صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 89
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    سلام دوستان عزیزم همونطور که قول دادم چند تا عکس دیگه براتون میذارم امیدوارم خوشتون بیاد خوشحال میشم نظرتونو بدونم

همکار قدیمی (مدیر انجمن متفرقه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3654
    سلام صبا خانم خاكستري خوشكلي داري مباركت باشه
    اميدوارم هيچ موقع ديگه اون اتفاقي كه تعريف كردي برات پيش نياد و سالهاي سال در كنار هم با خوبي و خوشي زندگي كني.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid* نمایش پست ها
    سلام صبا خانم خاكستري خوشكلي داري مباركت باشه
    اميدوارم هيچ موقع ديگه اون اتفاقي كه تعريف كردي برات پيش نياد و سالهاي سال در كنار هم با خوبي و خوشي زندگي كني.
    سلام مروارید جون
    ممنون از لطفت شما هم همینطور:smile (228):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام صبا جان
    آها این شد بالاخره من خوب تونستم این دختر خوشگله رو ببینم :smile (81):خیلی نازه و به نظرم خیلی مظلوم میاد درسته؟اون عکس اولیشو بیشتر دوست دارم همه حواسش پیش خوردنیشه:smile (241):جانم نوش جونت
    راستی یه قفس دیگه اون پشتا دیدم 2تا قفس داره؟:smile (23):میشه عکس اون قفسشو بذاری برام میخوام ببینم نشیمناشو چطوری گذاشتی براش آخه دیروز دخترم رفت قفس جدیدش اما با چیدمانش مثل اینکه مشکل داره :smile (205):

کاربر موثر

شماره عضویت
    4085
    سلام
    راستی صبا خانوم این خاکستری خوشگل حرف هم میزنه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    چی بهش دادی داره می خوره صبا جان؟ کلا چه چیز هایی رو واسه خوردن دوست داره؟ شیرین کاری چیا بلده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط llmahbubll نمایش پست ها
    سلام صبا جان
    آها این شد بالاخره من خوب تونستم این دختر خوشگله رو ببینم :smile (81):خیلی نازه و به نظرم خیلی مظلوم میاد درسته؟اون عکس اولیشو بیشتر دوست دارم همه حواسش پیش خوردنیشه:smile (241):جانم نوش جونت
    راستی یه قفس دیگه اون پشتا دیدم 2تا قفس داره؟:smile (23):میشه عکس اون قفسشو بذاری برام میخوام ببینم نشیمناشو چطوری گذاشتی براش آخه دیروز دخترم رفت قفس جدیدش اما با چیدمانش مثل اینکه مشکل داره :smile (205):
    سلام مرسی عزیزم
    به نظر مظلوم میاد؟:smile (6)::Oنمیدونم شاید عکساش اینطوری باشه ولی از دیوار راست بالا میره:smile (268):
    اون عکسه مال موقعیه که اون قفس بزرگه رو گذاشته بودم کنار قفسش که عادت کنه گفتم که 1 ماه طول کشید مگه روشا هنوز قفسشو افتتاح نکرده؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad 222 نمایش پست ها
    سلام
    راستی صبا خانوم این خاکستری خوشگل حرف هم میزنه؟
    سلام احمد جان ممنونم که اومدی عکسارو دیدی
    بله حرف میزنه خیلی زود یاد میگیره چون تو خونه خودم مرتب باهاش حرف میزنم وقتی هم که ما داریم حرف میزنیم فقط ضبط میکنه البته وسطاش نظرم میده:smile (256):
    اگر هم جمع خودمونی نباشه خیلی کلافه میشه چون تعداد غریبه ها زیاد باشه حرف نمیزنه انقدر خمیازه میکشه نفس عمیق میکشه که یعنی پاشین برین دیگه از بس حرف نزدم مردم :smile (26):وقتی هم مهمونا میرن دیگه میخواد هرچی تو دلش مونده رو بگه دیگه خودتون حسابشو بکنین چه خبر میشه:smile (23):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    چی بهش دادی داره می خوره صبا جان؟ کلا چه چیز هایی رو واسه خوردن دوست داره؟ شیرین کاری چیا بلده؟
    سلام بهنوش جون تو اون عکسه داره پسته میخوره همه چی دوست داره کلا خوش خوراکه غذای اصلیش که همون حبوبات خیس خورده هست بعضی وقتا هم پخته شب موقع خواب تخمه براش میذارم میوه .سبزیجات.مغزها .تخم مرغ(هفته ای 1 بار)بلال .استخوان ران مرغ. برنج و ماکارونی بدون نمک و روغن و ......:smile (15):
    شیرین کاری خیلی وقت ندارم یادش بدم خیلی دلم میخواد چرخیدنو بهش یاد بدم مثل طوطی هانی جون انشاالله در اینده نزدیک چون استعدادش خیلی خوبه الان کارای بامزه ش رقصیدنشه که تا صدای اهنگ میشنوه میگه بیا شروع میکنه به رقصیدن خودشم برای خودش دست میزنه همراه با رقصیدن. بعضی وقتا هم اهنگ اروم باشه شروع میکنه به خوندن هرچی بلده رو بایه سری کلمات نامفهوم میخونه خودشم تکون میده از این خوندنش فیلم دارم براتون میذارم هرکسی هم جلوش نماز بخونه باهاش نماز میخونه:smile (129):

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)