همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 75 نمایش پست ها
    امروز جعفری دادم بهشون لونه هم گذاشتم بله هردو رفتو آمد دارن و الانم تو لونه خوابیدن
    تغذیه دانه های خشکشون براساس همون اندازه هایی بود که قبلا دادم؟

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    ممنونم. حدودن چند روزشه جوجه؟غدا نخورد هیچی اران هم دیگه بهش ندم و فردا صبح سرلاک درست کنم بهش بدم اشکال نداره؟دیر نیست؟اخه چینه دونش ی دره فقط غدا توش بود.
    سوالتون رو توی تاپیک بزرگ کردن جوجه سرنگی مطرح کنید.موفق باشید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    تغذیه دانه های خشکشون براساس همون اندازه هایی بود که قبلا دادم؟

بله و انواع جوانه ها رو دادم ... نرم هر صبح مستی میکنه تا غروب ولی از آنجایی که من تا ظهر نیستم نمیبینمشون که جفت گیری میکنن یانه الان چیکار کنم؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سوالتون رو توی تاپیک بزرگ کردن جوجه سرنگی مطرح کنید.موفق باشید.

سلام اقای اسکندری.من با گوشی هستم و نمیدونم چطور تایپک رو ببرم اونجا اگه امکانش هست ببرینش اونجایی ک میگید. ببخشید.

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    ممنونم. حدودن چند روزشه جوجه؟غدا نخورد هیچی اران هم دیگه بهش ندم و فردا صبح سرلاک درست کنم بهش بدم اشکال نداره؟دیر نیست؟اخه چینه دونش ی دره فقط غدا توش بود.
    سلام. از ظاهرش سن جوجه حدود 20تا25روزه.بهترین سن برای سرنگی بزرگ کردن از نظر من.بهتره که امشب براش سرلاک درست کنیدو بهش غذا بدین.اگر ترازوی دقیق دارین بهترین یزان سرلاک در هروعده یک دهم وزن جوجست.هربارکه چینه دانش خالی شد مجددا غذا بدین.گرسنه موندن زیاد جوجه اصلا خوب نیست وباعث میشه جوجه وزن کم کنه و در وعده ی بعدی بیشتر از حد عادی طلب غذا کنه...سرلاک هم سرلاکی که تو تاپیک الف تا ی درباره ی جوجه گوشتی هست ونفیسه خانم زحمت ش رو کشیدن تهیه کنید وبدین.جاش گرم باشه ودما حدود 28تا30درجه باشه.
    ممنون میشم سوالتون رو تو تاپیک پرسش وپاسخ دررابطه به جوجه گوشتی مطرح کنید.
    انشالله که موفق می شید.فقط سر وقت غذا بدین وبه اندازه.اگر ترازو هم ندارین.حدود 10سی سی تو این سن برای این جوجه بنظرم بهترین حالته.فقط با توجه به سنش دو سه روز اول اذیتتون میکنه وممکنه سختسرنگ یا قاشق رو قبول کنه ولی خیلی زود عادت میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام. از ظاهرش سن جوجه حدود 20تا25روزه.بهترین سن برای سرنگی بزرگ کردن از نظر من.بهتره که امشب براش سرلاک درست کنیدو بهش غذا بدین.اگر ترازوی دقیق دارین بهترین یزان سرلاک در هروعده یک دهم وزن جوجست.هربارکه چینه دانش خالی شد مجددا غذا بدین.گرسنه موندن زیاد جوجه اصلا خوب نیست وباعث میشه جوجه وزن کم کنه و در وعده ی بعدی بیشتر از حد عادی طلب غذا کنه...سرلاک هم سرلاکی که تو تاپیک الف تا ی درباره ی جوجه گوشتی هست ونفیسه خانم زحمت ش رو کشیدن تهیه کنید وبدین.جاش گرم باشه ودما حدود 28تا30درجه باشه.
    ممنون میشم سوالتون رو تو تاپیک پرسش وپاسخ دررابطه به جوجه گوشتی مطرح کنید.
    انشالله که موفق می شید.فقط سر وقت غذا بدین وبه اندازه.اگر ترازو هم ندارین.حدود 10سی سی تو این سن برای این جوجه بنظرم بهترین حالته.فقط با توجه به سنش دو سه روز اول اذیتتون میکنه وممکنه سختسرنگ یا قاشق رو قبول کنه ولی خیلی زود عادت میکنه
    خیلی ممنونم. فقط با سرنگ غدا بهش بدم یا قاشق ؟چون تحربه اولمه. چشم دوست عزیز سوالامو اونجا میپرسم. اشکال نداره امشبو فقط سرلاک بچه بهش بدم؟سرلاک گندم شیر و موز

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    خیلی ممنونم. فقط با سرنگ غدا بهش بدم یا قاشق ؟چون تحربه اولمه. چشم دوست عزیز سوالامو اونجا میپرسم. اشکال نداره امشبو فقط سرلاک بچه بهش بدم؟سرلاک گندم شیر و موز
    این سلیقه ای هست وباید ببینید با کدوم راحت ترین.قاشق کثیف کاریش بیشتر از سرنگه.ولی بنظرم چون تجربه ندارین بهتره از همون قاشق استفاده کنید.برای اندازه گرفتن حجمی هم که میخواید بدین میتونید سرنگ رو از حجم که مد نظرتون هست پرکنید وبعد اون مقدار رو با قاشق بهش بدین.راستش من کاملا با اون سرلاک مخالف هستم وهیچ وقت استفاده نکردم.درست کردن سرلاک سیب وموز وهویج زمان زیادی نمیبره.ولی اگر اصلا دسترسی ندارین فکر میکنم چاره ای نیست این وعده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    این سلیقه ای هست وباید ببینید با کدوم راحت ترین.قاشق کثیف کاریش بیشتر از سرنگه.ولی بنظرم چون تجربه ندارین بهتره از همون قاشق استفاده کنید.برای اندازه گرفتن حجمی هم که میخواید بدین میتونید سرنگ رو از حجم که مد نظرتون هست پرکنید وبعد اون مقدار رو با قاشق بهش بدین.راستش من کاملا با اون سرلاک مخالف هستم وهیچ وقت استفاده نکردم.درست کردن سرلاک سیب وموز وهویج زمان زیادی نمیبره.ولی اگر اصلا دسترسی ندارین فکر میکنم چاره ای نیست این وعده
    هر وعده ده سی سی بدم یا پنج سی سی؟هویج درالان ندارم اشکال نداره فقط موز و سیب و تخمه باشه؟مرسی دوست عزیز

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    هر وعده ده سی سی بدم یا پنج سی سی؟هویج درالان ندارم اشکال نداره فقط موز و سیب و تخمه باشه؟مرسی دوست عزیز
    ده سی سی بنظرم مناسبه.ولی تو وعده های اول معمولا زیاد نمیخوره ..اشکال نداره امشب همینو بدین.فردا صبح اون تاپیکو بخونید وبا هویج درست کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 75 نمایش پست ها
    بله و انواع جوانه ها رو دادم ... نرم هر صبح مستی میکنه تا غروب ولی از آنجایی که من تا ظهر نیستم نمیبینمشون که جفت گیری میکنن یانه الان چیکار کنم؟؟؟
    نشانه هاش به حالتهایی میخوره که برای تخم گذاری آماده میشن.باهمین تغذیه ادامه بدبد فعلا

ارسال شده از GT-S5830i با استفاده از تپاتالک 2

صفحه 884 از 1915 نخستنخست ... 38478483486586686786886987087187287387487587687787887988088188288388488588688788888989089189289389489589689789889990090190290393498413841884 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)