صفحه 19 از 246 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 2454
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان با تجربه سایت

بچه ها کسی در مورد این محصولات اطلاعاتی داره که نسبت به برند های دیگه کیفیتش چجوری

در مورد دوز مصرفیش هم باید بگم که هر آمپول برای 200 لیتر آب هستش و قیمت هر آمپول در اصفهان که مثلا خیلی پایین میگفت هر دونه 1500 تومان و اون گرون فروشش 2500 دونه ایی

شرکت سازنده : Prodibio

وارد کننده در ایران شرکت ماهیران

با تشکر

داود

سلام داوود جان اینها تعریفی نداره . نه کیفیت و نه دوز مصرفیش به قیمتش نمی ارزه .
    ویرایش توسط Ashkan Taghavi : 18th June 2012 در ساعت 01:06 PM دلیل: حذف عكس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال میشه در تانکی که گیاه هست گیاه های مقاوم مثلا توشون از محلول جهت آماده سازی آب مثل زد استرس و مولتی ویتامین و دارو استفاده کرد؟ برا گیاه ها ضرری ندارن؟
    راستی امشب رفتم چند نوع گیاه خریدم برا تانک دیسکس یکیش یه کریپتون یه متری و دوتا گندمی و یکی دوتا دیگه که فردا عکسشونو میزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط ouskar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال میشه در تانکی که گیاه هست گیاه های مقاوم مثلا توشون از محلول جهت آماده سازی آب مثل زد استرس و مولتی ویتامین و دارو استفاده کرد؟ برا گیاه ها ضرری ندارن؟
    راستی امشب رفتم چند نوع گیاه خریدم برا تانک دیسکس یکیش یه کریپتون یه متری و دوتا گندمی و یکی دوتا دیگه که فردا عکسشونو میزارم
    سلام دوست عزیز

مولتی ویتامین و محلولهای آماده سازی هیچ ضرری ندارن اما متیلن بلو روی گیاهان حساس در کوتاه مدت و روی گیاهای مقاوم در طولانی مدت اثر منفی داره

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    خوب اینم اون گیاه ها که میگفتم اگه میشه اسمشونو بهم بگین و یه توضیح هم بدین
    ممنون

ویرایش توسط K.MR : 21st June 2012 در ساعت 12:05 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    ممنون
    با سلام دوست عزیز اگه اشتیاه نکنم این الودئا هستش دم گربه ای
    ویرایش توسط K.MR : 21st June 2012 در ساعت 12:06 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    ممنون

سلام دوست گرامی گیاه اول باکوپای مون نیری به نور متوسطی نیاز داره و تا دمای 30 درجه دوام میاه گیاه تقریا مقاومی هستش
    گیاه دوم الودئا یا همون دم گربه ای هستش به نور متوسطی نیازه داره اما به دمای پایین هم نیاز داره تا 27 درجه حداکثر دوام میاره رشد سریعی داره اگر شرایط دمایی مناسب باشه نگهداری سختی نداره
    عکس سوم هم اگر منظور شما گیاه جلوی عکس هستش به نظر میاد گیاه کرپتوکورین هستش که به کریپتون معروف شده در نور کم تا متوسط رشد میکنه و تا دمای 30 درجه هم دوام میاره در کل این گیاه هم نگهداری سختی نداره
    بعلاوه دوست خوبم اگر امکانش هست عکس هارو با سایز مناسب و کوچکتر قرار بدین تا صفحات هنگام لود شدن مشکلی پیدا نکنند.
    موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی گیاه اول باکوپای مون نیری به نور متوسطی نیاز داره و تا دمای 30 درجه دوام میاه گیاه تقریا مقاومی هستش
    گیاه دوم الودئا یا همون دم گربه ای هستش به نور متوسطی نیازه داره اما به دمای پایین هم نیاز داره تا 27 درجه حداکثر دوام میاره رشد سریعی داره اگر شرایط دمایی مناسب باشه نگهداری سختی نداره
    عکس سوم هم اگر منظور شما گیاه جلوی عکس هستش به نظر میاد گیاه کرپتوکورین هستش که به کریپتون معروف شده در نور کم تا متوسط رشد میکنه و تا دمای 30 درجه هم دوام میاره در کل این گیاه هم نگهداری سختی نداره
    بعلاوه دوست خوبم اگر امکانش هست عکس هارو با سایز مناسب و کوچکتر قرار بدین تا صفحات هنگام لود شدن مشکلی پیدا نکنند.
    موفق باشید.
    عکس آخری اشتباه گذاشتم
    بله اونو میدونستم کریپتون که یه متری میشه تقریبا یکم بیشتر
    ممنون که راهنمایی کردین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    با سلام

من 2 تا سوال برام پیش اومده که یکیش خیلی شبیح جوابی هستش که دوست خوبمون مهدی داده بود که در شرایط خوب و بد شکل ظاهری گیاه عوض میشه دقیقا همین سوالی که برای من پیش اومده

به عکس زیر نگاه کنید من این گیاه Nesaea SP رو در حذود 2 هفته پیش گرفتم حالا که داره رشد میکنه شکل برگهاش داره تغییر می کنه !!!

اگه کسی میدونه این چه دلیلی داره به من بگه .

عکس بعدی از همان گیاه

خوب حالا سوال دوم

این گیاه Echinodorus Ozelot Green که من جدیدآ گرفتم روی برگهای بزرگش شروع میکنه به زدن نقاط قهوه ای و به مرور زیاد میشه تا کل برگ از بین بره

دلیل این مورد هم اگه کسی میدونه به من بگین ممنون میشم

با تشکر .....داود
    سلام دوست گرامی در مورد عکس اول گیاه nesaea اطلاعات ضد ***ضی تو اینترنت در موردش هست مثلا خود سایت تروپیکا دو سال پیش تو EBOOK خودش نگهداری از این گیاه رو ساده نور متوسط و کلاشرایط ناگهداری از این گیاه رو ساده بیان کرد.
    اما تو کتابهای الکترونیکی سالهای بعد شرایط فرق کرد من تجربه نگهداری از این گیاه رو داشتم این گیاه فوق العاده به نور زیادی نیاز داره و به آب نرم با شرایط اسیدی هم برای رشد و زیبایی بیشتر نیازمند هستش اگر می بینید شکل گیاه داره تغییر میکنه بخاط همین هست گیاه داره مطمئناً برگهای زیرین رو بعلت کمبود نور از دست میده برگهای بالایی هم بخاطر نور و شرایط آبی تغییر کرده ( این نظر شخصی بنده است.)
    در مورد عکس دوم اگر این برگها از زمان خرید گیاه بوده و الان داره از بین میره به نظر بنده شوک دمایی میتونه عاملش باشه یعنی هنگام انتقال گیاه این امر پیش اومده و الان داره برگهای قدیم داره از بین میره میتونید این برگهارو جدا کنید امیدوارم گیاهتون آسیب جدی ندیده باشه و برگهای جدید بده و مشکل حل بشه در کا این نوع اکیندروس خیلی گیاه مقاوم و خوبی هستش جایی خوبی براش تو تانک در نظر بگیرید و کوددهی خوبی انجام بدید حل میشه

موفق باشید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی در مورد عکس اول گیاه nesaea اطلاعات ضد ***ضی تو اینترنت در موردش هست مثلا خود سایت تروپیکا دو سال پیش تو EBOOK خودش نگهداری از این گیاه رو ساده نور متوسط و کلاشرایط ناگهداری از این گیاه رو ساده بیان کرد.
    اما تو کتابهای الکترونیکی سالهای بعد شرایط فرق کرد من تجربه نگهداری از این گیاه رو داشتم این گیاه فوق العاده به نور زیادی نیاز داره و به آب نرم با شرایط اسیدی هم برای رشد و زیبایی بیشتر نیازمند هستش اگر می بینید شکل گیاه داره تغییر میکنه بخاط همین هست گیاه داره مطمئناً برگهای زیرین رو بعلت کمبود نور از دست میده برگهای بالایی هم بخاطر نور و شرایط آبی تغییر کرده ( این نظر شخصی بنده است.)
    در مورد عکس دوم اگر این برگها از زمان خرید گیاه بوده و الان داره از بین میره به نظر بنده شوک دمایی میتونه عاملش باشه یعنی هنگام انتقال گیاه این امر پیش اومده و الان داره برگهای قدیم داره از بین میره میتونید این برگهارو جدا کنید امیدوارم گیاهتون آسیب جدی ندیده باشه و برگهای جدید بده و مشکل حل بشه در کا این نوع اکیندروس خیلی گیاه مقاوم و خوبی هستش جایی خوبی براش تو تانک در نظر بگیرید و کوددهی خوبی انجام بدید حل میشه

موفق باشید.
    ممنون کیوان جان از اطلاعاتی که به من دادین خیلی بکارم میاد

در ادامه باید بگم که این جدید ترین عکس از nesea sp هستش که در تاپیک خودم هم گذاشنم همینجوری که مشاهده می کنید کاملا برگهاش داره تغییر میکنه ولی نور خوبی بالای سرش گذاشتم !

در مورد گیاه ozlet green هم همینجوری که شما فرمودید دقیقا تمامی برگهای قدیمش رو از دست داد و برگ های جدیدش هم در حال بیرون آمدن هستن

کیوان جان شما تجربه نگهداری دیسکس با گیاه رو دارین؟ من برای تانک جدیدم به همین نیت میخوام راه اندازی کنم که بتونم دیسکس را با گیاه نگهداری کنم

اول اینکه گونه های محدودی هست که بشه با شرایط تانک دیسکس نگهداری کرد و اونایی هم که میشه نگهداری کرد چطوری باید نور این نوع تانک رو تامین کرد که دسکس دچار استرس نشود

در حال جم کردن اطلاعات هستم که حساب شده جلو برم

با تشکر

داود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و آکواریوم
    شماره عضویت
    7876
    از گیاه گندمی توی تانک دیسکس میشه نگهداری کرد؟
    دمای مناسبش چنده؟

صفحه 19 از 246 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)