صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 75

موضوع: مرغ عشق من

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    ببخشید من این پستتون رو هم ندیده بودم.نه دمش اون شکلی نیست.حالا چند روز صبر کنیم ببینم چی میشه دیگه .ممنون از لطفتون.
    ولی من امیدوار بودم که چند وقت بعد این اتفاق بیفته چون ماده رو تازه از مغازه خریدم ومعمولا اونجا هم خوب بهشون رسیدگی نمیشه میخواستم اول حسابی تقویتش کنم بعد اینا باهم رفیق شن اما ظاهرا خیلی عجله دارند
    به نطر من شما جلوی عجلشون رو بگیر لونه رو بردار و 1 ماه درست تقویتشون کن الان اگه تخم بزارن جوجه نمیشه چون نطفه قوی نیست و ماده که قوی نیست ممکنه تلف بشه روی تخم ها

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirOver نمایش پست ها
    به نطر من شما جلوی عجلشون رو بگیر لونه رو بردار و 1 ماه درست تقویتشون کن الان اگه تخم بزارن جوجه نمیشه چون نطفه قوی نیست و ماده که قوی نیست ممکنه تلف بشه روی تخم ها
    lمن کلا از اینجور کارا میترسم .گناه داره.سعی میکنم تا وقتی که کامل تخم نذاشته کاملا تقویش کنم و بهش برسم اما نمیتونم جلوشونو بگیرم حیوون گناه داره.نرم دوماهه که داره با هر صدایی آواز میخونه دلم براشون میسوزه واز این کار خوشم نمیاد.اما تمام تلاشمو میکنم تا تقویت شن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    lمن کلا از اینجور کارا میترسم .گناه داره.سعی میکنم تا وقتی که کامل تخم نذاشته کاملا تقویش کنم و بهش برسم اما نمیتونم جلوشونو بگیرم حیوون گناه داره.نرم دوماهه که داره با هر صدایی آواز میخونه دلم براشون میسوزه واز این کار خوشم نمیاد.اما تمام تلاشمو میکنم تا تقویت شن
    خوب تقویت یکی دو روز که نمیشه شما لونه رو بردار 1 ماه نسبتا زمان کمیه تو این 1 ماه تقویتشون کن چون الان اگه جفت گیری انجام بشه و تخم بزارن کلا به نفع شما نیست چون اخرش جوجه ها داخل تخم ها میمیرن و هم الکی مادتون رو ضعیف میکنید
    اگه شما تقویت کنید توی این 1 ماه و جفت گیری کن و تخم بزارن دیگه مطمئنی تخم ها جوجه میشه

موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirOver نمایش پست ها
    خوب تقویت یکی دو روز که نمیشه شما لونه رو بردار 1 ماه نسبتا زمان کمیه تو این 1 ماه تقویتشون کن چون الان اگه جفت گیری انجام بشه و تخم بزارن کلا به نفع شما نیست چون اخرش جوجه ها داخل تخم ها میمیرن و هم الکی مادتون رو ضعیف میکنید
    اگه شما تقویت کنید توی این 1 ماه و جفت گیری کن و تخم بزارن دیگه مطمئنی تخم ها جوجه میشه

موفق باشی
    نمیدونم!سعی ام رو میکنم که اینکارو انجام بدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    دوستمون به نکته خوبی اشاره کردند چون ماده رو تازه گرفتی و معمولا" پرنده در سهله دچار سوء تغذیه میباشد پس نیاز شدید به رسیدگی و تقویت دارد حال که به این مهم نیاز است شما لونه رو بردار و یک ماه تقویتشون کن نترس هیچ اتفاقی نمیوفته اگر این کار را نکنید یهو دیدید ماده روی تخمها و یا در حال تخم گذاری تلف شده اون موقع دیگه آدم عذاب وجدان میگیره.گوش کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    من یک جفت دارم که الان سومین سریه که دارند تخم گذاری میکنند و همیشه در حال تقویت هستند با این حال سعی دارم فاصله بینشون بندازم .البته این فاصله انداختن بین فواصل تخم گذاری بستگی به جوان و پیربودن پرنده دارد.همچنین این سری از لانه چوبی ام دی اف به قیمت3500 تومن استفاده کردم و فعلا" دو تا تخم گذاشته.دلیل تغییر لانه هم اینه که ممکنه جوجه ها رو والدین به علت زیاد بودنشون بریزند بیرون البته این احتمالش خیلی کمه ولی من چند جا دیدم و هم اینکه جوجه ها یک مقدار که پا بگیرند از لونه پرت میشند پایین که سر من هم اومده پس از لونه ای استفاده کنید که کف از ورودی لونه حداقل 2 سانت پایین تر باشه. اگر مایل به تغییر لانه نبودید راه حل خوب دیگه ای هم هست چکار باید کرد؟ درب ورودی لونه رو با تکه ای روزنامه یا کاغذ نسبتا" ضحیم ببندید و از بالای لونه با برش و یا آب کردن درب بالایی برای پرنده هاتون مسیر ورودی باز کنید منتها برخلاف جهت گودی لانه باشد تا پرنده ها روی جوجه ها و یا روی تخمها نیوفتند.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    من یک جفت دارم که الان سومین سریه که دارند تخم گذاری میکنند و همیشه در حال تقویت هستند با این حال سعی دارم فاصله بینشون بندازم .البته این فاصله انداختن بین فواصل تخم گذاری بستگی به جوان و پیربودن پرنده دارد.همچنین این سری از لانه چوبی ام دی اف به قیمت3500 تومن استفاده کردم و فعلا" دو تا تخم گذاشته.دلیل تغییر لانه هم اینه که ممکنه جوجه ها رو والدین به علت زیاد بودنشون بریزند بیرون البته این احتمالش خیلی کمه ولی من چند جا دیدم و هم اینکه جوجه ها یک مقدار که پا بگیرند از لونه پرت میشند پایین که سر من هم اومده پس از لونه ای استفاده کنید که کف از ورودی لونه حداقل 2 سانت پایین تر باشه. اگر مایل به تغییر لانه نبودید راه حل خوب دیگه ای هم هست چکار باید کرد؟ درب ورودی لونه رو با تکه ای روزنامه یا کاغذ نسبتا" ضحیم ببندید و از بالای لونه با برش و یا آب کردن درب بالایی برای پرنده هاتون مسیر ورودی باز کنید منتها برخلاف جهت گودی لانه باشد تا پرنده ها روی جوجه ها و یا روی تخمها نیوفتند.
    از دوستانی که لطف میکنن و صادقانه کمک میکنن واقعا ممنون و سپاسگذار ولی دوستان فکر نمیکنید حجم این صفحات از بخش مربوط به خود مرغ عشق داره بیشتر میشه در حالیکه میشه این بحث تخصصی رو توی خود بخش مربوطه ادامه داد.این بخش بیشتر مربوط به معرفی پرنده های خونگی هست و نه بحث تخصصی.موازی کاری چندان برای سایت مفید نیست.ممنونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    از دوستانی که لطف میکنن و صادقانه کمک میکنن واقعا ممنون و سپاسگذار ولی دوستان فکر نمیکنید حجم این صفحات از بخش مربوط به خود مرغ عشق داره بیشتر میشه در حالیکه میشه این بحث تخصصی رو توی خود بخش مربوطه ادامه داد.این بخش بیشتر مربوط به معرفی پرنده های خونگی هست و نه بحث تخصصی.موازی کاری چندان برای سایت مفید نیست.ممنونم
    چشم قربان.من که خدمتتون عرض کردم اگه این چیزا تا مراحل جوجه دادن و20یا30روزه شدنشون تکمیل بشه.من سعی میکنم یه چکیده ی مفید ازش در بیارم وبذارم داخل بخش تکثیر مرغ عشق.
    اگرم ممکن نیست ومیخواید که سریعتر بشه.من از تیم مدیریت خواهش میکنم قسمتی که مربوط به معرفی مرغ عش هام هست رو حذف کنند وبقیش رو انتقال بدن اونجا.
    ولی من میگم سعی میکنم آخرش یه چیز خوب از توی تاپیک در بیارم وتوی اون قسمت قرار بدم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چشم قربان.من که خدمتتون عرض کردم اگه این چیزا تا مراحل جوجه دادن و20یا30روزه شدنشون تکمیل بشه.من سعی میکنم یه چکیده ی مفید ازش در بیارم وبذارم داخل بخش تکثیر مرغ عشق.
    اگرم ممکن نیست ومیخواید که سریعتر بشه.من از تیم مدیریت خواهش میکنم قسمتی که مربوط به معرفی مرغ عش هام هست رو حذف کنند وبقیش رو انتقال بدن اونجا.
    ولی من میگم سعی میکنم آخرش یه چیز خوب از توی تاپیک در بیارم وتوی اون قسمت قرار بدم
    منظورشون اینه که ادامه سوالات تو این تاپیک :

http://www.parsipet.ir/thread124-15.html#post80793

هر سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید برای اینکه همه از این سوالا و جوابا استفاده کنن.

این تاپیک هم فقط برای عکس و خاطرات و اتفاقاتی باشه که مربوط به طوطی های شماست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    منظورشون اینه که ادامه سوالات تو این تاپیک :

http://www.parsipet.ir/thread124-15.html#post80793

هر سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید برای اینکه همه از این سوالا و جوابا استفاده کنن.

این تاپیک هم فقط برای عکس و خاطرات و اتفاقاتی باشه که مربوط به طوطی های شماست
    خب منم اتفاقات رو به طور کامل ولحظه به لحظه شرح دادم دیگه
    چشم خانم مدیر
    راستی سپیده خانوم اگر نیازه میخواید تاپیک رو انتقال بدید

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)