کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    آقا قیمت خیلی بالاس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مگه نوش چنده بابا ؟؟؟؟
    1500.000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟ برای جوجه کاسکو ؟؟؟
    من فکر میکردم 600 تا 800 تومن باشه !! اگه اینجوریه که یه جوجه رنگی میخرم باهاش کیف میکنم !!
    والا با این قیمتاشون !! آدم که نیست !!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    آقا قیمت خیلی بالاس !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مگه نوش چنده بابا ؟؟؟؟
    1500.000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟ برای جوجه کاسکو ؟؟؟
    من فکر میکردم 600 تا 800 تومن باشه !! اگه اینجوریه که یه جوجه رنگی میخرم باهاش کیف میکنم !!
    والا با این قیمتاشون !! آدم که نیست !!

دوست عزیز از موضوع اصلی منحرف نشید و شوخی هم نکنید تو تاپیک!

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    [quote=مهدی نیو;180108]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    دوست عزیز کاسکوی شما اهلیه و روی دست میاد یا دکتر عزیز مثل کفتر تو دستاش گرفتش؟؟؟بعد واکسن چی بهش زدید و چرا بهش واکسن زدید؟؟؟؟

سلام نه دستی نیست ولی وقتی دکتر گرفتش غار نزد خیلی آروم شده تو این مدت فکر میکردم 1 گاز حداقل دکترو بگیره
    1قطره ریخت تو دهنش گفت واکسن نیوکاسلش هست، بعد 1 وقت دیگه برا برج 4 داد نمیدونم باید هر چند وقت ببرمش پیش دکتر یا دکتره برا بازار گرمی خودش همش پشت سر هم براش نوبت میده
    آقای وکیلی میشه بگین اصلا چه واکسنای داره کاسکو؟
    طوطی اگر با دیگر پرندگان در ارتباط نباشه نیاز به هیچ واکسنی نداره
    دکتر عزیز هم قطعا واسه بازار گرمی چنین چیزی تجویز کرده
    اون کاسکوی بدبخت هم به این خاطر صدایی ازش در نیومد چون از ترس خیلی زیاد بش شک وارد شده بود و دکتر عزیز با سوادمون هنوز به این درجه از علم نرسیده بودند که کاسکو وحشی رو مثل مرغ بغل نمیکنند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    [quote=بهزاد وکیلی;180174]
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    طوطی اگر با دیگر پرندگان در ارتباط نباشه نیاز به هیچ واکسنی نداره
    دکتر عزیز هم قطعا واسه بازار گرمی چنین چیزی تجویز کرده
    اون کاسکوی بدبخت هم به این خاطر صدایی ازش در نیومد چون از ترس خیلی زیاد بش شک وارد شده بود و دکتر عزیز با سوادمون هنوز به این درجه از علم نرسیده بودند که کاسکو وحشی رو مثل مرغ بغل نمیکنند
    ممنون منم شک کرده بودم برا برج 4 وقت داده گفته بیارش دارم ضد انگل بهش بدم اون چیه ؟ نیازی هست یا بازم بازار گرمی هست؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    [quote=مهدی نیو;180176]
    ممنون منم شک کرده بودم برا برج 4 وقت داده گفته بیارش دارم ضد انگل بهش بدم اون چیه ؟ نیازی هست یا بازم بازار گرمی هست؟
    گفتم که ار نگهداریتون درست باشه نیازی به هیچ واکسنی نیست به علاوه اون متاسفانه 99 درصد دامپزشکان ایران دز مناسبی برای تزریق واکسن به طوطی ندارند و همون دز مصرفی برای طیور رو تیجویط میکنند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15611
    دوست عزیز یک بار ارسال پست کافیه و اگر کسی پاسخی داشته باشه حتما جواب میده و نیازی به ارسال دوباره یک پست نیست
    این حرکات باز کردن بالها و نیم خیز شدن و .... نشونه بالغ شدن پرندست و پرنده شما داره مستی میکنه،تخمه رو دانه های گرم رو در غذاییش کم کنید و به جاز تا میتونید میوه در اختیارش بزارید،تخمه روزی نهایتا یک سوم ظرف غذای 1033 کافیه
    هفته ای 2-3 بار یک پر سالادی کاهو بهش بدید تا از مستیش کم بشه،کشمشی که طبیعی خشک شده خیلی براش خوبه و مکمل رو هم در هر ماه یک دوره 7-8 روزه بدید کافیه
    سنگ پا رو هم برای مینا میزارن که منقارش رو باهاش متناسب نگه داره و برای طوطی مناسب نیست
    این مواردی که گفتم رو رعایت کنید و نتیجش رو اعلام کنید
    با درود
    بهزاد جان وکیلی همان طور که گفتید اقدام کردم ولی متاسفانه این کاسکو من نه به کشمش نه به کاهو علاقه داره ولی کشمش رو تو دستم له میکنم وجلوش میگیرم مزه مزه میکنه همانطور کاهو رو هم باید بگیرم جلوش تا نوک بزنه؛

در ضمن قبل از ارسال پیام قبلی پرهاش که درامده بود و پرواز میکرد رو دادم کسی کوتاه کرد قطره مینرال رو هم بهش میدم

خیلی خیلی آروم شده به طوری که همش تو اتاق در کنار ماست ولی زیاد حرف نمیزنه(به نظرم بره اینه که پرهاش کوتاه شده تو لکه) الان هم به حمام بردمش

ازت سپاسگزارم برادر در حال حاضر به مانند قبل جیغ نمیزنه، من احساس می کنم کلسیم و ویتامین های بدنش کم شده بود،
    فقط یک سوال آیا فایل صوتی در انجمن وجود دارد برای صحبت کردن کاسکو که براش پخش کنم؟ خواهش دارم راهنمایی کنید

با شما در ارتباط هستم بی نهایت ممنونم ...

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin2000 نمایش پست ها
    با درود
    بهزاد جان وکیلی همان طور که گفتید اقدام کردم ولی متاسفانه این کاسکو من نه به کشمش نه به کاهو علاقه داره ولی کشمش رو تو دستم له میکنم وجلوش میگیرم مزه مزه میکنه همانطور کاهو رو هم باید بگیرم جلوش تا نوک بزنه؛

در ضمن قبل از ارسال پیام قبلی پرهاش که درامده بود و پرواز میکرد رو دادم کسی کوتاه کرد قطره مینرال رو هم بهش میدم

خیلی خیلی آروم شده به طوری که همش تو اتاق در کنار ماست ولی زیاد حرف نمیزنه(به نظرم بره اینه که پرهاش کوتاه شده تو لکه) الان هم به حمام بردمش

ازت سپاسگزارم برادر در حال حاضر به مانند قبل جیغ نمیزنه، من احساس می کنم کلسیم و ویتامین های بدنش کم شده بود،
    فقط یک سوال آیا فایل صوتی در انجمن وجود دارد برای صحبت کردن کاسکو که براش پخش کنم؟ خواهش دارم راهنمایی کنید

با شما در ارتباط هستم بی نهایت ممنونم ...

کاهو رو بزارید جلوش بمونه کم کم بخوره و کشمش رو هم روزی 1-2 تا بهش بدید
    فایل صوتی که برای تمرین سخنگوییش پخش میکنید باید دقیقا با همون لحن و صدای شخصی باشه که باهاش حضری تمرین سخنگویی میکنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15611
    کاهو رو بزارید جلوش بمونه کم کم بخوره و کشمش رو هم روزی 1-2 تا بهش بدید
    فایل صوتی که برای تمرین سخنگوییش پخش میکنید باید دقیقا با همون لحن و صدای شخصی باشه که باهاش حضری تمرین سخنگویی میکنه
    پاسخ شما کاملا صحیح ولی
    پدر و مادر پیری دارم با احوالی مریض خودم و برادرم هم زیاد خونه نیستیم آیا شما فایلی ندارید که به من مرحمت یا راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin2000 نمایش پست ها
    پاسخ شما کاملا صحیح ولی
    پدر و مادر پیری دارم با احوالی مریض خودم و برادرم هم زیاد خونه نیستیم آیا شما فایلی ندارید که به من مرحمت یا راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم

عزیز جان مگه نمیخوای طوطیت سریع تر و با کیفیت بالا تر حرف بزنه ؟ با صداثی خودتو کلماتی رو که میخوای ضبط کن . با صدای رسا و بلند . ۲ دفعه هم که از دهن خودت این جملات رو بشنوه قشنگ میفهمه این همون صدای تو نواره....صدای ضبط شده بقیه ارزشی نداره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان من صدای خودم و وقتی داشتم با کاسکوم تمرین میکردم ضبط کردم و خیلی با کیفیت افتاده و مدت ضبط 5 دقیقست.
    به نظرتون روزی چند بار بذارم براش تکرار کنه و هر دفعه چند بار؟؟؟
    ممنون
    البته خودمم باهاش کار میکنم . برای بعضی وقتهایی که بیرون میرم

صفحه 755 از 1238 نخستنخست ... 255655705736737738739740741742743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763764765766767768769770771772773774805855 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)