نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17978

کمک در مورد کاسکو

سلام امیر حسین یازده روز کاسکوخریدم سالمه امروز اولین حمامش را کرد ولی نمی دو نم هنوز وحشی ولی میرم جلو قفس قار نمی کنه ولی باديدن انگشت من چرا به نظرشما کار درستی من الا انگشتم رو به زور برای سر دادن بکنم تو قفس و به سرش دست بزنم اون چهار ما هش لطفا جواب بدین

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein123456789987654 نمایش پست ها
    سلام امیر حسین یازده روز کاسکوخریدم سالمه امروز اولین حمامش را کرد ولی نمی دو نم هنوز وحشی ولی میرم جلو قفس قار نمی کنه ولی باديدن انگشت من چرا به نظرشما کار درستی من الا انگشتم رو به زور برای سر دادن بکنم تو قفس و به سرش دست بزنم اون چهار ما هش لطفا جواب بدین
    سلام . روزای اول حضور کاسکو تو خونه، اصلا طوطی رو حموم نکنید چون وحشی هست و ممکنه موقع حموم کردن تند تند نفس بکشه و آب وارد بینیش بشه . حمومش نکنید فعلا

در ضمن حموم کردن به اهلی شدنش کمک نمیکنه

15 روز اول که الان 11 روزش گدشته، فقط برای گذاشتن آب و غذا و عوض کردن کف قفس نزدیکش برید . توقف نکنید کنار قفس ، دست رو داخل قفس نبرید ، دست رو از بین میله ها داخل قفس نبرید .. اهلی شدن روش داره ، روشی که به طوطی استرسی وارد نمیکنه .. شما با نزدیک بردن انگشتتون به سمت طوطی اولا رفتار گاز گرفتن رو تقویت میکنید دوما باعث میشید دیرتر به دست شما اعتماد کنه .

پس فعلا دست نگه دارید ..

بعد 15 روز نزدیک قفس ، جایی که نمی ترسه بشینید و کارهای خودتون رو انجام بدین .. یا باهاش یه کلمه مثلا اسمش رو تکرار کنید . ولی سعی نکنید بزور سرش رو بخارونید یا روی دست بیاریدش .. فقط تو فاصله مناسب بشینید . طی چند روز ، کم کم این فاصله رو کمتر میکنید تا جایی که میتونید نزدیک قفس بشینید .. اونوقت بیاید از شرایطش بگید ، ما هم بقیه مراحل رام شدن رو توضیح میدیم

در مورد سنش هم نفهمیدم .. چهار ماهشه ؟

این تاپیک قفل میشه

ادامه سوالاتتون رو در تاپیک زیر مطرح کنید :

http://www.parsipet.ir/thread10936-632.html

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)