صفحه 8 از 39 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 390
    همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    سلام
    لطفا ترتیب اثری بدین تا هر چه سریعتر یک سلسله مراتب روشن برای کاربران طراحی شود، در حال حاضر ادمین ها شدن دو دسته یک دسته مدیران و معاونین و یک دسته همگی کاربران تازه وارد که اصلا جالب نیست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    3000
    سلام
    یک پیشنهاد داشتم در قسمت راهنمای مصرف داروها و واترکاندیشنرها در این قسمت دوستان زحمت کشیدن تمام داروها را معرفی کردند خیلی عالی شده، فقط میخواستم که یک قسمت ایجاده بشه و داروهای مشابه شرکتهای مختلف با هم نوشته بشه یعنی مثلاً تترا جنرال تونیک مشابه سراش اسمش اینه و جی بی ال اینه و... این طوری هر کسی هر دارویی خواست میتونه از مارکهای مختلفش استفاده کنه مثلاً من قبلاً تتراآکواسیف میخریدم حالا به جای تتراش میخوام از مارک جی بی ال استفاده کنم بیام این قسمت و اسم دارو را پیدا کنم و برم بخرم دیگه زنگ نزنم نمایندگی جی بی ال و بگم یک دارو میخوام کار آکواسیف تترا را بکنه اونم چون فقط با محصولات جی بی ال کار کرده زیاد با تترا آشنایی نداشته باشه اون موقع مسابقه 20 سوالی میشه بین من و فروشنده.
    ممنونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    242
    نقل قول نوشته اصلی توسط adn31 نمایش پست ها
    سلام
    یک پیشنهاد داشتم در قسمت راهنمای مصرف داروها و واترکاندیشنرها در این قسمت دوستان زحمت کشیدن تمام داروها را معرفی کردند خیلی عالی شده، فقط میخواستم که یک قسمت ایجاده بشه و داروهای مشابه شرکتهای مختلف با هم نوشته بشه یعنی مثلاً تترا جنرال تونیک مشابه سراش اسمش اینه و جی بی ال اینه و... این طوری هر کسی هر دارویی خواست میتونه از مارکهای مختلفش استفاده کنه مثلاً من قبلاً تتراآکواسیف میخریدم حالا به جای تتراش میخوام از مارک جی بی ال استفاده کنم بیام این قسمت و اسم دارو را پیدا کنم و برم بخرم دیگه زنگ نزنم نمایندگی جی بی ال و بگم یک دارو میخوام کار آکواسیف تترا را بکنه اونم چون فقط با محصولات جی بی ال کار کرده زیاد با تترا آشنایی نداشته باشه اون موقع مسابقه 20 سوالی میشه بین من و فروشنده.
    ممنونم
    سلام
    حتما نظر شما بررسی میشه.و در چند روز اینده تاپیک در خواستی ایجاد میشه.
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام.
    پیشنهادی داشتم برای قسمت بیماری ها . اگر این قسمت برای هر حیوان جداگانه باشه بهتر می شه . در این صورت اگر کاربری به دنبال موضوع مورد نظر خودش باشه ، راحت تر موضوع رو پیدا می کنه .
    مثلا الان در قسمت بیماری ها دام های کوچک ، دام های بزرگ و غیره داریم . که باعث پراکندگی می شه .
    اگر بیماری ها در تالار مربوط به همان حیوان قرار بگیره هم دسترسی بهتر خواهد بود هم از پراکندگی جلوگیری می شه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام.
    پیشنهادی داشتم برای قسمت بیماری ها . اگر این قسمت برای هر حیوان جداگانه باشه بهتر می شه . در این صورت اگر کاربری به دنبال موضوع مورد نظر خودش باشه ، راحت تر موضوع رو پیدا می کنه .
    مثلا الان در قسمت بیماری ها دام های کوچک ، دام های بزرگ و غیره داریم . که باعث پراکندگی می شه .
    اگر بیماری ها در تالار مربوط به همان حیوان قرار بگیره هم دسترسی بهتر خواهد بود هم از پراکندگی جلوگیری می شه .

سلام

این مشکل رو به زودی حل میکنم....مثلا یه زیر تالار تو بخش طوطی سانان ایجاد میشه و با نام بیماری های طوطی سانان....و لینک داده میشه به همین تالار دامپزشکی
    اینجوری در واقع هم از تالار دامپزشکی میشه دسترسی داشت به بیماری ها و هم از تالار تخصصی خود طوطی

در مورد سگ و گربه و سایر جانداران هم به همین صورت

با تشکر از توجه شما

کاربر موثر

شماره عضویت
    2072
    سلام
    جسارتا در خواستی داشتم از اقای اژیده که اگر مقدور هست بخشی برای اطلاع رسانی مستمر از وضعیت ماهی های موجود در مغازه( و رسیدن بار های جدید) ایجاد بشه.
    با تشکر

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام
    میگم چرا سایت صندلی داغ نداره؟
    به نظر من یه قسمتی هم تحت عنوان صندلی داغ بزارید
    هم باعث میشه دوستان بیشتر با هم آشنا بشن هم محیط شاد و مفرحی ایجاد میشه برای همه

بعدم خواهشا این قضیه کاربر تازه وارد رو یه کاریش بکنید خیلی یه جوریه[-(

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام
    بعدم خواهشا این قضیه کاربر تازه وارد رو یه کاریش بکنید خیلی یه جوریه[-(
    سلام صادق جان راستیتش من هم از این قضیه ناراضیم، و یک ماه پیش هم در همین تاپیک پیشنهاد دادم تا سلسه درجات برای کاربران تعریف بشه تا هم انگیزه کاربران برای فعالیت بیشتر بشه و هم واقعا بدانیم که تازه وارده و کی قدیمی تره...ولی متاسفانه هیچ کس اهمیت نداد و پیگیری نکرد.

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_hetete نمایش پست ها
    سلام صادق جان راستیتش من هم از این قضیه ناراضیم، و یک ماه پیش هم در همین تاپیک پیشنهاد دادم تا سلسه درجات برای کاربران تعریف بشه تا هم انگیزه کاربران برای فعالیت بیشتر بشه و هم واقعا بدانیم که تازه وارده و کی قدیمی تره...ولی متاسفانه هیچ کس اهمیت نداد و پیگیری نکرد.
    سلام
    درسته که برای همه به جز مدیران و معاونان نوشته شده کاربر تازه وارد ولی (در اکثر سایتا تغییر درجه بر اساس تعداد پسته) در اینجا با توجه به ستاره هایی که زیر نام کاربریه میشه تشخیص داد که کی قدیمی تره و پستاش بیشتره.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash73 نمایش پست ها
    سلام
    درسته که برای همه به جز مدیران و معاونان نوشته شده کاربر تازه وارد ولی (در اکثر سایتا تغییر درجه بر اساس تعداد پسته) در اینجا با توجه به ستاره هایی که زیر نام کاربریه میشه تشخیص داد که کی قدیمی تره و پستاش بیشتره.
    خوب چه بهتر که هم ستاره باشه هم نام درجه
    یا لااقل اگه قرار فقط ستاره باشه پس این کلمه تازه وارد رو حذف کنن اصلا چیزی ننویسن بشه کاربر مثلا 2 ستاره ...
    این کلمه تازه وارد خیلی نا فرمه:smile (119):

صفحه 8 از 39 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)