صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 461
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil zokaei نمایش پست ها
    ديسكسي كه اينجا توليد شده و سايز شده باشه خيلي فرق ميكنه با ديسكسي كه اون طرف توليد بشه و اينجا سايز بشه.گفتم هميشه 100% نميشه اينو گفت.
    حالا چرا اينو ميپرسي ؟؟؟ مگر ميخواي توي سختي بالا هچ كني ؟؟
    دستگاه ro الان به راحتي tds بين 20 تا 100 رو ميده (بستگي داره tds ورودي آب دستگاه چقدر باشه)
    تعداد جفتام دارن زیاد میشن دیگه تامین آب با tds پایین برام سخت شده
    خروجی دستگاه هم که خیلی کمه
    برا همین میخام تا جایی که راه داره tds ببرم بالا

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    تعداد جفتام دارن زیاد میشن دیگه تامین آب با tds پایین برام سخت شده
    خروجی دستگاه هم که خیلی کمه
    برا همین میخام تا جایی که راه داره tds ببرم بالا
    خب يه دستگاه بزرگتر بگير...نيمه صنعتي كه روزي 1200-1400 ليتر آب ميده -->قيمتش الان فكر كنم حدود 1.5 ميليون باشه
    يا صنعتي كه روزي 12000 تا 25000 ليتر در روز ميده ---> قيمت از 13 ميليون به بالا

چند جفت داري الان ؟

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheil zokaei نمایش پست ها
    خب يه دستگاه بزرگتر بگير...نيمه صنعتي كه روزي 1200-1400 ليتر آب ميده -->قيمتش الان فكر كنم حدود 1.5 ميليون باشه
    يا صنعتي كه روزي 12000 تا 25000 ليتر در روز ميده ---> قيمت از 13 ميليون به بالا

چند جفت داري الان ؟
    ممنونم از توضیحاتتون
    6 جفت

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13787
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم :
    بچه دیسکسهای 15 روزه دارم که هنوز هم روی بدن پدر و مادرشون هستند و از آرتمیا هچ شده نیز روزی 2 بار تغذیه میکنند ، هیچ نوع مریضی و بیماری داخل تانک وجود نداره و روزی 1 بار سیفون 40 درصد با آب ro دارم و سختی آب هم (tds ) روی 23 تا 24 ثابت هست ولی از دیشب بچه ها دارن تلف میشن ،تغذیه پر و مادرشون با یه وعده دل و 2 وعده غذای پریما و بیتس در هر روز ادامه داره .
    لطفا" راهنمایی فرمایید علت تلف شدن بچه ها بعد از 15 روز چیه باید چیکار انجام بدم .خواهشمندم کمک کنید خیلی زحمت کشیدم تا از این جفتام بچه کشیدم.
    با تشکر از محبت شما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    نقل قول نوشته اصلی توسط soomeeh نمایش پست ها
    بچه دیسکسهای 15 روزه دارم که هنوز هم روی بدن پدر و مادرشون هستند و از آرتمیا هچ شده نیز روزی 2 بار تغذیه میکنند ، هیچ نوع مریضی و بیماری داخل تانک وجود نداره و روزی 1 بار سیفون 40 درصد با آب ro دارم و سختی آب هم (tds ) روی 23 تا 24 ثابت هست ولی از دیشب بچه ها دارن تلف میشن ،تغذیه پر و مادرشون با یه وعده دل و 2 وعده غذای پریما و بیتس در هر روز ادامه داره .
    لطفا" راهنمایی فرمایید علت تلف شدن بچه ها بعد از 15 روز چیه باید چیکار انجام بدم .خواهشمندم کمک کنید خیلی زحمت کشیدم تا از این جفتام بچه کشیدم.
    با تشکر از محبت شما
    بچه ها چه شكلي ميشن و ميميرن ؟؟؟؟ هيچ مشخصه اي ندارن ؟؟؟
    مثلا بچه اي كه داره تلف ميشه رو ميتونيد تشخيص بديد ؟؟
    چند روزه آرتميا رو شروع كرديد ؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13787
    سلام دوست عزیر :
    5 روزه آرتمیا رو شروع کردم تا دیشب مشکلی نبود همه سالم بودن ، دیشب سیفون زدم بعد آرتمیا رو برای سومین بار در روز بهشون دادم بعد صبح بلند شدم دیدم یکی افتاده کف تانک در ضمن من نحوه و شکل تلف شدنشو ندیدم شکمشم باد نکرده بود.( ممنون از توجه شما )

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    سلام دوست عزیر :
    5 روزه آرتمیا رو شروع کردم تا دیشب مشکلی نبود همه سالم بودن ، دیشب سیفون زدم بعد آرتمیا رو برای سومین بار در روز بهشون دادم بعد صبح بلند شدم دیدم یکی افتاده کف تانک در ضمن من نحوه و شکل تلف شدنشو ندیدم شکمشم باد نکرده بود.( ممنون از توجه شما )
    فقط يكي تلف شده ؟؟
    تا 10% تلفات عادي هست و معمولا اونايي كه مشكل ژنتيكي دارن به مرور ضعيف ميشن و ميميرن يا توسط والدين خورده ميشن
    اما اگر مشكل از چيز ديگه باشه (مثلا آرتميا ) خوب بايد يك نشونه داشته باشن
    مثلا اگر شما آرتميا رو خوب شستشو نديد بعد از مدتي مشكل آبشش پيدا ميكنند و تلف ميشن
    اگر فرمالين گيرتون بياد ميتونيد 1 قطره در 10 ليتر ( براي شروع) استفاده كنيد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13787
    متشکرم آقای زکایی : از اینکه وقت گذاشتید و جواب سوالم رو دادید ولی من فکر میکنم مشکلم بیشتر از این حرفا باشه .
    در ضمنا بچه ها رو کی میتونم از پدر مادر جدا کنم ؟
    آیا لان تو 17 یا 18 روزگی میتونم بهشون غذای گرانول ( بیتس و پریماو... ) پودر شده بهشون بدم؟ چون احساس میکنم این مشکل از تغذیه با آرتمیا هچ شده به وجود میاد در ضمن آرتمیا رو بعد از اینکه تو پارچه میریزم اونو خوب با آب ro میشورم بعد وارد تانک بچه ها میکنم؟
    آیا میتونم الان فیلتر ابری ( فیلتر مشکی یا بیو فیلتر ) داخل تانک قرار بدم تا آب شفاف تر بشه ؟
    با تشکر از شما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10169
    متشکرم آقای زکایی : از اینکه وقت گذاشتید و جواب سوالم رو دادید ولی من فکر میکنم مشکلم بیشتر از این حرفا باشه .چرا فكر ميكنيد مشكلتون بيش از اين حرف ها باشه
    در ضمنا بچه ها رو کی میتونم از پدر مادر جدا کنم ؟ بستگي به خودتون داره اما معمولا روز هفتم به بعد جدا ميكنند..يعني 2 روز بعد از اينكه شروع به خوردن آرتميا ميكنند.
    آیا لان تو 17 یا 18 روزگی میتونم بهشون غذای گرانول ( بیتس و پریماو... ) پودر شده بهشون بدم؟چرا ميكس دل نميديد ؟؟ ميكس دل بديد كه زود بزرگ بشن..دل گوساله بديد خيلي بهتره
    چون احساس میکنم این مشکل از تغذیه با آرتمیا هچ شده به وجود میاد در ضمن آرتمیا رو بعد از اینکه تو پارچه میریزم اونو خوب با آب ro میشورم بعد وارد تانک بچه ها میکنم؟پوسته تخم ها رو اگر خوب جدا نكنيد و بچه ديسكس ها بخورن حتما براشون مشكل پيش مياد
    آیا میتونم الان فیلتر ابری ( فیلتر مشکی یا بیو فیلتر ) داخل تانک قرار بدم تا آب شفاف تر بشه ؟تا سايز 1 بند اگر از فيلتر استفاده نشه بهتره كه شما حتما بفهمي كه آب شرايط خوبي نداره كه سيفون كني.تا سايز 1 بندي اگر ماهي استيل جالبي نگيره ديگه خيلي كم پيش مياد درست بشه
    با تشکر از شما

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فرانتوزا و دیسکس
    شماره عضویت
    14567
    با تشکر از محبت شما
    سلام به دوست عزیز در ضمن شما برای پایین آوردن تلفات میتونی چند روز و به تدریج دمای آبتو رو 2 الی 3 درجه بالا ببری البته در صورتی که دمای حالا کمتر از 30 بوده باشه
    و کمی هم نمک بدون ید به آبت بزن

صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)