صفحه 37 از 60 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 593
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط foood نمایش پست ها
    احمد جان مبارکه انشاالله هفته یه دونه تکثیر کنی یه دونشم به من برسه
    یه کم در مورد تایم نوردهی تانکت توضیح میدی و چند ساعت نوردهی میدی در روز
    فواد جان ممنون
    تایم نور دهی من 11:30 تا 10:0 شب نور آبی(اکتنیک) و 12:30 تا 9:30 شب هم نور سفید هستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    فواد جان ممنون
    تایم نور دهی من 11:30 تا 10:0 شب نور آبی(اکتنیک) و 12:30 تا 9:30 شب هم نور سفید هستش
    ممنون از راهنمایت برایه اکتنیم از مهتابی هم استفاده میکنی یا فقط ال ای دی

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط foood نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایت برایه اکتنیم از مهتابی هم استفاده میکنی یا فقط ال ای دی
    نه فقط led فواد جان ولی اگه کسی از اکتنیک استفاده کنه بنظر من بهتره چون کل طیف 390 تا 450 رو پوشش میده

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    امروز یک ستاره لب ساحلی خیلی کوچولو(اندازش حداکثر5 میل میشد) دیدم تو تانکم.کسی میدونه اینها چجوری تکثیر شدن؟!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    امروز یک ستاره لب ساحلی خیلی کوچولو(اندازش حداکثر5 میل میشد) دیدم تو تانکم.کسی میدونه اینها چجوری تکثیر شدن؟!!!
    احمد جان این ستاره های کوچک معمولا با لایوراک وارد تانک می شوند و اگر شرایط مساعد باشه تکثیر هم می شوند فکر کنم از روش غیر جنسی تکثیر بشوند و از عضو جدا شده عضو جدید بوجود بیاید

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    احمد جان این ستاره های کوچک معمولا با لایوراک وارد تانک می شوند و اگر شرایط مساعد باشه تکثیر هم می شوند فکر کنم از روش غیر جنسی تکثیر بشوند و از عضو جدا شده عضو جدید بوجود بیاید
    مرسی پویا جان درست میفرمایید احتمالا با لایو راک اومده و رشد کرده. راستی یکی از این ستاره لب ساحلی یکبار داشت سارکوفیتون رو نوش جان میکرد(در حدود 2 میلی متر هم ازش خورد) به قول یکی از اعضای reef froum اینها زیادم ریف سیف نیستن!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    مرسی پویا جان درست میفرمایید احتمالا با لایو راک اومده و رشد کرده. راستی یکی از این ستاره لب ساحلی یکبار داشت سارکوفیتون رو نوش جان میکرد(در حدود 2 میلی متر هم ازش خورد) به قول یکی از اعضای reef froum اینها زیادم ریف سیف نیستن!!!!
    بعید می دونم که ستاره های کوچک مرجان بخورند مگر اینکه دگر دیسی بدی داشته اند اما در دنیای حیات وحش آبزیان هیچ چیز بعید نیست . اما از این نوع ستاره که فرمودید من خودم چندتایی در تانکم دارم و خوشبختانه هیچ کدام هنوز موفق به گاز زدن مرجانهام نشده اند البته من در تانکم ستاره های ریف سیف 3 تا بزرگ هم دارم و کارشون فقط چرت زدن در بین پایه های مرجانها است .
    تازه یک کشف جدید امروز در تانک بعمل آمده که اگه بتونم عکس رو براتون می زارم یک موجود که بیشتر شبیه عنکبوت است اما دست و پای رنگی و بلندی دارد و در سنگ یک از ماشروم ها است و طول رشته های آن به 20 سانت هم می رسد اما هنوز خودش رو ندیدم فقط رشته ها شو دیدم

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    بعید می دونم که ستاره های کوچک مرجان بخورند مگر اینکه دگر دیسی بدی داشته اند اما در دنیای حیات وحش آبزیان هیچ چیز بعید نیست . اما از این نوع ستاره که فرمودید من خودم چندتایی در تانکم دارم و خوشبختانه هیچ کدام هنوز موفق به گاز زدن مرجانهام نشده اند البته من در تانکم ستاره های ریف سیف 3 تا بزرگ هم دارم و کارشون فقط چرت زدن در بین پایه های مرجانها است .
    تازه یک کشف جدید امروز در تانک بعمل آمده که اگه بتونم عکس رو براتون می زارم یک موجود که بیشتر شبیه عنکبوت است اما دست و پای رنگی و بلندی دارد و در سنگ یک از ماشروم ها است و طول رشته های آن به 20 سانت هم می رسد اما هنوز خودش رو ندیدم فقط رشته ها شو دیدم
    واقعا 20 سانتی متر طول رشته؟!!! اون وقت با این رشته ها چیکار میکنه؟!!! این دنیای آب شور هم خیلی عجیبه!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    واقعا 20 سانتی متر طول رشته؟!!! اون وقت با این رشته ها چیکار میکنه؟!!! این دنیای آب شور هم خیلی عجیبه!!!
    آره شایدم بیشتر اگه دوربین خوب پیدا کنتم عکسش رو می گیرم رنگش شبیه ستاره های همزیست مرجان گرگانیا است طوسی قرمز و دائما در حال کند و کاو بر روی لایوراک ها و مرجانهای مجاورش است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6374
    احمد جان سلام
    داداش بی خبری دیگه سر نمیزنی فکر کنم دلگیر شدی به ما چرا سر نمیزنی بخشش از بزرگان است

صفحه 37 از 60 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)