صفحه 89 از 137 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1363
    همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramnq نمایش پست ها
    نصب كنيد ، تا لونه گرم كنن و كف چينى كنن ، زمان ميبره..
    موفق باشين

پيروز و كامياب باشيد
    شرمنده من نظرم مخالف آقا پدرام هست اگر از جفت گیریشون و جفت نبودن مطمئن نیستید فعلا لونه نصب نکنید ولی اگر اطمینان دارید مثل نظر ایشون پیش برید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254

طوطي كوتوله برزيلي Love Bird

نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    شرمنده من نظرم مخالف آقا پدرام هست اگر از جفت گیریشون و جفت نبودن مطمئن نیستید فعلا لونه نصب نکنید ولی اگر اطمینان دارید مثل نظر ایشون پیش برید
    سلام،
    آقا رضا، قطعا شما باتجربه تر هستين، ولى آيا موافق نيستين كه اكثر برزيلي ها جفتگيريشون ديدن نميشه؟
    من فقط صورت هلويى رو زياد شنيدم جفتگيريشون ديده شده باشه، بقيه خيلي كم ديده ميشه...

در مورد لونه هم من شخصا فكر ميكنم بايد مكعبى نصب ميشده، چون بيشتر و راحتتر و سريعتر جواب داده( اونهم داخلش تاريك باشه) ، با لونه جديد هم يه تلاشى بشه.
    البته اگر مشخص نيست جفت باشن كاملا باشما موافقم.
    ممنون از راهنماييتون آقا رضا،
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد
    ویرایش توسط Pedramnq : 18th September 2015 در ساعت 07:27 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    مگه پرنده هاشون رو بیرون نگهداری میکنند؟ تو اسارت تو همه ی فصل ها امکان جوجه دهی هست،معمولا وقتی لین اتفاق میفته و فقط یک یا دوتخم میکنن تخم مستی هست و نشون از جفت نشدن هردو پرندست،این مسئله دوبار برای من پیش اومده این دوماهه هر دو مورد هم جفت نخورده و تخم مستی گذاشتن با اینکه برزیلی خیلی کم پیش میاد تخم مستی کنه
    سلام ،
    در صورتى كه سالن با دما و رطوبت ثابت( نسبتا ثابت) زمستون و تابستون رو پرنده گم ميكنه، ولى در اتاقك و اتاق زير شيروونى و زير زمين و ... سرماى شديد غالب بشه هم ميشه جوجه گرفت توى زمستون؟
    آقا رضا ممنون از راهنماييتون
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    با تشکر از دو بزرگوار بابت راهنمایی هاشون واقعا ممنون این دوتا جفت هستن البته جفتگیرشون رو ندیدم ولی دیدم همو بخارونن و کنار هم و چسپیده به هم بخوابن و هیچگونه درگیری هم ندارن به عنوان جفت مولد هم خریدم جفتگیرشون رو ندیدم شایدم ماده از رو مستی تخم گذاشته و نر اماده نبوده الان یک دور مولتی ویتامین بهشون دادم یک دور دگ هم بهشون میدم چند روز دیگه لونه رو نصب میکنم و تو این دوره بهشون ad3e بهشون میدم تا زمانی که تخم بزارن شاید جواب بده(خودم احساس میکنم جفت ها ضعیف هستن)

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام،
    آقا رضا، قطعا شما باتجربه تر هستين، ولى آيا موافق نيستين كه اكثر برزيلي ها جفتگيريشون ديدن نميشه؟
    من فقط صورت هلويى رو زياد شنيدم جفتگيريشون ديده شده باشه، بقيه خيلي كم ديده ميشه...

در مورد لونه هم من شخصا فكر ميكنم بايد مكعبى نصب ميشده، چون بيشتر و راحتتر و سريعتر جواب داده( اونهم داخلش تاريك باشه) ، با لونه جديد هم يه تلاشى بشه.
    البته اگر مشخص نيست جفت باشن كاملا باشما موافقم.
    ممنون از راهنماييتون آقا رضا،
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد
    سلام اقاپدرام شما لطف دارید،چرا اکثرا خیلی کم پیش میاد که جفت گیریشون دیده شه. ولی غذا دادن نر به ماده و رقص نر قبل از جفتگیری و...معمولا تو ترسوترین ها هم بعد از یک مدت نگهداری و عادت به صاحبشون دیده میشه،در مورد لونه هم کاملا موافقم

Sent from my D6633 using Tapatalk
    ویرایش توسط hearth_brocken : 19th September 2015 در ساعت 12:57 AM

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام ،
    در صورتى كه سالن با دما و رطوبت ثابت( نسبتا ثابت) زمستون و تابستون رو پرنده گم ميكنه، ولى در اتاقك و اتاق زير شيروونى و زير زمين و ... سرماى شديد غالب بشه هم ميشه جوجه گرفت توى زمستون؟
    آقا رضا ممنون از راهنماييتون
    موفق باشيد

پيروز و كامياب باشيد
    سلام، ما اینجا تمام بحثمون نگهداری در اسارت و درشرایط نرمال هست،زیر زمین و سرمای شدید و...[emoji1] مگر اینکه کسی بگه که مثلا من همدان هستم و پرندمو تو اتاق بدون بخاری نگه میدارم و...[emoji1]

Sent from my D6633 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    سلام دوستان من یک برزیلی 1 سال و نیمه خریدم که وقتی خریدمش در حد یک سانتی متر از برهای سرش ریخته و الان بس از 2 هفته از خریدش هنوز براش در نیومده.فروشنده که خانگی بود گفت به علت سنشه و برای جذب جفت و تا 2 هفته در میاد اما هنوز در نیومده.کسی میدونه مشکل چیه؟درضمن جنسیتش نره.درضمن دونه های ریز حلقه های سفید خیلی ریزی هم روی بوست اون ناحیه هست که به علت اینکه حجم عکسای ابلودسنتر خیلی کمه مجبور شدم عکسای بی کیفیت بزارم.

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک برزیلی 1 سال و نیمه خریدم که وقتی خریدمش در حد یک سانتی متر از برهای سرش ریخته و الان بس از 2 هفته از خریدش هنوز براش در نیومده.فروشنده که خانگی بود گفت به علت سنشه و برای جذب جفت و تا 2 هفته در میاد اما هنوز در نیومده.کسی میدونه مشکل چیه؟درضمن جنسیتش نره.درضمن دونه های ریز حلقه های سفید خیلی ریزی هم روی بوست اون ناحیه هست که به علت اینکه حجم عکسای ابلودسنتر خیلی کمه مجبور شدم عکسای بی کیفیت بزارم.
    عکس ها خیلی بی کیفیتن نمیشه دقیق گفت ولی اگر فقط اون نقطست احتمالا یه پرنده ی دیگه زده و به مرور درمیاد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    سلام دوستان.من برزیلیم برکن شده منم براش اسبری ضد برکنی گرفتم اما امشب یکم از اسبری توی چشمش باشید و همش اون چشمشو میبنده.چی کار باید بکنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من برزیلیم برکن شده منم براش اسبری ضد برکنی گرفتم اما امشب یکم از اسبری توی چشمش باشید و همش اون چشمشو میبنده.چی کار باید بکنم؟
    سلام
    احتمال زیاد تا فردا خوب میشه اگه نشد رو پنبه چایی بریزید بعد که سرد شد اروم بکشید رو پلک و چشمش حتمن لازم نیست به مردمکش بخوره یکی دو قطره رو پلکش بریزه تو چشمش میره

صفحه 89 از 137 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)