صفحه 9 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 994
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fischer
    شماره عضویت
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    بله عزيز جان من هم مي دونم اينها اصطلاحات بازاري هستند و پرنده فروشها پيچ فيس رو نمي دونن چيه اما همون آقايون كم سواد هم ((صورت هلويي)) رو از ((فيشر)) جدا مي دونن.....من فقط خواستم به شما بگم كه چه در بازار و چه در اينجا بايد بدونيم كه فيشر صورت هلويي گفتنش غلطه چون چنين چيزي نداريم.
    شما هر پرنده فروشي كه بريد مي دونه فيشر و صورت هلويي هيچ ربطي به هم ندارن.فيشر همونهايي هست كه در بازار بهش ميگن سبز و دور چشمش حلقه سفيد داره .
    بله عزیزم شرمنده من بی سواد و کم تجربه هستم و تا حالا فیشر ندیده بودم فقط از دور تو مغازه ها دیده بودم چند تا ماده هم برای کسی می خواستم باز بنده رو عفو کنید

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    با سلام
    من یه طوطی کوچیک میخوام یعنی از بچگی خودم بزرگش کنم و حرف بزنه!شما چی رو بیشنهاد میکنید؟لطفا قیمت حدودی هم بنویسید.
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash73 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه طوطی کوچیک میخوام یعنی از بچگی خودم بزرگش کنم و حرف بزنه!شما چی رو بیشنهاد میکنید؟لطفا قیمت حدودی هم بنویسید.
    ممنون
    سلام دوست خوبم منظورتون از بچگي چيه؟
    اگه سرنگيه كه بزرگ كردنشون يكم مشكله.
    شما كاملا توضيح بديد مد نظرتون چيه و شرايطتونو بگيد تا دوستان راهنماييتون كنند.

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    من تو برنده هیچی نمیدونم و بیشتر تو کار ماهیم.منظورم اینه که
    1- جثه اش کوچیک باشه و کمتر بخوره وکمتر مدفوع کنه(چون دوست دارم بعضی وقتا تو خونه ازاد بذارمش).
    2-از بچه گی بگیرم تا دست اموز تر بشه و باهام رفیق شه.
    3-حرف بزنه.
    4 قیمتشم مناسب باشه.
    ممنون

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    1- جثه اش کوچیک باشه و کمتر بخوره وکمتر مدفوع کنه(چون دوست دارم بعضی وقتا تو خونه ازاد بذارمش).
    3-حرف بزنه.
    4 قیمتشم مناسب باشه.
    ممنون
    سلام سیاوش جان
    این ویژگی هایی که شما ذکر کردید در ذهن من فقط عروس هلندی یا ککاتیل اومد که همه خواسته های شما رو تامین میکنه و برای تازه کارها هم طوطی مناسبیه قیمت هم بستگی به رنگ و نژاد جوجش از 50 تا 100 پیدا میشه
    اما بازم اگر کم دردسر میخوای باجریگار یا همون مرغ عشق خودمونم هست هست که فقط بندرت به حرف میان و قیمت هم کمتره
    بقیه موارد مثله شاه طوطی و کاسکو و اکلکتوسو و... هم هست که استعداد سخنگوییشون خیلی بهتره اما قیمت و کثیف کاریشون بیشتره.
    اگر اشتباهی کردم اساتید تصحیح کنند.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    3-حرف بزنه.
    4 قیمتشم مناسب باشه.
    ممنون
    سلام
    آقا رضا راست ميگه اين خصوصياتي كه ميگي فقط در كاكتيل هست و چون شما هم قبلا پرنده نداشتي بهترين گزينه مي تونه باشه قيمتش هم مناسبه ... اينجا هم پرورشي اش پيدا ميشه و خيالت راحته كه مرگ ومير ندارند

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    همانطور که دوستان گفتن عروس هلندی یا همون ککاتیل از همه برای شما بهتره...اما موقع خرید باید حواست باشه که جوجه باشن و از آدم مطمئن بخری.

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    همانطور که دوستان گفتن عروس هلندی یا همون ککاتیل از همه برای شما بهتره...اما موقع خرید باید حواست باشه که جوجه باشن و از آدم مطمئن بخری.
    از همه کسانی که جواب دادند ممنونم.
    ولی ادم مطمعن اینجا نمیشناسم و من تو همدانم و فروشنده هر قیمتی دلشون بخواد میدند.راستش اینکه حرف بزنه و تو خونه ازاد بزارمش و کم کثیف کاری کنه برام بیشتر اهمیت داره.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    از همه کسانی که جواب دادند ممنونم.
    ولی ادم مطمعن اینجا نمیشناسم و من تو همدانم و فروشنده هر قیمتی دلشون بخواد میدند.راستش اینکه حرف بزنه و تو خونه ازاد بزارمش و کم کثیف کاری کنه برام بیشتر اهمیت داره.
    دوست عزيز نظر منم عروس هلنديه.
    همه شرايطي كه ميخوايدو داره فقط يكيشو نداره.اونم اينه كه سخنگوي خوبي نيست.ممكنه اصلا حرف نزنه.
    ولي واقعا پرنده خونگرمو مهربونيه و زود باهات انس ميگيره.

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوستان دنبال یک عروس هلندی جوجه میگردم اگه کسی برای فروش داشت پیام بده.......روی دست بیاد بهتره.

صفحه 9 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272859 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)