صفحه 75 از 348 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394125175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 3471
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ/مرغ عشق/عروس هلندی/همستر/خرگوش/اسب
    شماره عضویت
    14562
    با سلام مجدد
    در مورد سوال دوم ک ماده س ماهه با جفت زبرا در یک قفس هستن امروز دیدم ب حالت تهاجمی ب این ماده نر زبرا خیلی بیشتر از ماده زبرا بهش حمله می کنن اگر صلاح در اینه ک جداش بکنم انجام بدم
    چون دو تا لونه در قفس گذاشتم ایا امکان داره نر برای جفت گیری ب دنبال ماده س ماهه میره اگر تعداد دو لونه در قفس فرصت تکثیر رو از جفتم می گیره برش دارم و ماده س ماهه رو ب قفس دیگه ای انتقال بدم؟
    ممنون از زحماتتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14562
    با سلام مجدد
    در مورد سوال دوم ک ماده س ماهه با جفت زبرا در یک قفس هستن امروز دیدم ب حالت تهاجمی ب این ماده نر زبرا خیلی بیشتر از ماده زبرا بهش حمله می کنن اگر صلاح در اینه ک جداش بکنم انجام بدم
    چون دو تا لونه در قفس گذاشتم ایا امکان داره نر برای جفت گیری ب دنبال ماده س ماهه میره اگر تعداد دو لونه در قفس فرصت تکثیر رو از جفتم می گیره برش دارم و ماده س ماهه رو ب قفس دیگه ای انتقال بدم؟
    ممنون از زحماتتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    14554
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza5113 نمایش پست ها
    لطفا یک عکس از فنچ هاتون بگذارید تا بشه بهتر کمک کرد
    آیا شما جفت گیری فنچ هاتونو به شخصه دیدید تو این 3 ماه؟ اگر جفت باشند باید روزی 2-3 بار حداقل جفتگیری کنند
    پیشنهاد بنده اینه که سفیده تخم مرغ رنده شده و پوست خرد شده تخم مرغ بیشتر براشون بگذارید وصبور باشید و منتظر باشید
    ضمنا کف دریا حتما در اختیارشون باشه و قفس در جای ثابت باشه و ابزار لانه سازی براشون بگذارید!مثل تکه های کوچک چوب جارو و ...
    من صبح ساعت 8 میزنم بیرون عصر هم ساعت 6 میام ...یه ماهه پیش یادم چند بار داشتن ولی تو این یه ماهه توو روز منزل نبودم و نتونستم ببینم که جفت گیری میکنن یا نه
    یه روز در میون سیب و هویج و سفیده تخم مرغ آب پز بهشون میدم یه روز در میون هم ارزن و آب عوض میکنم کف دریا هم همیشه لای میله ها هست و اکثرا هم میبینم نوک میزنن و میخورن..
    ولی بعد از 3 ماه یدونه تخم که نمیخوابه روش توو لونه و یه هفته بعد هم کف قفس گذاشته....البته خیلی تخم ها ریز هستند به نظرم توو این چند ماهه احتمال میدم هنوز بالغ نشده و بودن و بار اولشونه تخم میزارن...احتمالش هست؟؟؟
    دو تا فیلم چند ثانیه ای آپلود کردم ببیند حتما نظرتون رو بگید ...متشکرم...
    ببخشید که حجمشون زیاده حدود 10 مگ :
    Download File : AVI.rar

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق . فنچ
    شماره عضویت
    14419
    سلام داشي

فنچام 3 تا تخم گذاشتند از وقتي كه تخم اول گذاشتند رو تخم خوابيدند .
    امروز حواسم نبود در قفس نبستم دو تا فنچا از قفس اومدن بيرون منم جنگي گرفتمشونم بعد گذاشتم تو قفس امكان داره ديگه رو تخما نخوابند؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    نقل قول نوشته اصلی توسط مولتي ويتامين نمایش پست ها
    سلام داشي

فنچام 3 تا تخم گذاشتند از وقتي كه تخم اول گذاشتند رو تخم خوابيدند .
    امروز حواسم نبود در قفس نبستم دو تا فنچا از قفس اومدن بيرون منم جنگي گرفتمشونم بعد گذاشتم تو قفس امكان داره ديگه رو تخما نخوابند؟
    نگران نباش تو حالت خودشون بذار و زیاد جلوی قفس نرو تا احساس امنیت کنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    دوستان به نظر شما این جوجه ها بالغ شدن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha e ba khoda نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    ممنون از زحماتتون
    باید عرض کتم که حالت تهاجمی با حالت جفت گیری کاملا فرق میکنه و اینو شما باید تشخیص بدید .
    اگر زد و خورد بینشون هست صلاح اینه که ماده 3ماهه را جدا کنید،مخصوصا اگر این ماده 3 ماهه جوجه همون جفت باشند،چون تکثیر هم نژادها اصلا کار درستی نیست.
    مواردی دیده شده که یک نر با 2 ماده در یک قفس همزمان جفت گیری کرده و هر دو همزمان جوجه دادند ولی این موازد خیلی به ندرت اتفاق میفته .با توجه به این که نزاع وجود داره بینشون نظر من اینه که ماده 3 ماهه را جدا کنید و نر جدا گانه براش تهیه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما این جوجه ها بالغ شدن؟

اگر 3 ماه شدن بله
    نوک فنج هاتون رنگ گرفته و نشون میده که تقریبا بالای 2 ماه سن دارند
    از والدین جدا کنید و براشون جفت جوان تهیه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط civilalireza نمایش پست ها
    من صبح ساعت 8 میزنم بیرون عصر هم ساعت 6 میام ...یه ماهه پیش یادم چند بار داشتن ولی تو این یه ماهه توو روز منزل نبودم و نتونستم ببینم که جفت گیری میکنن یا نه
    یه روز در میون سیب و هویج و سفیده تخم مرغ آب پز بهشون میدم یه روز در میون هم ارزن و آب عوض میکنم کف دریا هم همیشه لای میله ها هست و اکثرا هم میبینم نوک میزنن و میخورن..
    ولی بعد از 3 ماه یدونه تخم که نمیخوابه روش توو لونه و یه هفته بعد هم کف قفس گذاشته....البته خیلی تخم ها ریز هستند به نظرم توو این چند ماهه احتمال میدم هنوز بالغ نشده و بودن و بار اولشونه تخم میزارن...احتمالش هست؟؟؟
    دو تا فیلم چند ثانیه ای آپلود کردم ببیند حتما نظرتون رو بگید ...متشکرم...
    ببخشید که حجمشون زیاده حدود 10 مگ :
    Download File : AVI.rar
    بله به احتمال زیاد بدلیل بی تجربگی فنچ ها و اینکه بار اولی هست که تخم میگذارند این اتفاق افتاده
    صبور باشید و مدتی صبر کنید حتما صاحب جوجه میشوند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14562
    ممنون از راهنماییتون ی سوال ک نفهمیدم کف دریا چیه؟

صفحه 75 از 348 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394125175 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)