صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hayden نمایش پست ها
    سلام

میشه به زاغ یاد داد که در جای مشخصی کار دستشویی اش رو انجام بده ؟ چون باید آزاد باشه اگه قالی رو کثیف کنه که باید غزلش رو هم بخونه . اگه مطلبی چیزی هست لطفا من رو راهنمایی کنید .
    سلام
    معمولا زمانی که با محیط منزل و افراد اشنا بشه و محلی رو برای استراحت انتخاب کنه اکثر همنجا فضله خواهد کرد ولی اینکه جای مشخصی رو شما براش تعیین کنید مثل سگها خیر متاسفانه نمیشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    سلام

تو رو خدا حلالمون کنید برا پرسیدن این همه سوال . آخه هیچ اطلاعاتی توی اینترنت نیست . به خدا مجبورم .

یک سوال دیگه هم داشتم : میتونم بهش میل ورم بدم ؟ در چند ماهگی میتونم ازش استفاده کنم ؟
    ویرایش توسط Hayden : 22nd February 2015 در ساعت 11:33 AM

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام

تو رو خدا حلالمون کنید برا پرسیدن این همه سوال . آخه هیچ اطلاعاتی توی اینترنت نیست . به خدا مجبورم .

یک سوال دیگه هم داشتم : میتونم بهش میل ورم بدم ؟ در چند ماهگی میتونم ازش استفاده کنم ؟
    سلام
    زاغ نوک قرمز رو در ایران کمتر کسانی هستند که نگهداری میکنند و زیاد مطالب و مقالات در این زمینه نیست و اکثر بصورت تجربی نگهداری میکنند
    بنده جایی ندیدم از کرم میل ورم استفاده بشه این که از کرم میل ورم استفاده کنید رو شخصی به شما گفتند و یا جایی مطالعه کردید؟
    فکر میکنم از این تغذیه استقبال کنه ولی بصورت کم و برای تنوع باشه
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    زاغ نوک قرمز رو در ایران کمتر کسانی هستند که نگهداری میکنند و زیاد مطالب و مقالات در این زمینه نیست و اکثر بصورت تجربی نگهداری میکنند
    بنده جایی ندیدم از کرم میل ورم استفاده بشه این که از کرم میل ورم استفاده کنید رو شخصی به شما گفتند و یا جایی مطالعه کردید؟
    فکر میکنم از این تغذیه استقبال کنه ولی بصورت کم و برای تنوع باشه
    خیر کسی به من نگفته . خودم برام سوال پیش اومد آخه میگن حشرات رو دوست داره برای همین گفتم شاید بشه بهش داد .

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    خیر کسی به من نگفته . خودم برام سوال پیش اومد آخه میگن حشرات رو دوست داره برای همین گفتم شاید بشه بهش داد .
    منظور از حشرات لارو مگس و ملخ و سوسک و مورچه و عنکبوت هست
    توی ویکی پدیا هم به اینا اشاره شده.
    میل ورم و سوپرورم گرون هست ! من اگر اشتباه نکنم تابستون توی باغ پرندگان تهران به اینا دونه ی پارس میدادن.
    به نظرم تک بخری بهتره چون خیلی خیلی حسود هستن من سر یکیشون رو نوازش میکردم بقیشون میریختن اون رو میزدن توی سر و چشمش تا بره کنار تا سر اونا رو نوازش کنم
    زاغ و کلاغ زیاد تربیت پذیر نیستن ولی میتونن تقلید صدا رو یاد بگیرن
    گاز هم بگیرن بدجور گاز میگیرن.
    ویرایش توسط StarFish : 22nd February 2015 در ساعت 09:44 PM

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    منظور از حشرات لارو مگس و ملخ و سوسک و مورچه و عنکبوت هست
    توی ویکی پدیا هم به اینا اشاره شده.
    میل ورم و سوپرورم گرون هست ! من اگر اشتباه نکنم تابستون توی باغ پرندگان تهران به اینا دونه ی پارس میدادن.
    به نظرم تک بخری بهتره چون خیلی خیلی حسود هستن من سر یکیشون رو نوازش میکردم بقیشون میریختن اون رو میزدن توی سر و چشمش تا بره کنار تا سر اونا رو نوازش کنم
    زاغ و کلاغ زیاد تربیت پذیر نیستن ولی میتونن تقلید صدا رو یاد بگیرن
    گاز هم بگیرن بدجور گاز میگیرن.
    ممنون بابت اطلاعاتتون
    آره حتما تک میخرم . من بیشتر از وفاداری این زاغ ها خوشم میاد . توی یک وبلاگ خوندم که میره توی آسمون و به اشاره ی شما باز میگرده و میشینه روی دست صاحبش . حالا نمیدونم چقدرش راست باشه

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    ممنون بابت اطلاعاتتون
    آره حتما تک میخرم . من بیشتر از وفاداری این زاغ ها خوشم میاد . توی یک وبلاگ خوندم که میره توی آسمون و به اشاره ی شما باز میگرده و میشینه روی دست صاحبش . حالا نمیدونم چقدرش راست باشه
    خیلی سال پیش یکی رو دیده بودم همچین ارتباطی با کلاغ داشت البته ایشون کلاغ رو دودی کرده بود
    اما شما این کار رو نکن. پرنده رو خریدی بده پرنده فروش برات شاه پر هاش رو بچینه یه مدت ازاد باشه بهت عادت میکن
    یه چیز دیگه الان یادم افتاد اینا از وسایل براق و چیزایی که قرمز هستن خیلی خیلی خوششون میاد
    مراقب چشمت هم باشه بیاد جلوی صورتت سریع یه نوک میزنه توی چشم ادم
    خدافز
    ویرایش توسط StarFish : 22nd February 2015 در ساعت 10:25 PM

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    سلام و درود بر همه ی دوستان

قرار شده یکی از دوستان واسم تا چند هفته ی دیگه جوجه زاغ نوک قرمز بیاره . برای همین هم این تاپیک رو درست کردم چون چند سوال داشتم :

1. کسی در موردش هیچ اطلاعاتی داره ؟
    2. چون به صورت سرلاکی میخرم و حدود 20 روز سنشه ، بهش چه غذایی رو بدم ؟ باید دونه ی پارس باشه یا سرلاک طوطی سانان ؟
    3. لطفا اگه کسی تا حالا ازش نگهداری کرده منو راهنمایی کنه و کمی در موردش بهم اطلاعات بده .

خیلی ممنون
    سلام
    بنده خودم شخصا دوستانم یه چند نفری داشتن . توی طبیعت دیدم بصورت جفت هست از مکانی به مکانی دیگه میرن بصورت گروهی حرکت میکنن . پرنده خیلی باهوش وحسود درقعس شو محکم ببنده شک نکن باز میکنه
    غذا هم میدیدم دونه پارس سبزیجات نون هم خیس بهش میدادن اغلب به غذاها نه نمیگه فکر کنم همون غذای مرغ سالان بخورن . اگر هم بخوای تربیتکنی رو دست بشینه ببشتر روی سروشانهات میشینه
    سعی میکنم اطلاعات بیشتر بدست بیارم

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    بنده خودم شخصا دوستانم یه چند نفری داشتن . توی طبیعت دیدم بصورت جفت هست از مکانی به مکانی دیگه میرن بصورت گروهی حرکت میکنن . پرنده خیلی باهوش وحسود درقعس شو محکم ببنده شک نکن باز میکنه
    غذا هم میدیدم دونه پارس سبزیجات نون هم خیس بهش میدادن اغلب به غذاها نه نمیگه فکر کنم همون غذای مرغ سالان بخورن . اگر هم بخوای تربیتکنی رو دست بشینه ببشتر روی سروشانهات میشینه
    سعی میکنم اطلاعات بیشتر بدست بیارم
    خیلی خیلی ممنون جناب خلیلی عزیز. اگه بتوانید منو راهنمایی کنید ممنونتون میشم.

با تشکر

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    خیلی خیلی ممنون جناب خلیلی عزیز. اگه بتوانید منو راهنمایی کنید ممنونتون میشم.

با تشکر
    خواهش میکنم تا اونجایی که بتوانم کمک میکنم
    بنام زاغ نوک سرخ . کلاغ نوک قرمز . کلاغ دونه خار میشناسن . طول از نوک تا دم 37 - 40 میباشد . طول پرها از هر دو سر شاه پر 75 - 85 سانت هست . در فصل بهار اقدام به تخم گذاری میکند 5 تا 7 عدد که بیشتر همون 5 تخم میزارن . به مدت 16 تا 18 روز طول میکشه جوجه سر از تخم در بیارن بعد از 35 تا 38 روز غذا خور میشن . رنگ جوجه رنگ مشکی کدر و نوک شون و پاها زرد کم رنگ که بمرور زمان رنگ پرهاشون مشکی براق در نور افتاب متمایل به ابی براق رنگ نوک و پاها زرد بعد نارنجی و قرمز میشه .تغذیه هم { اصول تغذیه نگهداری از جوجه مینا }میتونی استفاده کنید جسته نرها از مادها درشتر میباشد .

در تکلم بسختی زبان باز میکنن ولی در هوش و استعداد و یاد گیری در سطح بالای قرار دارن تغذیه هم مطابق مرغ مینا هست ولی عاشق سوسک هست سوال که پرسیدن از اشخاصی که داشتن دونه پارس . سبزیجات . میوها میدادن بهشون
    این پرند فاقد چیندان است یعنی راست روده هست هر 2.3 ساعت گرسنش میشه فضلش شبیه مرغ میناست .
    یک نوع دیگه هم هست که زاغ نوک زرد میگن یه مقدار کوچکتر و نوک و پاهاشم زرده
    موقع پرواز مثل یک اکروبات باز میومنه وقتی که بهم جفتی پرواز میکنن
    بصورت گروهی کوچ میکنن بهار و تابستان در کوها و دشت ها و پاییز و زمستان ها مناطق گرمسیر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)