صفحه 74 از 227 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 731 به 740 از 2261
    همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    سلام علی اقا

اقا این دوتا هم اندازه هستند؟ فکر کنم اون فلاور که رو باله بالاش خال داره ماده نباشه تواین اندازه تشخیص جنسیت فقط از طریق لوله ممکنه ،،ببینید اگر لوله اش تیز و روبه جلو هستش شبیه << ر>> دقیقان شبیه حرف ،،،،ر،،،، میباشد اون ماهی نر هستش ،،،ولی اگر لوله اش تقرییان قطور و روبه عقب هستش اون ماهی ماده هست

با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12332
    [QUOTE=qaswedfrtg;117591]سلام علی اقا

اقا این دوتا هم اندازه هستند؟ فکر کنم اون فلاور که رو باله بالاش خال داره ماده نباشه تواین اندازه تشخیص جنسیت فقط از طریق لوله ممکنه ،،ببینید اگر لوله اش تیز و روبه جلو هستش شبیه << ر>> دقیقان شبیه حرف ،،،،ر،،،، میباشد اون ماهی نر هستش ،،،ولی اگر لوله اش تقرییان قطور و روبه عقب هستش اون ماهی ماده هست

با تشکر
    [/QUیق
    حقیقت مطمئن شدم چون دیدم که امروز تخمریزی داشتن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترم
    اگر بجای لامپ مهتابی سفید از لامپ مهتابی ابی استفاده شود بدلیل کمتر بودن نور ان واینکه ماهی فلاور نترسد ایا نور کمتر تاثیری روی هد ماهی میگذارد یا نه استاد محترم لطف کنند وپاسخ این سیوال بنده را بدهند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیز
    چند روزی هست که روزانه در دو وعده هر وعده به تعداد چهار عدد غذای اسپکتروم وهیکاری وهامپی هد برای ماهیم میریزم واون هم با ولع انها را میخوره اما مدفوعی نمی بینم که دفع کنه وشاید هم لابلای سنگ ریزه ها میریزه برایم توضیح بدهید علتش چیست وممکن است نگرانی من بی مورد باشد با تشکر از شما

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد محترم
    اگر بجای لامپ مهتابی سفید از لامپ مهتابی ابی استفاده شود بدلیل کمتر بودن نور ان واینکه ماهی فلاور نترسد ایا نور کمتر تاثیری روی هد ماهی میگذارد یا نه استاد محترم لطف کنند وپاسخ این سیوال بنده را بدهند
    با سلام خدمت استاد عزیز
    چند روزی هست که روزانه در دو وعده هر وعده به تعداد چهار عدد غذای اسپکتروم وهیکاری وهامپی هد برای ماهیم میریزم واون هم با ولع انها را میخوره اما مدفوعی نمی بینم که دفع کنه وشاید هم لابلای سنگ ریزه ها میریزه برایم توضیح بدهید علتش چیست وممکن است نگرانی من بی مورد باشد با تشکر از شما
    نور بهتر ترکیب نور سفید و قرمز باشه
    نور بی تاثیر نیست رو رشد هد

در مورد دفع ماهی تون به همون نسبته که کم غذا میدید دفع هم در ماهی کم میشه و این کاملا طبیعیه
    ویرایش توسط shellman2008 : 4th June 2013 در ساعت 06:03 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    استاد اینکه میگن وجود دو نر در یک تانک البته با شیشه ی بینشون روی رشد هد هر دو موثره و با هم روی رشد هد به رقابت می پردازند صحیح هست ؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    استاد اینکه میگن وجود دو نر در یک تانک البته با شیشه ی بینشون روی رشد هد هر دو موثره و با هم روی رشد هد به رقابت می پردازند صحیح هست ؟
    اقا ما هنوز شاگردی می کنیم
    این گفته رو نه میشه تکذیب کرد نه تایید
    من فلاورهایی داشتم که وقتی فلاور دیگه رو می دیدند رنگشون می پرید هدشون می خوابید و برعکس این فلاور هایی داشتم که در صورت تک نگه داشتن این اتفاقات براشون پیش می اومد
    بستگی به ماهی داره و خصوصیاتش باید امتحان کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیز
    احتراما داروی تقویتی تترا ویتال تهیه نموده ام که میخواستم بدونم میتوانم داخل اب اکواریومم بریزم تاثیری داره ویا روی گرانول های غذایی ماهی بچکانم وتاثیر ان به چه صورت است وایا داروی تقویتی خوبی هست یا نه ماهیم فلاور ه ممنونم از شما

همکار قدیمی انجمن فلاورهورن

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6319
    با سلام خدمت استاد عزیز
    احتراما داروی تقویتی تترا ویتال تهیه نموده ام که میخواستم بدونم میتوانم داخل اب اکواریومم بریزم تاثیری داره ویا روی گرانول های غذایی ماهی بچکانم وتاثیر ان به چه صورت است وایا داروی تقویتی خوبی هست یا نه ماهیم فلاور ه ممنونم از شما

سلام دوست عزیز
    با اجازه اقا مصطفی
    TetraVital اگر منظورتون این دارو هست اگه بخواهیم خلاصه بگم ..این دارو شرایط اکواریم رو به زیستگاه طبیعی نزدیک میکند و به سلامت ماهی کمک میکنه و حاوی ویتامین ب میباشد،،
    طریقه مصرف:به ازای هر ۱۰ لیتر اب ۵ میلی لیتر از دارو،،،،،و دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم ،، به اب افزوده میشه نه به غذا

با تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد محترمایا داروی تتراویتال رو میتونم داخل اب فلاورم بریزم ومیترسم که مشکلی برای فلاورم پیش بیاد وچون روزها سرکارم وفقط ظهر ها یک ساعت خونه ام وشب ها ساعت 7 به بعد خونه میام به چه شکلی به فلاورم غذادهی کنم که براش مشکلی پیش نیاد راهنماییم بفرمایید

صفحه 74 از 227 نخستنخست ... 24555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293124174 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)