بارها شاهد راهنمایی های جامع شما در جای جای سایت بودم مخصوصا در بخش اب شور.............
    تانک حوبی دارید........
    اما با توجه به تجهیزاتی که دارید گیاهان بهتر و زیباتری رو میتونید نگه دارید..........
    در ضمن چمن همیانتوس رو دیدم در تانکتون فکر کنم......این چمن خیلی دیر رشده و تا تانک شما رو پر کنه چندین ماه طول میکشه...................بهتره در یک بخش کوچکتری از تانک بکارید و کم کم توسعش بدی.......
    من تمام صفحات این قسمت رو نخوندم و فقد صفحه اول و اخر رو دیدم............
    اگر تراکم گیاهی تانکتون بیشتر باشه..........رسیدگی به اون راحتر میشه..........امکان جلبک زدنش کمتر میشه ..........تراکم گیاهان تانکتون رو بالاتر ببرید.................
    درختچه ای که در تانکتون گزاشتید بیشتر به درد خزه بستن میخوره تا جاوا ویندلو..............
    دوست عزیز در کل میخواستم بگم گیاهان بهتری رو برای تانکت انتخاب کن.....این گیاها برای یک تانک ساده با نصف تجهیزات شما بیشتر توصیه میشه............با این کار رسیدگی به تانک خیلی بیشتر نمیشه.............

دیگه بیشتر از این جسارت نمیکنم
    دوستدار شما محسن رفیعی

ممنون آقای رفیعی
    تانک از گیاه پر بود و تغییر دکراسیون انجام دادم و هرس کردم و در مشهد فروشگاهی که تخصصی گیاه بیاره نداریم متاسفانه نصف این گیاهها رو مهدی آقا لطف کرده از رشت برام فرستاده
    این هم عکس قبل هرس

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    بسیار زیبا و چشم نواز جناب نوروزی
    ماشالله همه فن حریف هستید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم
    شماره عضویت
    15037
    دوست عزیز حالا که انلاین هستی یک سئوال هم داشت از شما....امن یک موج ساز سیو در تانکم دارم ............ایا این نوع موج ساز میتونه باعث مرگ ماهی ها بشه..........فاصلش تا سطح یه 15 سانتی هست.....یعنی ماهی ها رو بکشه تو خودش............چند تا ماهی با جراحات زیاد مرده تو تانکم پیدا کردم تا حالا.....

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenraffiee نمایش پست ها
    دوست عزیز حالا که انلاین هستی یک سئوال هم داشت از شما....امن یک موج ساز سیو در تانکم دارم ............ایا این نوع موج ساز میتونه باعث مرگ ماهی ها بشه..........فاصلش تا سطح یه 15 سانتی هست.....یعنی ماهی ها رو بکشه تو خودش............چند تا ماهی با جراحات زیاد مرده تو تانکم پیدا کردم تا حالا.....
    در صورتی که موج ساز خاموش باشه ماهی از دهانش میتونه بره داخل و بعد روشن شدن آسیب جدی میبینه و حتما میمیره ولی اگه موج ساز یه سره روشنه نه امکانش نیست چون ماهی از حفاظ موج ساز نمیتونه رد شه

معاون آزمایشی انجمن آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی زینتی ( گوشتخوار - گیاه خوار )
    شماره عضویت
    12162
    سلام
    حسابی شلوغ شده بوده ها
    نمی دونم چه حسیه که بعد از پر شدن تانک میاد سراغ آدم و نتیجش میشه یه حرص سنگین . البته برای شما شده فوق سنگین .
    یکم از طرح جدیدتون بگید .

کریپتوکورین هاتون خیلی عالین .
    تا الان کیلر ها صاحب فرزند شدن ؟

شاد و پیروز باشی
    محمّد رازقی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط md.razeghy نمایش پست ها
    سلام
    حسابی شلوغ شده بوده ها
    نمی دونم چه حسیه که بعد از پر شدن تانک میاد سراغ آدم و نتیجش میشه یه حرص سنگین . البته برای شما شده فوق سنگین .
    یکم از طرح جدیدتون بگید .

کریپتوکورین هاتون خیلی عالین .
    تا الان کیلر ها صاحب فرزند شدن ؟

شاد و پیروز باشی
    محمّد رازقی

سلام
    قابل شما رو نداره
    طرح خاصی نبود یه مقدار جابجایی گیاهان رو انجام دادم و جلوی تانک رو برای کوباییی خالی کردم ولی متاسفانه کوبایی ها بیشترشون از بین رفتن
    جلبک مویی خیلی اذیت میکرد منم بیشترش رو حرص کردم تا ریشه کن بشه ولی بی فایده بود ، تو این یه هفته ای که نبودم شلنگ از زیر دفیوژر در رفته بود و کل co2 خالی شده بود و دوباره مویی رشد کرده بود
    کلیرها رو یه 15-10 روزی مهدی آقا برام فرستاده و یه سره هم داران با هم حال میکنن ولی هنوز تکثیر نشدن و چون تجربش رو نداشتم نمیدونم چقدر طول میکشه
    ممنون که سر زدی

صفحه 15 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)