صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 86
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو _ اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    5913
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    phروی8 هستش اگه کالک واسر بزنم میره بالا.
    هادی جان جوش شیرین رو امتحان کردی؟
    من الان از جوش شیرین استفاده میکنم و سختی رو روی 10 تا 11 نگه داشتم معمولا هفته ای یه قاشق غذا خوری تو اب ro حل میکنم و اضافه میکنم البته بستگی به میزان مصرف و کاهش این پارامتر تو تانک شما هم داره.
    این کار شرایط لازم خودشو میخواد و اینم بگم بعضی از اساتید زیاد توصیه نمیکنن به این کار ولی خوب من مشکلی نداشتم...

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    نه برایه نزدن کلسیم و منیزیم نیست سنگم تاثیری نمیتونه بزاره رو kh ایراد از یه جایه دیگس
    تسترت مشکل نداره یخورده نمک بریز تو اب شوریشو تنظیم کن ببین تسترت مشکل نداره؟
    شایدم از تستر باشه فردا تست میزنم .تسترjblهستش به تاریخ انقضائش نگاه نکردم اگه گذشته باشه خطا میزنه؟

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali1364 نمایش پست ها
    هادی جان جوش شیرین رو امتحان کردی؟
    من الان از جوش شیرین استفاده میکنم و سختی رو روی 10 تا 11 نگه داشتم معمولا هفته ای یه قاشق غذا خوری تو اب ro حل میکنم و اضافه میکنم البته بستگی به میزان مصرف و کاهش این پارامتر تو تانک شما هم داره.
    این کار شرایط لازم خودشو میخواد و اینم بگم بعضی از اساتید زیاد توصیه نمیکنن به این کار ولی خوب من مشکلی نداشتم...
    یه بار 2تا قاشق زدم از 8 رسید به10 ولی چند روز بعد دوباره شد8. میخوام دلیلش رو پیداکنم

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    از کالک واسر و کلسیم راکتور هم میتونی کمک بگیری همین پودریم که گرفتی خیلی خوبه
    نباید با نداشتن ریف انقد کاهشkhداشته باشی
    کلسیم راکتورkhوphرو ثابت نگه میداره؟ میشه توی راکتور از مدیای کلسیم و منیزیم همزمان استفاده کرد و با وجود راکتور دیگه به هیچ عنوان نیازی به اضافه کردن کلسیم و منیزیم نیست یا این که باید خودمون با اضافه کردن دستی کمکش کنیم؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    کلسیم راکتورkhوphرو ثابت نگه میداره؟ میشه توی راکتور از مدیای کلسیم و منیزیم همزمان استفاده کرد و با وجود راکتور دیگه به هیچ عنوان نیازی به اضافه کردن کلسیم و منیزیم نیست یا این که باید خودمون با اضافه کردن دستی کمکش کنیم؟
    تو راکتور میشه هم مدیایه کلسیم بزاری و هم منیزیم ولی کلسیم مهمتره و همیشه افتش بیشتره به همین خاطر بیشتر از مدیا هایی استفاده می کنن که کلسیم بیشتری ازاد میکنه
    کلسیم راکتور تو کنترل جفت اینها کمک میکنه و در صورت راه اندازی دیگه نیازی به ریختن محلول نداری.ولی شما الان نباید مشکل افتkhداشته باشی و یه جا مشکل داره تو اکواریوم

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    تو راکتور میشه هم مدیایه کلسیم بزاری و هم منیزیم ولی کلسیم مهمتره و همیشه افتش بیشتره به همین خاطر بیشتر از مدیا هایی استفاده می کنن که کلسیم بیشتری ازاد میکنه
    کلسیم راکتور تو کنترل جفت اینها کمک میکنه و در صورت راه اندازی دیگه نیازی به ریختن محلول نداری.ولی شما الان نباید مشکل افتkhداشته باشی و یه جا مشکل داره تو اکواریوم
    قبلا گفتید ولی یادم نیست .چه عواملی باعث افتkhمیشه؟

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    khظرفیت بافری اب هست که از افت phجلوگیری میکنه با واکنشی که با عوامل اسیدی تو اب انجام میده و شروع میکنه به پایین اومدن
    هادی این قسمتو مطالعه کن و هر سوالیم داری همونجا بپرس خیلی بهتره تا تو اینجا که محل قرار دادن عکسایه اکواریومته
    http://www.parsipet.ir/forum/f712/kh...AA%DB%8C-9255/
    یه خواهشیم از تمام دوستان دارم که سعی کنن مشکلات اکواریومشونو تو بخش هایه ابشور مطرح کنن و اینجا بمونه در مورد عکسایه
    اکواریوم و در مورد عکسایه اکواریوم بحث و تبادل نظر بشه تابقیه هم بتونن در مواقع وجود همچین مشکلاتی به اون تاپیکها مراجعه کنن

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    دیروز چهارتا ماهی گرفتم کلارکی.زین دار باله زرد .بلنی بایکالر و خزه ای. ولی کلارکی شب مرد فکر کنم بخاطر سایزش بود بقیه سر حالا

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    سلام بچه ها مشتلوق بدین که کرولاین پیداش شده امروز داشتم با اک ور میرفتم که متوجه شدم روی یکی از موج ساز ها سه تا لکه بنفش هست دقت که کردم دیدم کرولاین هستن

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)