صفحه 10 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 390
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام
    1.اقا بابک برای ورود به هر قسمت فروم باید هر دفعه یوزر و پسورد رو وارد کنیم
    2.ضمینه تیره هست ونوشته ها به خوبی قابل نمایش نیست
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    سلام چند مورد را لازم به تذکر میبینم
    1 این رنگ سایت رو حی تغیر ندید
    2 قسمت مشخصات کاربر و خوس امد گویی را اگه به بین مکان سرچو اخرین ارسالی ها منتقل کنید می توانید بنر سایت را در کل اول صفحه قرار دهید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    سلام

2.ضمینه تیره هست ونوشته ها به خوبی قابل نمایش نیست
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام چند مورد را لازم به تذکر میبینم

2 قسمت مشخصات کاربر و خوس امد گویی را اگه به بین مکان سرچو اخرین ارسالی ها منتقل کنید می توانید بنر سایت را در کل اول صفحه قرار دهید
    سلام
    در قسمت پایین هر صفحه دو تا tab وجود داره یکی مربوط به زبان هست و دیگری استایل صفحه .
    شما اگه انتخاب کنید استایل مورد علاقتون رو مشکل حل میشه ....
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و معاونین محترم پارسی پت
    من یک بار دیگه گفتم اما ....
    امکانش هست در هر تاپیکی که پست میزنیم اتوماتیک وار مشترک تاپیک بشیم اینجوری خیلی بهتر میشه مطالب یک تاپیک رو پیگری کرد و....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.v نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و معاونین محترم پارسی پت
    من یک بار دیگه گفتم اما ....
    امکانش هست در هر تاپیکی که پست میزنیم اتوماتیک وار مشترک تاپیک بشیم اینجوری خیلی بهتر میشه مطالب یک تاپیک رو پیگری کرد و....
    سلام
    متاسفانه هنوز نتونستم مثل نیک این امکانو بزارم با هر کی هم مشکل رو در میون گذاشتم ظاهرا نمیدونه این امکان چجوری اکتیو میشه
    شما تا جمعه صبر کنید
    امیدوارم جناب میلاد مدیر فنی سایت بتونه این ایراد رو هر چه سریع تر برطرف کنه
    با تشکر

بابک آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    مسابقه اب شور وشیرین رو از هم جدا کنید چون فرقشون زمین تا زیر زمین است

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    مسابقه اب شور وشیرین رو از هم جدا کنید چون فرقشون زمین تا زیر زمین است
    در حال حاضر چون تعدا شرکت کننده ها در مسابقه ابزیان کم هستند امکان تفکیک ابزیان ابشور و اب شیرین نیست
    به امید خدا در اینده که تعدا شرکت کننده بالا رفت حتما این کار رو خواهیم کرد

ارادتمند

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    همونطور که دیدیم در بخش اب شور مشاجره ای صورت گرفت (که به نظر من حق با اقای بهمنش بود)که بخشی از اون بین مدیران (در بخش های مختلف) بود اقای اژیده لطف کردن و سری زدن به اونجا و قضیه رو تموم کردن اما چجوری؟
    -مشاجره بین مدیران پاک شد(پستاش) تمام کاسه کوزه ها سر یک کاربر خراب شد و تهدید شد که..... و البته پست های این کاربر هم پاک شد و لی پاسخ های گزینشی که به پست ایشون زده شده بود باقی موند. همه اینا در حالیه که مشکل قانونی هست که تو پارسی وضع شده و همه ما کاربران با تایید قوانین اجازه عضویت پیدا کردیم.
    -من به عنوان کاربر ساده ناراحت شدم از این برخورد ایا واقعا ارزش کاربر تو پارسی پت اینقدر پایینه؟ و برای اون کسانی که از اقای اژیده هم تشکر کردن متاسفم.من همونطور که گفتم مخالف صحبت های اون کاربر بودم اما توقع چنین برخوردی از مدیریت سایت نداشتم.
    و الان هم احتمال پاک شدن و تهدید شدن من هم وجود داره که بهر حال سایت متعلق به اقای اژیده هست و مختارند هر کاری دوست دارند انجام بدن... و فقط و فقط این انتقاد رو کردم چون جور دیگری روی پارسی پت و مدیرانش حساب میکردم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.v نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که دیدیم در بخش اب شور مشاجره ای صورت گرفت (که به نظر من حق با اقای بهمنش بود)که بخشی از اون بین مدیران (در بخش های مختلف) بود اقای اژیده لطف کردن و سری زدن به اونجا و قضیه رو تموم کردن اما چجوری؟
    -مشاجره بین مدیران پاک شد(پستاش) تمام کاسه کوزه ها سر یک کاربر خراب شد و تهدید شد که..... و البته پست های این کاربر هم پاک شد و لی پاسخ های گزینشی که به پست ایشون زده شده بود باقی موند. همه اینا در حالیه که مشکل قانونی هست که تو پارسی وضع شده و همه ما کاربران با تایید قوانین اجازه عضویت پیدا کردیم.
    -من به عنوان کاربر ساده ناراحت شدم از این برخورد ایا واقعا ارزش کاربر تو پارسی پت اینقدر پایینه؟ و برای اون کسانی که از اقای اژیده هم تشکر کردن متاسفم.من همونطور که گفتم مخالف صحبت های اون کاربر بودم اما توقع چنین برخوردی از مدیریت سایت نداشتم.
    و الان هم احتمال پاک شدن و تهدید شدن من هم وجود داره که بهر حال سایت متعلق به اقای اژیده هست و مختارند هر کاری دوست دارند انجام بدن... و فقط و فقط این انتقاد رو کردم چون جور دیگری روی پارسی پت و مدیرانش حساب میکردم.
    با سلام

دوست عزیز ممنون از نقطه نظراتتون ... درباره مواردی که فرمودید فکر کنم که عزیزان حتما بهش رسیدگی میکنن و جوابتون رو میدن...

اما درباره ارزش عرض کنم که مسلما ارزش هر کسی به شخصیت و وجود خودشه و بهیچ وجه ارزش افراد ربطی به جایگاه و القاب و... نداره .

امیدوارم اینگونه سوء تفاهمات بین اعضاء یک مجموعه و دوستان عزیز پیش نیاد...

موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    اشتباه نشه این ارزش که به شخصیت بر میگرده بحث جدایی داره که سنخیتی با مطلبی که در موردش صحبت میکنیم نداره ...
    منظور من از ارزش اونی که شما برداشت کردین نبود شما اگر پست اقای اژیده رو بخونید کتوجه میشین منظورم چی بود القابی که ایشون استفاده کردن :" شما مگه درجتون چیه؟ شما به چه حقی....؟ برای اخرین بار بهت تذکر میدم..." تازه نا گفته نماند ایشون از مدیران یکی از بخش ها بودن که چنین بر خوردی شد!
    وقتی بحثی صورت میگیره چند کاربر تو بحث شرکت میکنن مانند یه پازل میمونه شما اگه پستی رو حذف کنید یسری حرفا بی معنی میشه و به نویسنده توهین میشه من به این میگم ارزش و جایگاهی که مدیران برای کاربران در نظر گرفته شده.
    در بحث مربوطه جند نفر شرکت کردند (من خودم فقط تماشاگر بحث بودم) اکثر پست ها به جواب پست قبلی بود حالا یکی دو نفر که با این کاربر موافق بودن پست ها شون حذف شده و فقط بعضی پست ها که در جواب به چند تا پست ایشون بوده باقی مونده! تازه همه اینا به کنار این نکته به کنار که ایشون قانون فروم یاد اوری کردند(به نظر من قانونش جدی نیست)
    حذف گزینشی پست ها کمی توهین به کاربرانی که تو بحث شرکت داشتن هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    من اصلا قصد نداشتم این بحث کش پیدا کنه!
    اما ظاهرا مجبورم توضیحاتی بدم چون دوستان بحث رو اینجا ادامه دادن و به اسم بنده هم اشاره شد
    روزی که قرار شد من رسما کارم رو تو پارسی پت برای راه اندازی مجدد تالار آب شور شروع کنم حدود 2 ساعت با بابک خان صحبت کردیم تا به تفاهم رسیدیم
    کار هم داشت بدون هیچ حاشیه ای پیش می رفت تا اینکه...
    یکی از دوستان ومدن میخاستن بپرسن کالا ها رو از کجا یتونن بخرن
    کا ما بهشون ادرس دادیم
    این معاون تالار عزیز تشریف اوردن بدون اینکه برای مدیران آب شور احترامی قائل بشن . یا به بنده پیامی بدن وسط تالار اعلام کردن که کار شما غیر قانونیه و مدیران اصلاح کنن!!!
    من یه لحظه جا خوردم به ایشون با لحنی بسیار خندان گفتم این ممنوعیت مثل سیگار کشیدن ممنوعیه که تو مغازه بابک هست و خودش جلوش سیگار می کشه!
    با خنده کار گذشت و من تو تالار به دوستان قول دادم فردا با بابک خان صحبت می کنم!
    گذشت
    فرا رفتم با بابک خان صحبت کردم متقاعد شدن که ما بتونیم این کار رو بکنیم
    و مشکل حل شد
    وقتی اومدم پشت سیستم دیدم باز پیامی از طرف دوست عزیز hoak هست که باز با کاربرای بخش آب شور دهن یه دهن گذاشتن یعنی بی حرمتی به مدیران برای بار دوم!!!!
    من همونجا در اومدم به ایشون گفتم اینجا مدیر داره خودشون میدونن چیکار کنن و غیره! ( که اگه این کار رو نمی کردم تالار میشد بی در و پیکر)
    و ایشون باز شورع کرد وسط تالار به جواب دادن به بنده !یعنی بی حرمتی از طرف ایشون به مدیر تالار برای بار سوم جلوی کاربرا!
    بعدش تهدید کردن که میرن به میدران میگن و... بازم جلو کاربرا
    من اجبارا برای حفظ شان مدیران به ایشون گفتم قانون اون چیزیه که من میگم!
    چون اعتقاد دارم یه تالار وقتی بزرگ میشه که حرمت مدیراش رو نگهدارن و بزرگ جلوشون بدن!
    بعد شهرزاد خانم اومد و پست هار و از بعد از پستی که ایشون اعتراض کردن حذف کرد! این یعنی خورد کردن مدیر تو تالار خودش!
    من از ایشون خواستم پست ها رو برگردونن وبابک صحبت کنن بعد کاری کنن (چون ظهرش با بابک حرف زده بودم) که ایشون دیگه اصلا جواب ندادن!
    (حتی امروز به من گفتن خوب خودت که میتونستی پست ها رو برگردونی که ن گفتم من فقط پستی رو که خودم پاک می کردم بر می گردنونم! (این یعنی حرمت گذاشتن به مدیران!!!)
    بعدش هم که آقا مصطفی تشریف اوردن با توجه به اینکه ایشون مدیر ارشد تالار آب شیرین هستن نه آب شور باز وسط تالار دفاع کردن از کار سایر مدیران که خوب مسلما اگه من ساکت وایسم باز میشه بی در و پیکر بودن سایت!
    شاید اگه حرف های امروز بابک خان نبود من دیگه به سایت بر نمی گشتم و کار رو به همون دوستان دلسوز می سپردم
    ولی با حرفها و کارهای ایشون یه مقدار تونستن ثابت کنن که رو حرف های روز اولشون هستن !
    امید وارم دیگه از این مشکلات نباشه وتالار آب شور هم با قدرت به کارش ادامه بده!!
    شاد پیروز و سر بلند باشید
    یا علی
    جناب بهمنش اصلا موضوع که من گفتم در مور جز ییات بحث و این که رد و بدل شد نیست!
    اصلا صورت خوبی نداشت خودتون شاهد بودین که من ذی نفع نبودم و نظری ندادم
    من برخورد های ایشون و حتی یکی از کاربران اب شور و با عرض شرمندگی خود شما و حتی اقا مصطفی رو تا یید نمی کنم(جسارت من رو ببخشید)
    من حرفم این هست اگه پستی پاک میشه همه پست ها پاک بشه(پست های مربوط). ایشون تنها مقصر بحث نبود
    اگر قراره تذکری به مدیری داده بشه تو بخش مدیران داده بشه و اگر تو بخش عمومی هست کمی دوستانه!
    و بدون تهدید .....
    اقای بهمنش من اگر انتقادی میکنم به خاطر بهم زدن جو یا ... نیست هدف همه ما پارسی پتی بهتر از دیروز هست.

صفحه 10 از 39 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)