صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 77
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغD:
    شماره عضویت
    15460
    آلفا پذیرفتن صاحب خیلی مهمه برام.نظر شما چیه؟ژرمن زود خودشون برتر میدونه؟مطیع؟بولداگ آمریکایی چطوره؟
    درضمن چقدر احتمال داره یه ژرمن به صاحبش حمله کنه؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    آلفا پذیرفتن صاحب خیلی مهمه برام.نظر شما چیه؟ژرمن زود خودشون برتر میدونه؟مطیع؟بولداگ آمریکایی چطوره؟
    درضمن چقدر احتمال داره یه ژرمن به صاحبش حمله کنه؟
    آلفا پذیرفتن ربطی به نژاد نداره گرچه برخی نژادا سرکشیشون بیشتره که ژرمن به مطیع بودن معروفه.نگران نباشید
    نظرم مثبته.نظر چی بدم اخه!!! : )))))))))))))
    بولداگ امریکایی خوبه.مقاله ای که راجبش ترجمه کردم رو بخونید همه چیز مفصل بیان شده
    هرسگی که خوب تربیت نشه به صاحبشم حمله می کنه حتی تریر.ربطی به نژاد نداره
    این مقاله رو بخونید گرچه نرسیدم تکمیلش کنم اما بیشتر چیزا رو توش گنجوندم.راجب آلفا هم توضیح دادم
    http://www.parsipet.ir/thread24831.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasreen5 نمایش پست ها
    خب شما باز دارید تند پیش میزید
    1. قبلا گفتم بازهم می گم نگهبان با گارد تفاوت داره!...بعلاوه شما می خواید قاتل داشته باشید یا نگهبان؟برای محافظت از حمله خرس نمی خواید که 20سانت تفاوت رو انقدر بزرگ کردید!جثه همیشه ملاک قدرت و هوشیاری بیشتر نیست
    جثه ملاک برتری در نگهبانی نیست همونطور که ژرمن از گریت دین در نگهبانی سرتره!
    پیت بول از گریت دین کوچیک تره اما قدرت فکش بیشتره....پس جثه ملاک قدرت نیست
    همونطور که گفتید تو سگای عروسکی گفتن که ذاتن پرپارسن نه نگهبان.نگهبان غریضه و هوشیاریش مهمتره تا پارس
    2. بله رد صلاحیت میشن.طبیعتن نشنیدید. تا حالا چیزی راجب مسابقات ipo و schutzhund شنیدید؟یا خوندید؟...پر پارس بودن یه ضعفه نه مزیت همونطور که گفتید
    بعلاوه من چیزی راجب تفاوت پارس نر و ماده نگفتم...فکر می کنید این تفاوتی که گغتن چقدره؟..قطعا چندتا دونه پارس کمتر یا بیشتر اختلالی تو نگهبانی ایجاد نمی کنه.غریضه نگهبانی مهمتره که به نظر من ماده بهتره
    در ضمن اینجا که نگفتن سگ خواننده یا آلارم می خوان!که شما کلید کردین رو پارس.گفتن سگ نگهبان....نگهبان بودن ربطی به پارس نداره
    و تصور نمی کنم کسی از سگش انتظار پارس مداوم داشته باشه!

اما هرکس عقاید خودش رو داره.من نمی تونم دانشم رو به شما تحمیل کنم شما هم همینطور ما اینجا بحث می کنیم و انتخاب به عهده خود خریداره که چه نتیجه ای از گفته هامون بگیرن.م
    ممنون
    بابا به خدا قصد تند پیش روی ندارم
    ما سلام میکنیم میگن کلامت تنده
    از این به بعد با شکلک پست میزنم تا متوجه بشن دوستان من دارم با ملایمت پست میزنم
    در هر صورت اگه کلامم تند بود ببخشید همچین قصدی نداشتم
    در مورد سگ هم هر کس یه معیار هایی داره برای سگش و نمیشه گفت این غلطه و اون معیار درسته...من معیارم اینه اونه فلانه بلانه این نظر منه نمیشه گفت اشتباه که
    توی هر مسابقه ایی یه قوانینی داره و داوران بر اساس یه معیار هایی قضاوت میکنن!!!
    یک سری معیار هاییم هست که در ظاهر سگه و میتونه مانع ورود دزدان و باعث ترسشون بشه پارس کردن و گنده بودن هم برای من معیار نیست و 100% برای یک سگ نگهبانه اموزش دیده معیاری نیست ولی کسی که توانایی تربیت سگ نگهبان رو نداره پارس و جثه اون تنها امتیاز سگ نگهبانه اونه
    جثه هم هیچ وقت ملاک برتری 100% نیست و برای من هم نبوده ولی نمیشه از ترسناک بودن سگ های بزرگ جثه برای دزدان گذشت
    و همینطور که گفتید نمیشه نظری رو تحمیل کرد برای همینه که من توی پستام از کلمه " به نظر من" استفاده میکنم

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    بابا به خدا قصد تند پیش روی ندارم

ما سلام میکنیم میگن کلامت تنده
    از این به بعد با شکلک پست میزنم تا متوجه بشن دوستان من دارم با ملایمت پست میزنم

در هر صورت اگه کلامم تند بود ببخشید همچین قصدی نداشتم
    در مورد
    سگ
    هم هر کس یه معیار هایی داره برای سگش و نمیشه گفت این غلطه و اون معیار درسته...من معیارم اینه اونه فلانه بلانه این نظر منه نمیشه گفت اشتباه که
    توی هر مسابقه ایی یه قوانینی داره و داوران بر اساس یه معیار هایی قضاوت میکنن!!!
    یک سری معیار هاییم هست که در ظاهر سگه و میتونه مانع ورود دزدان و باعث ترسشون بشه پارس کردن و گنده بودن هم برای من معیار نیست و 100% برای یک
    سگ
    نگهبانه اموزش دیده معیاری نیست ولی کسی که توانایی
    تربیت سگ
    نگهبان رو نداره پارس و جثه اون تنها امتیاز سگ نگهبانه اونه
    جثه هم هیچ وقت ملاک برتری 100% نیست و برای من هم نبوده ولی نمیشه از ترسناک بودن
    سگ
    های بزرگ جثه برای دزدان گذشت
    و همینطور که گفتید نمیشه نظری رو تحمیل کرد برای همینه که من توی پستام از کلمه " به نظر من" استفاده میکنم
    منظورم از تند روی، لحن نبود...اینکه تند تند برای خودتون بریدین و دوختین رو گفتم...
    دیگه بدتر لبخند میذارید که یعنی دارید تمسخر می کنید؟این دیگه اخراجه از اخطارهم گذشته!

کسی که توانایی تربیت سگ نگهبان نداره نباید بخره!نه که واسه خودش تبصره هم بزاره
    گیریم دزدهم اومد.باید کشته بشه؟؟؟؟؟
    و بعلاوه دزد بخواد جایی رو بزنه از خداش نمیترسه از هیکل سگ بترسه؟!....راحت میشه با خواب اور و یا سم ترتیبش رو داد.که باید به سگ اموزش داده بشه از غریبه غذا نگیره....پس یه نگهبان ملاک های زیادی لازم داره جز پارس و جثه که اصلا بحث ما این نبود!!!!!بحث سر جنسیت بود!
    یه دلیل دیگه هم که گفتم ماده برای اینه که ماده ها مستقل تر از نرها هستن و متکی به نفس تر....برعکس نرها که تمایل دارن بیشتر دورو بر انسان ها بپلکن
    معیار شخصی با ثابت جهانی یه مسئله خیلی متفاوته!...من تاجایی که صد در صد مطمئن نباشم نظر خودم رو بیان نمی کنم مگه اینکه نظرم تجربی بوده باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آبزیان ،پرندگان زینتی و سگ
    شماره عضویت
    14475
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم
    من قصد خرید یک توله‌سگ دارم ک تقریبا همیشه همراهم باشه و چون یجورایی تجربه اولم هست بتونم به خوبی تربیتش کنم و ازش نگهداری کنم.
    من در شهر زاهدان هستم.یک حیاط 60متری داره خونمون و میخوام سگ رو توی حیاط نگهداری کنم و یک خانه خوب هم براش درست کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه نژادی بخرم.
    من چندتا از پست های این سایت و سایت های دیگه رو خوندم.یجواریی میشه گفت از سگ های مورد علاقم زده شدم چون تجربه اول هست نمیتونم هاسکی و دوبرمن تربیت کنم.مخصوصا هاسکی ک خیلی دوسش دارم نمیتونم طبق نوشته ها از پسش بر بیام.
    نظر خودم روی ژرمن و تریر است و مخصوصا ژرمن چون در حیاط قرار نگهداری بشه.ولی ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر لشکری نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم
    من قصد خرید یک توله‌سگ دارم ک تقریبا همیشه همراهم باشه و چون یجورایی تجربه اولم هست بتونم به خوبی تربیتش کنم و ازش نگهداری کنم.
    من در شهر زاهدان هستم.یک حیاط 60متری داره خونمون و میخوام سگ رو توی حیاط نگهداری کنم و یک خانه خوب هم براش درست کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه نژادی بخرم.
    من چندتا از پست های این سایت و سایت های دیگه رو خوندم.یجواریی میشه گفت از سگ های مورد علاقم زده شدم چون تجربه اول هست نمیتونم هاسکی و دوبرمن تربیت کنم.مخصوصا هاسکی ک خیلی دوسش دارم نمیتونم طبق نوشته ها از پسش بر بیام.
    نظر خودم روی ژرمن و تریر است و مخصوصا ژرمن چون در حیاط قرار نگهداری بشه.ولی ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید.
    سلام
    هاسکی نداشتم ولی دوبرمن تربیتش اونجوری که میگن هم سخت نیست شما که از پس هیکلش بر میای مقاله رو بخون و کتاب های مختلف بخر و بخون و اطلاعاتت رو زیاد کن منم میخواستم بخرم همه بهم گفتن دوبرمن سخته و فلانه و بلانه ولی اونجوریام نیست من که مشکل خاصی باهاش نداشتم و خیلی خوب هم تربیتش کردم
    باکسر هم خیلی خوبه هم کم پارسه هم همراه عالی هست...
    ژرمن با پارس هاش به مشکل بر میخورید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14475
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام
    هاسکی نداشتم ولی دوبرمن تربیتش اونجوری که میگن هم سخت نیست شما که از پس هیکلش بر میای مقاله رو بخون و کتاب های مختلف بخر و بخون و اطلاعاتت رو زیاد کن منم میخواستم بخرم همه بهم گفتن دوبرمن سخته و فلانه و بلانه ولی اونجوریام نیست من که مشکل خاصی باهاش نداشتم و خیلی خوب هم تربیتش کردم
    باکسر هم خیلی خوبه هم کم پارسه هم همراه عالی هست...
    ژرمن با پارس هاش به مشکل بر میخورید

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون. فقط چندتا سوال دارم.ممنون میشم پاسخ بدید. من خوندم سگ دوبرمن سگی هست ک خیلی خشن هست و حتی ممکنه صاحبش رو هم گاز بگیره و همین طور اصلا اجتماعی نیست و سگ کینه ای هست و ممکنه ب صاحبش هم آسیب جدی وارد کنه.از طرفی هم بیماری سرطان در این نژاد بیشتر هست .میدونم تربیتش در فرمانبرداریش خیلی تاثیر داره و همچنین در حمله کردن و نکردن ب صاحبش.ولی یک چیز کلی ک هست احتمال حمله کردن این سگ ب صاحبش بیشتر از ژرمن و امثال ژرمن است..
    ب نظر شما من که اولین تجربم هست میتونم تربیتش کنم با کتاب و فیلم های آموزشی.
    درباره باکسر هم بگم خیلی به نگهداریش علاقه ندارم
    و از طرفی ژرمن خیلی پارس میکنه یا ن متوسط؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    ممنون دوست عزیز بابت راهنماییتون. فقط چندتا سوال دارم.ممنون میشم پاسخ بدید. من خوندم سگ دوبرمن سگی هست ک خیلی خشن هست و حتی ممکنه صاحبش رو هم گاز بگیره و همین طور اصلا اجتماعی نیست و سگ کینه ای هست و ممکنه ب صاحبش هم آسیب جدی وارد کنه.از طرفی هم بیماری سرطان در این نژاد بیشتر هست .میدونم تربیتش در فرمانبرداریش خیلی تاثیر داره و همچنین در حمله کردن و نکردن ب صاحبش.ولی یک چیز کلی ک هست احتمال حمله کردن این سگ ب صاحبش بیشتر از ژرمن و امثال ژرمن است..
    ب نظر شما من که اولین تجربم هست میتونم تربیتش کنم با کتاب و فیلم های آموزشی.
    درباره باکسر هم بگم خیلی به نگهداریش علاقه ندارم
    و از طرفی ژرمن خیلی پارس میکنه یا ن متوسط؟
    ممنون
    نه بابا این حرف ها رو ول کن اگه شما اطلاعاتتون رو در زمینه تربیتی و امثالهم بالا ببرید بنده قول میدم به هیچ مشکلی نمیخورید من و دوستان دیگر هم هستیم برای راهنمایی تربیت قدم به قدم
    اینکه سگ به صاحبش حمله کنه یا دندونش رو نشون بده فقط ربط به تربیت داره...
    پارس ژرمن هم با تربیت شاید کم بشه ولی توی دور و اطراف خونه ما هر کی ژرمن داشت همه همسایه ها با شکایت سگ رو از محله بیرون کردن برای پارس های الکیش
    دوبرمن خیلی جنتلمن و با شخصیته و با تربیت درست بدون دلیل اصلا پارس نمیکنه در مورد اجتمائی شدن هم بازم ربط به تربیت داره من دوبرمنی دیدم که هرکی رو برای اولین بار میدید بالا و پایین میپرید و سر و کله و همه چی رو لیس میزد خیلییییییی لوس بود و تو بغل میرفت
    ولی ژرمن هم سگ فوق العاده اییه ولی پارسش شاید براتون دردسر ساز بشه
    در مورد باکسر هم لطفا بیشتر تحقیق کنید من به شخصه عاشقشم و برای شما مناسب تر هست سگ فوق العاده اییه
    رتوایلر هم که سالاره و به نظر من بهترین سگه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14475
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    نه بابا این حرف ها رو ول کن اگه شما اطلاعاتتون رو در زمینه تربیتی و امثالهم بالا ببرید بنده قول میدم به هیچ مشکلی نمیخورید من و دوستان دیگر هم هستیم برای راهنمایی تربیت قدم به قدم
    اینکه سگ به صاحبش حمله کنه یا دندونش رو نشون بده فقط ربط به تربیت داره...
    پارس ژرمن هم با تربیت شاید کم بشه ولی توی دور و اطراف خونه ما هر کی ژرمن داشت همه همسایه ها با شکایت سگ رو از محله بیرون کردن برای پارس های الکیش
    دوبرمن خیلی جنتلمن و با شخصیته و با تربیت درست بدون دلیل اصلا پارس نمیکنه در مورد اجتمائی شدن هم بازم ربط به تربیت داره من دوبرمنی دیدم که هرکی رو برای اولین بار میدید بالا و پایین میپرید و سر و کله و همه چی رو لیس میزد خیلییییییی لوس بود و تو بغل میرفت
    ولی ژرمن هم سگ فوق العاده اییه ولی پارسش شاید براتون دردسر ساز بشه
    در مورد باکسر هم لطفا بیشتر تحقیق کنید من به شخصه عاشقشم و برای شما مناسب تر هست سگ فوق العاده اییه
    رتوایلر هم که سالاره و به نظر من بهترین سگه

ممنون هستم ازتون.
    الان ک درباره پارس کردن ژرمن گفتید فک کنم توی محله مسکونی نشه نگهش داشت.باکسر رو از لحاظ ظاهری دوست ندارم.رتوایلر هم اگه قرار باشه بگیرم همون دوبرمن رو ترجیح میدم.
    هاسکی رو نمیدونید چجوری هست.چون درباره هاسکی هم چیزایی شبیه نوشته های درباره دوبرمن خوندم ک ممکنه ب صاحبش هم حمله کنه و خیلی بازیگوش و لج باز.و زوزه میکشه.از طرفی هوا اینجا در تابستون گرم و فک کنم اذیت بشه.ولی کلا شاید هاسکی رو به همه سگ ها ترجیح بدم ولی اگه بتونم تربیتش کنم و مثله ژرمن پارس نکنه.
    دوبرمن پارس نمیکنه زیاد ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14962
    ممنون هستم ازتون.
    الان ک درباره پارس کردن ژرمن گفتید فک کنم توی محله مسکونی نشه نگهش داشت.باکسر رو از لحاظ ظاهری دوست ندارم.رتوایلر هم اگه قرار باشه بگیرم همون دوبرمن رو ترجیح میدم.
    هاسکی رو نمیدونید چجوری هست.چون درباره هاسکی هم چیزایی شبیه نوشته های درباره دوبرمن خوندم ک ممکنه ب صاحبش هم حمله کنه و خیلی بازیگوش و لج باز.و زوزه میکشه.از طرفی هوا اینجا در تابستون گرم و فک کنم اذیت بشه.ولی کلا شاید هاسکی رو به همه سگ ها ترجیح بدم ولی اگه بتونم تربیتش کنم و مثله ژرمن پارس نکنه.
    دوبرمن پارس نمیکنه زیاد ؟
    خواهش دوست من
    هاسکی زوزه خیلی میکشه و زاهدان هم خیلی گرمه و چالش های رفتاری زیادی داره و همونطور که گفتید لجبازه و گزینه مناسبس نیست برای شما

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)