صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14470
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discus.shiraz نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت کلیه دوستان / من توی عکس اول کل ماجرا را بصورت تصویری آوردم ولی جناب آژیده گفتند که فقط دوتا عکس بزارم و من هم گذاشتم
    صفحه اول همین تاپیک را ببینید . ایشون عکس یک جفت که یکی آلبینو و یکی لئوپارد هست را توی تاپیک خودشون برای فروش گذاشته بودند که با بچه هست. من هم اعلام کردم که این جفت را میخواهم. این را هم اضافه کنم که قبلا یک فیلم از آکواریومشون برای من فرستادند که کلی دیسکس توش بود . از اونجایی که احتمالا خدا ما را یکمی دوست داره قضیه از اینجا لو رفت. وقتی من به ایشون گفتم که جفت اشتباه فرستاده شده ایشون گفتند به غیر از این جفت جفت دیگه ای ندارند ولی توی فیلم من جفت دیگه را هم پیدا کردم که دقیقا همونی هست که با بچه توی سایت گذاشته شده بود و برای من ارسال نشد.عکسش توی اول همین تاپیک هست. بسیار با جفتی که برای من ارسال کردند شباهت داره.
    دوست عزیز شاید الان خیلی ها موافق باشن که عکس ها یکی نیست
    ولی شما باید دلیل بیارین که تو پ.خ یا هرتماسی که داشتین ایشون به شما گفتن که همون جفتی که تو تاپیک هست رو براتون میفرستن
    ممکنه شما تو تاپیک گفته باشین جفت رو میخواین
    ولی بعدا توی پیغاماتون یه حرف دیگه زده شده باشه ما که از نهان خبر نداربم
    ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    آقا سهیل سلام
    شما دیگه چرا؟!! اولا از روز جمعه صبح تا حالا پیش من هستند / دوما نقش روی بدن و نوع خطوط چه ربطی به استرس داره . استرس نهایت خط و نقش را کمرنگ و یا پررنگ میکنه نه اینکه طر ح و نقش ماهی کلا عوض بشه.
    دیسکسی که صبح بعد از 24 ساعت توی بار بودن خالی بشه و عصر شروع کنه کوزه تمیز کنه برای تخم ریزی استرسش کجا بود !!!!!!!
    راستش را بخواهید از کل پول مبلغ 110 هزار تومنش را نداشتم و با هم توافق کرده بودیم که بعد از عاشورا واریز کنم . ایشون فکر میکرد من بهانه آوردم که پولشون را کامل پرداخت نکنم . که اون هم برای اینکه خیالشون راحت بشه امروز واریز شد و حساب کلا تسویه شد.
    آقا سهیل عکسا که موجوده واقعا این همون جفتی هست که توی سایت گذاشتند؟؟؟!!!!!!!! تشخیص تفاوتشون خیلی هم سخت نیست بخدا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    جناب اردانا اگر به تاپیکی که ایشون با عنوان فروش جفت گلدن آلبینو ایجاد کرده بودند تشریف ببرید متوجه میشوید که بنده درخواست خرید دادم . اتفاقا خود آقای حبیبی گفتند که توی سایت بزنم تا بقیه برای خرید این جفت بیخیال بشن . و ایشون هم به دلیل فروش جفتها ظهر 5شنبه درخواست بسته شدن تاپیک را دادن. این جفت را به من دادند و جفت گلدن آلبینو را به یکی دیگه از دوستان . آیا ایشون توی اون تاپیک جفت دیگری برای فروش گذاشته بودند؟؟؟!!!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    باز هم میگم / من نمیگم چیز بدی برای من ارسال شده / ولی دوستان فروشنده باید بدونند وقتی یک عکس گذاشته میشه همون برای فروش هست نه چیز دیگه ای / حالا یه موقع عکس از 1000 تا دیسکس هست یه چیزی ولی وقتی فقط یک عدد یا یک جفت ماهی عکسش گذاشته میشه فروش چیز دیگه چه معنی میتونه داشته باشه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    من از کلیه دوستان که نظر دادن و اعلام کردند که این جفتی که ارسال شده همون جفت توی سایت نیست تشکر میکنم . لطفا سایر دوستان هم نظرشون را اعلام کنند / خواهشا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardana نمایش پست ها

هه هه هه سلام و درود بردوست گرامی
    من که تو عمرم دیسکس نداشتم اما با دلیل زیبایی که آوردین و واقعا قانع کننده بود لازم شد یه مقداری مسائل تشریح بشن
    طرف فقط قرار بوده جفت بفرسته دیگه
    اگه قرار بود مثلا جفت آلبینو گلدن بفرسته و تخم هم بذارن که دیگه تو قوانین فروم نمیومد که "حتما باید از محصول خود عکس بذارید"
    یه عکس از گوگل آپ میکرد به عنوان جفت آلبینو ، میذاشت تو تاپیک فروش و تمام
    طرف حرف من شما نيستي كه جواب دادي...ايشون خودشون ميگن كه از جفت راضي هستند اما فقط كمي تفاون توي نقش و نگار اون ماهي كه فرستاد شده با ماهي كه عكسش رو كذاشتن توي سايت بوده.
    ماهي ديگه كه ارسال نكردن...مثلا ديسكس بلو دايموند كه نفرستادن.فقط كمي تفاوت توي نقش و نگار هست كه به نظر من اصلا اشكالي نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14470
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil zokaei نمایش پست ها
    طرف حرف من شما نيستي كه جواب دادي...ايشون خودشون ميگن كه از جفت راضي هستند اما فقط كمي تفاون توي نقش و نگار اون ماهي كه فرستاد شده با ماهي كه عكسش رو كذاشتن توي سايت بوده.
    ماهي ديگه كه ارسال نكردن...مثلا ديسكس بلو دايموند كه نفرستادن.فقط كمي تفاوت توي نقش و نگار هست كه به نظر من اصلا اشكالي نداره

دوست عزیز منم وکیل کسی نیستم ولی اینجا فروم هست و همه میتونن نظر خودشون رو بیان کنن
    دقیقا خریدار هم همین رو میگه : نگفته که bd براش فرستادن بلکه میگن جفتی که قرستادن با اونی که تو عکس بوده متفاوت بوده
    که خوشبختانه شما هم طبق همین حرفتون گفته ایشون رو تایید میکنید که متفاوت هستن
    به امید روزهای خوب در کشور مون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    جناب آقای ذکایی این صحبت شما به نظرم صحبت حرفه ای و اخلاقی نیست / ایشون بارها پشت تلفن اعلام کردند و پیامک هم دادند که این همون جفت هست و خودشون شخصا از بچه ها جداشون کردند و برای من فرستادند . وقتی یک نفر یک جفت را عکسش را میزاره توی سایت یعنی این برای فروش هست نه چیز دیگه ای / حالا ما خوش شانس بودیم و این تخم کرده / از کجا معلوم تخما را نخوره؟ از کجا معلوم نرش بالغ باشه و تخم ها را بارور کنه؟ / از کجا معلوم جفت ها بچه ها را خودشون بزرگ کنند؟ و 1000 تا اما و اگر دیگه / در حالیکه جفتی که توی سایت گذاشتند هم تخم کرده بود هم هچ هم خودشون بچه ها را بزرگ می کرد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط Discus.shiraz نمایش پست ها
    آقا سهیل سلام
    شما دیگه چرا؟!! اولا از روز جمعه صبح تا حالا پیش من هستند / دوما نقش روی بدن و نوع خطوط چه ربطی به استرس داره . استرس نهایت خط و نقش را کمرنگ و یا پررنگ میکنه نه اینکه طر ح و نقش ماهی کلا عوض بشه.
    دیسکسی که صبح بعد از 24 ساعت توی بار بودن خالی بشه و عصر شروع کنه کوزه تمیز کنه برای تخم ریزی استرسش کجا بود !!!!!!!
    راستش را بخواهید از کل پول مبلغ 110 هزار تومنش را نداشتم و با هم توافق کرده بودیم که بعد از عاشورا واریز کنم . ایشون فکر میکرد من بهانه آوردم که پولشون را کامل پرداخت نکنم . که اون هم برای اینکه خیالشون راحت بشه امروز واریز شد و حساب کلا تسویه شد.
    آقا سهیل عکسا که موجوده واقعا این همون جفتی هست که توی سایت گذاشتند؟؟؟!!!!!!!! تشخیص تفاوتشون خیلی هم سخت نیست بخدا
    آقاي اجدري سلام
    اميدوارم خوب باشيد
    دوست عزيز انقدر مته به خشخاش نزن..من قبول دارم ماهي كه براي شما ارسال شده اون ماهي نيست كه ايشون براي فروش گذاشته بودن اما يكم منطقي باش
    ديسكس كاملا سالم و سرحال بوده
    تخم هم كرده
    به نظر من اگر تخم ها هچ نشد شما بيا اعتراض كن ..اگر هم هچ شد كه ديگه هيچي
    يكي از هم شهريان شما 2 جفت براي من ارسال كرد به شرط تخم و بچه كه اولي تخم ميكرد و هچ ميشد اما نميدونم چرا لاروها توي مرحله كامل شدن چشم همه تلف ميشدن كه معلوم شد ماده مشكل داشته و جفت دوم هم به گفته خودش 200-250 تا تخم ميكرد كه از وقتي پيش من بود خيلي تخم ميكرد 40 عدد اما من كلامي جايي حرف نزدم
    ايشون براي شما ماهي فرستاده ( درسته شكل ظاهري كمي فرق داره) اما ماهي سالم هست و تخم هم كرده
    به نظر من يكم گذشت بد نيست
    اگر تخم ها هچ نشد من كاملا به شما حق ميدم اما در صورتي كه تخم ها هچ بشن من بازم به شما حق ميدم اما اين كار شما رو كاملا نادرست ميدونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    14309
    به به جناب آقای حبیبی هم به بحث ما وارد شدند . خوشحال میشیم نظرتون را بشنویم !!!!!!

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)