صفحه 13 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 167
    همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    منم دارم میمیرم....پس من ظهر میام....میامااا...اخر هفته ام میام مشهد تحقیق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی.لاکپشت.مرغ عشق
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    منم دارم میمیرم....پس من ظهر میام....میامااا...اخر هفته ام میام مشهد تحقیق
    دور از جون....... حتما میذارم عکسش رو... بعله بیاین مشهد.... دم ورودی های شهر میگم رات ندن... خانوم عروسی بهم زن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نیما جان از طرف من همشون رو بی نهایت بچلون!
    من انقدر این پشت ذوق کردم که مامانم متعجب شده بود و احتمالا به سلامت عقلی ام هم شک کرده!

ای کاش الان که دیگه یه خانوده شدن اسم تاپیک رو هم عوض میکردین که همشون توس سهیم باشن!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    نیما جان از طرف من همشون رو بی نهایت بچلون!
    من انقدر این پشت ذوق کردم که مامانم متعجب شده بود و احتمالا به سلامت عقلی ام هم شک کرده!

ای کاش الان که دیگه یه خانوده شدن اسم تاپیک رو هم عوض میکردین که همشون توس سهیم باشن!
    سلام شادی جان . آخی عزیزم . قابل تورو ندارن . باور کن داداشم همش میگه اینارو بده شادی نگه داره یزره سرمون خلوت بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    وای یهشب اینجارو سپردم به این دوتا رفتم خوابیدما ببین چه گردوخاکی بپا کردن. نسرین و حمید داداش یه شب تنهاتون گذاشتما چقدر شلوغ کردین .شادی روببینین چقدر خوبه نصف شماهاست .بزرگ شدید دیگه اینقدر شیطون نباشیدنسرین بشین درستو بخون بجای حیوون نگه داشتن حمید توهم بزرگ شدی دیگه واسه خودت مهندسی شدی حیوون چیه هردوتون اون حیوونارو بدین به من به زندگیتون برسین آخه یعنی چی. (پدر مادرتون کم بودن منم اضافه شدم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    عکسای این جغله ها یه طرف این بجث های شیرین عروس دامادی یه طرف چشمتون روشن آقا نیما مبارک باشه خیلی خوردنیه من تا زمانی که زولی رونیاورده بودم باور نمی کردم خوکجه ها جقدر ریزن تازه ژولی یکماهش بود اومد پیشم بازم اندازه کف دست بود تازه فهمیدم یه مدت هممون هپی رو بزرگتر از حد معمول می دیدیم اینقدر زولی ریز بود وقتی ریزن جون میدن واسه له کردن اخییییییییییییییییییییییی یی اونم این بجه با اون دستکشای لنگه به لنگه اش واییییییییییییییییییی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    وای یهشب اینجارو سپردم به این دوتا رفتم خوابیدما ببین چه گردوخاکی بپا کردن. نسرین و حمید داداش یه شب تنهاتون گذاشتما چقدر شلوغ کردین .شادی روببینین چقدر خوبه نصف شماهاست .بزرگ شدید دیگه اینقدر شیطون نباشیدنسرین بشین درستو بخون بجای حیوون نگه داشتن حمید توهم بزرگ شدی دیگه واسه خودت مهندسی شدی حیوون چیه هردوتون اون حیوونارو بدین به من به زندگیتون برسین آخه یعنی چی. (پدر مادرتون کم بودن منم اضافه شدم)
    بعله نبودی دیگه..... تازشم نسرین یهو غیبش زد و ادامه نداد که همچین یخورده هم نگران شدم اما خوب منتظریم تا شرف یاب بشن تا عکس سندی رو که بهش قول دادم رو بذارم و از سلامتیش هم مطمعن بشم. جان ما بیخیال نیما جان... هرروز از این حرفا میشنویم، فکر کن بزرگترای دیگه مثل مامان بزرگ و ..... همه هم همین نصیحتارو میکنن... بسسسسسسسسسسسسسسسسسسسه
    اما خداییش دیشب جات خالی بود............. هی میگفتم باخودم که اگه نیما بود....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14787
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    عکسای این جغله ها یه طرف این بجث های شیرین عروس دامادی یه طرف ............
    اااااا بحث عروس دامادی شیرینه هان؟ پس صبر کن عروسیشونم که گرفتیم شیرینترم میشه...بعله

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط felon نمایش پست ها
    اااااا بحث عروس دامادی شیرینه هان؟ پس صبر کن عروسیشونم که گرفتیم شیرینترم میشه...بعله
    هی هی ... ببین چطور به همین راحتی پیتر من شکست عشقی خورد دو دقیقه چشمش دور بود ... دختر مورد علاقه اشو دادن به یه پسر دیگه ... الان از غصه ولو شده تو خانه اش ذل زده به من

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    عکسای این جغله ها یه طرف این بجث های شیرین عروس دامادی یه طرف چشمتون روشن آقا نیما مبارک باشه خیلی خوردنیه من تا زمانی که زولی رونیاورده بودم باور نمی کردم خوکجه ها جقدر ریزن تازه ژولی یکماهش بود اومد پیشم بازم اندازه کف دست بود تازه فهمیدم یه مدت هممون هپی رو بزرگتر از حد معمول می دیدیم اینقدر زولی ریز بود وقتی ریزن جون میدن واسه له کردن اخییییییییییییییییییییییی یی اونم این بجه با اون دستکشای لنگه به لنگه اش واییییییییییییییییییی
    سلام مریم جان . ممنون عزیز . میبینی هنوز بچم پا به دنیا نزاشته خاستگارا دارن پاشنه در رو از جا در میارن . وای خیلی فسقلیه فکر نمیکردم اینقد کوچولو باشه وای روزی هزار بار میگیرمش تودستم همچین متعجب نگاه میکنه دلم میخاد درسته بخورمش . پری موقعی که دنیا اومد با خودم گفتم مث هپی شلوارک سفید پاشه دخترم . آره دستای فسقلیشم تابه تاست بچم

صفحه 13 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)