کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    آره داداش رامه 5.6کلام صحبت میکنه میزاره به منقارش دست بزنی و از دست نمیترسه..........
    نگفتین تجربه اولین کاسکوتون هست ؟ ببینید توی این سن انقدر کم رام بودن خب خریدار رو به شک میندازه . توصیه من اینه نخریدش . این کاسکو دیگه اون کاسکو جوانی نیست که شما بخوایین باهاش کار کنید . خیلی صبر بیشتری نیاز داره . یه سن کمتر پیدا کنید . این کاسکو تا بخواد 100 درصد رام بشه و رو دست بیاد و ... نفس شمارو میگیره . توصیه من اینه بگردید مورد بهتری رو پیدا کنید . مخصوصا بخاطر شک برای بینیش .
    البته هیچ چیز توی کاسکو ها 100 درصد نیست یعنی تمام صحبت ها احتمال های قوی هست چون رفتار این فرشته ها هیچوقت دقیق پیش بینی شدنی نیست
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    نگفتین تجربه اولین کاسکوتون هست ؟ ببینید توی این سن انقدر کم رام بودن خب خریدار رو به شک میندازه . توصیه من اینه نخریدش . این کاسکو دیگه اون کاسکو جوانی نیست که شما بخوایین باهاش کار کنید . خیلی صبر بیشتری نیاز داره . یه سن کمتر پیدا کنید . این کاسکو تا بخواد 100 درصد رام بشه و رو دست بیاد و ... نفس شمارو میگیره . توصیه من اینه بگردید مورد بهتری رو پیدا کنید . مخصوصا بخاطر شک برای بینیش .
    البته هیچ چیز توی کاسکو ها 100 درصد نیست یعنی تمام صحبت ها احتمال های قوی هست چون رفتار این فرشته ها هیچوقت دقیق پیش بینی شدنی نیست
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    چشم چرا تو بالا ویرایش کردم و گفتم الان ملنگو دارم ولی اولین کاسکویی هست که میخوام بخرم....چشم میگردم دنبال یک جوون تر یک کاسکوی چشم طوسی رام پیدا کردم 900تا1100داره این چطوره؟
    ویرایش توسط اسکندری : 14th February 2014 در ساعت 09:35 PM دلیل: قبلا هم تذکر داده شده بود از فروشنده ای اسم نبرید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    کاسکو یه همدمه واسه ادمای تنها خیلی عجیبن...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    کاسکو یه همدمه واسه ادمای تنها خیلی عجیبن...
    سلام.دوست عزیز این تاپیک پرسش و پاسخ برای کمک در نگهداری اصولی کاسکو هست.لطفا در قسمت معرفی طوطی های اعضا یک تاپیک ایجاد کنید و کاسکوتون رو معرفی کنید تا همه باهاش آشنا بشن.موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو(کادو) ، ککاتیل(کاکلی)
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    چشم چرا تو بالا ویرایش کردم و گفتم الان ملنگو دارم ولی اولین کاسکویی هست که میخوام بخرم....چشم میگردم دنبال یک جوون تر یک کاسکوی چشم طوسی رام پیدا کردم 900تا1100داره این چطوره؟
    سلام دوست عزیز چشم توسی دم قرمز باشه حد اقل 1500 قیمت داره اگه دم شرابی باشه همین قیمتی که فرمودین هست ولی به شرط بخرین که اگه بالا 1 سال داشت پس بگیره چون اکثر فروشنده ها راست نمیگن ببرش پیش دام پزشک سلامتشو با سنشو تایید کنه بعد بخر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چشم توسی دم قرمز باشه حد اقل 1500 قیمت داره اگه دم شرابی باشه همین قیمتی که فرمودین هست ولی به شرط بخرین که اگه بالا 1 سال داشت پس بگیره چون اکثر فروشنده ها راست نمیگن ببرش پیش دام پزشک سلامتشو با سنشو تایید کنه بعد بخر
    راستی دوست عزیز زمانی که من میخواستم کاسکو بگیرم خیلی از فروشنده ها بودن که کاسکو رام دستی داشتن ولی حرف نمیزد و با هر فرد با تجربه ای که صحبت میکردم میگفت کاسکو که دستی بشه و رام دیکه کاره خیلی سختیه که به حرف بیاد و تو جندتا کتاب خوندم که اول کاسکورو به حرف بیارین بعد تلاش کنین برا دستی کردنش موفق باشی

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نیو نمایش پست ها
    راستی دوست عزیز زمانی که من میخواستم کاسکو بگیرم خیلی از فروشنده ها بودن که کاسکو رام دستی داشتن ولی حرف نمیزد و با هر فرد با تجربه ای که صحبت میکردم میگفت کاسکو که دستی بشه و رام دیکه کاره خیلی سختیه که به حرف بیاد و تو جندتا کتاب خوندم که اول کاسکورو به حرف بیارین بعد تلاش کنین برا دستی کردنش موفق باشی
    سلام
    در این باره هم بنده و هم اساتید سایت قبلا توضیح دادند,این حرف یک حرف کاملا بی پایه و اساسه.
    کاسکو زمانی دیر به حرف میاد که تمرین سخنگویی باهاش نشه و یا این که خیلی لوس بار بیاد,یعنی دائم تو دست و پا باشه و وقتی برای تمرین سخنگویی و یا انگیزه ای برای تقلید صدا نمونه
    تمام کاسکو های اهلی به شرط تمرین کافی و سن مناسب به حرف میان مگر در موارد خیلی خیلی خیلی نادر
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11092
    [quote=بهزاد وکیلی;170486]سلام
    در این باره هم بنده و هم اساتید سایت قبلا توضیح دادند,این حرف یک حرف کاملا بی پایه و اساسه.
    کاسکو زمانی دیر به حرف میاد که تمرین سخنگویی باهاش نشه و یا این که خیلی لوس بار بیاد,یعنی دائم تو دست و پا باشه و وقتی برای تمرین سخنگویی و یا انگیزه ای برای تقلید صدا نمونه
    تمام کاسکو های اهلی به شرط تمرین کافی و سن مناسب به حرف میان مگر در موارد خیلی خیلی خیلی نادر
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد[/quot
    یعنی شما میگین هم زمان هم کاسکورو دستی کنم هم به حرف بیارم اخه فروشنده به من گفت بزار 1 /2 کلام به حرف بیاد بعد شروع کن به دستی کردنش!

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    [quote=مهدی نیو;170487]
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    سلام
    اما بهترین روش اینه که تمرین سخنگویی و اهلی کردن با هم انجام بشه تا طوطی وقتی اهلی میشه به حرف هم بیاد[/quot
    یعنی شما میگین هم زمان هم کاسکورو دستی کنم هم به حرف بیارم اخه فروشنده به من گفت بزار 1 /2 کلام به حرف بیاد بعد شروع کن به دستی کردنش!
    برادر من فروشنده جماعت حرف رو از روی شکمش میزنه نه عقلش
    طوطی وقتی استرسش از بین بره و آروم بشه شروع مکنه به تقلید صدا,شما به من بگید طوطی که هنوز اهلی نشده و از شما ترس داره و هر بار میرید سمتش برای تمرین سخنگویی استرس میگیره چقدر به تمرینای شما توجه میکنه که به حرف بیاد؟؟این نا ممکن نیست اما زمان زیادی میخواد,شما کاری رو بکنید که هممن و هم بچه های دیگه انجام دادند و نتیه گرفتند
    هم زمان که باهاش تمرین اهلی شدن میکنید تمرین سخنگویی هم بکنید
    به شرطی که سن طوطی و تمرین شما مناسب باشه طوطی شما تقریبا تو یک زمان هم اهلی میشه و هم ببه حرف میاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    سلام . با توجه به راهنمایی شما تا به حال هرمشکلی واسه کاسکوم پیش اومده بود حل شد اگه شما نبودین فکر کنم روز شب کاسکوم رو میبردم دامپزشک d:
    من تقربیا فقط اخر شب با سیلور کار میکنم که به حرف بیاد خواستم بپرسم اوایل صحبت کردنشون چجوریه الان یه کلمه رو با سوت جواب میده با ریتم همون سلام یعنی شروع صحبت کردنه؟اخه همون موقع پشت سر من تکرار نمیکنه وقتی تنها میشه اینکارو میکنه هنوز این کلمه رو یاد نگرفته برم سراغ یه کلمه دیگه چون میگن طوطی از تکرار مدام یک کلمه خسته میشه اونو عوض کنید خواستم نظرتون رو بپرسم

صفحه 720 از 1238 نخستنخست ... 2206206707017027037047057067077087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397708201220 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)