همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من یکی از دوستانم که داره از کانادا میاد برام دو تا ست تستر API خریده و داره میاره . حالا می خوام بهش بگم یه اسکیمر بابل مگاس Curve5 هم واسم بیاره

اا امروز متوجه شدم که تمام لوازم برقی اونجا برق 110 هست

حالا چی کار کنم بگم بیاره اینجا براش یه تبدیل بگیرم یا نه از اینجا بگیرم ( چون اگه از ائنجا برام بیاره تقریبا خیلی خیلی مفت در میاد یعنی یجورایی کادو محسوب میشه )

حالا نظرتون چیه ؟

متشکرم
    دوست عزیز حتما بگو بیاره تا جایی که من میدونم همه تبدیلی گیر میادولی من جای شما بودم تانزی یا ردسی یا ...میگرفتم واز مدلهای خیلی خوبش,

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16981
    دوستان مدیای زیولیت گرفتم, اینو در کجای سامپ بذارم, راکتور ندارم در ضمن؟
    و کربن فعال رو در کجا بذارم و چه مارکایی به ترتیب تجربتون بهتره؟

فرستاده شده از K014ِ من با Tapatalk

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز حتما بگو بیاره تا جایی که من میدونم همه تبدیلی گیر میادولی من جای شما بودم تانزی یا ردسی یا ...میگرفتم واز مدلهای خیلی خوبش,
    ممنون از شما
    من الان زنگ زدم آقای صائمی گفت اسکیمر های اونا 220 هست
    حالا من اگه بگم برام بیاره و من اینجا یه تبدیل براش بگیرم مشکلی تو کارکرد اسکیمر بوجود نمیاد ؟ عمرش کم نمیشه ؟
    آخه شنیدم با تبدیل 110 به 220 مصرف برق دستگاه خیلی میره بالا !
    ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    ممنون از شما
    من الان زنگ زدم آقای صائمی گفت اسکیمر های اونا 220 هست
    حالا من اگه بگم برام بیاره و من اینجا یه تبدیل براش بگیرم مشکلی تو کارکرد اسکیمر بوجود نمیاد ؟ عمرش کم نمیشه ؟
    آخه شنیدم با تبدیل 110 به 220 مصرف برق دستگاه خیلی میره بالا !
    ممنون
    دوست عزیزتا جایی که من میدونم برقی که از نیروگاهها میاد خیلی قویه وطی چند مرحله با استفاده از ترانس تبدیل به٢٢٠ولت میشه,
    خیلی وسایل دیگه هم هستند که همین حالا داخل خانه شما ولتاژ های دیگه داره وبا استفاده از ترانس برق ٢٢٠به ولتاژهای دیگه تبدیل میشه,
    فقط برای احتیاط یه محافظ١١٠هم بگید براتون بیارندکه اگه مشکلی برای ترانس پیش امد واتر پمپ صدمه نبیند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10340
    سلام
    دوستان لا بلای لایوراکها کرمهایی هست که انگار روی بدنشون مثل مو و یا پرز هست البته این موها خیلی منظم هستند مثل یک جور کرم که روی درخت توت هست و بعد پروانه میشه این کرمها قرمز هستند و هر موقع که میگو میدم به مرجانها از لای سنگها میان بیرون و گوشت میخورن میخواستم بدونم که آیا اینها برای مرجانها یا بقیه موجودات آفت به حساب میان یا نه البته زمان خیلی طولانی هست که اینها رو لابلای لایوراکها میبینم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان و ماهی
    شماره عضویت
    15372
    نقل قول نوشته اصلی توسط نویدد نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لا بلای لایوراکها کرمهایی هست که انگار روی بدنشون مثل مو و یا پرز هست البته این موها خیلی منظم هستند مثل یک جور کرم که روی درخت توت هست و بعد پروانه میشه این کرمها قرمز هستند و هر موقع که میگو میدم به مرجانها از لای سنگها میان بیرون و گوشت میخورن میخواستم بدونم که آیا اینها برای مرجانها یا بقیه موجودات آفت به حساب میان یا نه البته زمان خیلی طولانی هست که اینها رو لابلای لایوراکها میبینم
    با سلام بهتر بود عکسش رو می گذاشتید به احتمال زیاد کرم بریستول هستند به اعتقاد برخی آفت مرجان هستند که البته من شخصا در منابع خارجی کمتر دیدم به این مطلب بپردازند، بیشتر باید مواظب باشید با پوست دستتون تماس نداشته باشه چون آسیب جدی وارد می کنه.موجوداتی هستند شب زی و گوشت خوار و از بقایای غذا ها یا موجودات مرده تغذیه می کنند به نوعی نظافت چی محسوب هستند از نوع ناخواسته،اگر اشتباه نکنم یه مدل داروی ریف سیف هم برای کنترلشون هست که البته اگر کنترل جمعیتشون از دستتون در رفته بهتره استفاده بشه.این موارد در مورد کرم نمایش داده شده در عکس زیر هستش:
    .............
    ویرایش توسط alijenab_r : 4th August 2015 در ساعت 07:38 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10340
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijenab_r نمایش پست ها
    با سلام بهتر بود عکسش رو می گذاشتید به احتمال زیاد کرم بریستول هستند به اعتقاد برخی آفت مرجان هستند که البته من شخصا در منابع خارجی کمتر دیدم به این مطلب بپردازند، بیشتر باید مواظب باشید با پوست دستتون تماس نداشته باشه چون آسیب جدی وارد می کنه.موجوداتی هستند شب زی و گوشت خوار و از بقایای غذا ها یا موجودات مرده تغذیه می کنند به نوعی نظافت چی محسوب هستند از نوع ناخواسته،اگر اشتباه نکنم یه مدل داروی ریف سیف هم برای کنترلشون هست که البته اگر کنترل جمعیتشون از دستتون در رفته بهتره استفاده بشه.این موارد در مورد کرم نمایش داده شده در عکس زیر هستش:
    .............
    سلام
    آره خود خودشه باید چیکار کنم که از شرشون راحت بشم بجز اون دارو راه دیگه ای نداره که بتونم از بین ببرمشون .البته چند بار که میخواستم پدها رو بشورم لابلای پدها گیر کرده بودند و من فکر میکردم خوب هستن با دست میگرفتمشون و مینداختمشون توی تانک .چند روزی هست که پولیپها اینجوری شدن این پولیپها رو عید از یکی از دوستان گرفتم و روی یک سنگ کوچک بودن در حد سه چهار دونه که من با سنگشون روی این تکه سفال که میبینید چسپوندم از عید تا حالا تعدادشون اینقدر شده ولی چند روزی هست که این شکلی هستن و قشنگ باز نمیشن میشه کار همین کرم باشه البته من دیشب حمام ید دامشون و جاشون رو هم عوض کردم
    http://up.parsipet.ir/uploads/IMG-20150804-160001.jpg

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16981
    بالاخره اکواریومم رو راه انداختم,میخوام یه تاپیک بزنم مخصوص اکم, کدوم قسمت باید ایجاد بشه که از نظرات شما هم استفاده کنم؟
    کلا نفهمیدم که چجوری عکسا رو شما اینجا قرار میدین, از کدوم قسمت سایت؟

ویرایش توسط Aviator : 6th August 2015 در ساعت 02:20 PM

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aviator نمایش پست ها
    بالاخره اکواریومم رو راه انداختم,میخوام یه تاپیک بزنم مخصوص اکم, کدوم قسمت باید ایجاد بشه که از نظرات شما هم استفاده کنم؟
    کلا نفهمیدم که چجوری عکسا رو شما اینجا قرار میدین, از کدوم قسمت سایت؟

مبارک باشه .ان شاالله از اکواریومتون همیشه لذت ببرید.
    برای ایجاد بخشی برای اکواریوم خودتون در قسمت عکس های اکواریوم های آب شور اعضا روی ارسال موضوع جدید در بالای صفحه کلیک کنید و...
    عکس آکواریوم های آب شور اعضا
    برای عکس هم در بالای صفحات فروم کنار نام سایت یه تولبار نارنجی رنگ هست روی آپلودسنتر کلیک کنید و اگر عضو نیستید ثبت نام کرده و عکس هاتون رو اونجا قرار بدید آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر و آدرس عکس اپلود شده رو در قسمت زیر قرار بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16981

http://www.parsipet.ir/thread34010.html
    ویرایش توسط Aviator : 7th August 2015 در ساعت 04:05 PM

صفحه 958 از 1093 نخستنخست ... 45885890893994094194294394494594694794894995095195295395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697710081058 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)