صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها
    ملیکا جون خیلی ناراحت شدم اما واقعا هیچ راهی وجود نداره ؟ یعنی هیچ امیدی نیست ؟
    نه متاسفانه راه درمان نداره این بیماری به ایدز پرنده معروفه بیماریش.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    اوه خدای من ملیکا جون اینکه درمان نداره چرا راحتش نمیکنی ؟به نظرم داره زجر میکشه !

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام عزیز
    فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده
    میدونی مانی چقدر دیگه وقت داره؟
    اگه رفتنیه این آخریا مواظبش باش بهش خوش بگذره

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    ملیکا جان ببخشید جسارت میکنم راهی نداره با تزریقی پرنده تون رو خلاص کنید که بیشتر از این زجر نکشه؟؟؟ چون ظاهرا" شما گفتید راه درمانی نداره. هم اون پرنده زجر میکشه و هم شما با نگاه کردن بهش تو روحیه تون تاثیر میزاره... امیدوارم ناراحت نشید از حرف بنده. نظر شخصیم رو عرض کردم!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    مانی روحیه ش خوبه شاده صحبت میکنه غذا میخوره بازی میکنه مثل کاسکوهای دیگه از زندگیش لذت میبره و دوست نداره بمیره که من بخوام خلاصش کنم ! واقعا اگه شما جای من بودید دلتون میومد اینکاروانجام بدید ؟؟؟!!! مرگ و زندگی دست خداست و من دخالت نمیکنم در اینکار که بخوام زندگیشو ازش بگیرم و تا آخرین لحظه که پیشم میمونه بهش عشق میدم و دوسش دارم حتی بعدازمردنش هم دوسش خواهم داشت واقعا از یک انجمن حیوان دوست اصلا انتظارنداشتم چنین پیشنهادی به من بکنید که بکشمش !!!

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    واقعا خیلی ناراحت شدم ، خیلی خیلی زیاد ناراحت شدم و و اقعا درکت میکنم چون فکرشم منو ازار میده چه برسه که خدایی نکرده بخواد این بلا سر کسی بیاد.
    فقط ملیکا جون خودت که میدونی این بیماری ویروسی هستش اگر پرنده دیگه ایی داری بهتره یه فکری به حالشون کنی به خاطر همین گفتم اون تاپیک رو بخونی.
    راستش منم اگر جای ملیکا جون بودم برام وحشتناک بود که بخوام طوطیم رو خلاص کنم و مطمئنا اینکار رو نمیکردم و سعی میکردم به جای اینکار شاد نگهش دارم کنم.

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

نه ملیکا نه منظور من و نه منظور اقا مهرداد این نبود که تو بکشیش راحت کردن یه راه درمانی هست اما من معذرت میخوام!

وقتی به من گفتن باید مشکی رو راحت کنم با همه دعوا کردم هیچکی جرات نداشت تا 1 ماه اس مشکی رو بگه همه رو از خودم روندم 1 سال نگهش داشتم فک میکردم با عشق من زندگی خوبی داره واقعا این فکرو میکردمن مشکی غذا میخورد !شیطونی میکرد !بازی میکرد سعی میکرد عادی باشه ! اما نبود اون یه پا نداشت با اینکه 5 درصد زنده میموند و من زنده نگهش داشتم تا 2 سالگکی که عمر متوسطش بود اما زندگی نکرد زجر کشید با دکتری که بهم گفت دعوا کردم دیگه مطبش نرفتم اما الان پشیمونم عذاب وجودان دارم الان متاسفم برای زنده نگه داشتنش ! عشق من کافی نبود اون دیگه لذت دویدن رو تجربه نکرد !لذت تمیز بودن رو نچشید !لذت بدون درد خوابیدن رو نچشید دیگه نتونست زندگی کنه اره زنده بود بهترین کارارو براش کردم من بهترین غذا ،قفس ، وسایل بازی،شامپو !اما اون دیگه اینا رو نمیخواست اون نیاز داشت نباشه تا زجر نکشه !مطمئن هستم که طوطی کوچولو تو هم درد داره میدونم اینو اما اینم میدونم که داری سعیت رو میکنی مثل من میخوای عاشقانه کنارش باشی اما اگه واقعا هیچ امیدی نیست مثل من ازارش نده این حیونه گناه داره الان من میفهمم چقدر خودخواه بودم اما ملیکا تو باید تصمیم بگیری مثل من !من شانتباه تصمیم گرفتم تو درست تصمیم بگیر حتی اگر تصمیم درست زنده بودن طوطیت هست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    مانی روحیه ش خوبه شاده صحبت میکنه غذا میخوره بازی میکنه مثل کاسکوهای دیگه از زندگیش لذت میبره و دوست نداره بمیره که من بخوام خلاصش کنم ! واقعا اگه شما جای من بودید دلتون میومد اینکاروانجام بدید ؟؟؟!!! مرگ و زندگی دست خداست و من دخالت نمیکنم در اینکار که بخوام زندگیشو ازش بگیرم و تا آخرین لحظه که پیشم میمونه بهش عشق میدم و دوسش دارم حتی بعدازمردنش هم دوسش خواهم داشت واقعا از یک انجمن حیوان دوست اصلا انتظارنداشتم چنین پیشنهادی به من بکنید که بکشمش !!!
    سلام ملیکا جان. واقعا ناراحت شدم.
    از صحبت دوستان ناراحت نشو . بچه ها تصور می کردند که داره درد می کشه و در عذاب و ناراحتی هستش. یوتانزی حیوانات اصول و شرایطی داره. همیشه برای راحت کردن حیوانات باید منتظر پیشنهاد دکتر بود. دکتر زمانی پیشنهاد می ده که هیچ کاری براش نشه کرد. در حال درد کشیدن باشه . و زجر بکشه.
    امیدت رو از دست نده. و همچنان به درمانش ادامه بده. روحیه ات رو نباز . چون انرژی منفی رو ناخواسته بهش منتقل می کنی.
    امیدوار تر از هر روز باش. تو عکس ها دیدم که پرهاش جوانه زده . درسته؟ هر روز برای جوانه زدن این پرها تشویقش کن. اجازه بده انرژی بگیره.
    من هم سگی دارم که همه بهم گفتن می میره و 1 % احتمال زنده موندن داره. اما فقط یک دکتر به من امید داد که تلاشت رو بکن . شاید زنده موند . من تلاش کردم و سگم زنده موند. و اول مرداد ماه دو سالش می شه . پس نا امید نشو

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    واقعا خیلی ناراحت شدم ، خیلی خیلی زیاد ناراحت شدم و و اقعا درکت میکنم چون فکرشم منو ازار میده چه برسه که خدایی نکرده بخواد این بلا سر کسی بیاد.
    فقط ملیکا جون خودت که میدونی این بیماری ویروسی هستش اگر پرنده دیگه ایی داری بهتره یه فکری به حالشون کنی به خاطر همین گفتم اون تاپیک رو بخونی.
    راستش منم اگر جای ملیکا جون بودم برام وحشتناک بود که بخوام طوطیم رو خلاص کنم و مطمئنا اینکار رو نمیکردم و سعی میکردم به جای اینکار شاد نگهش دارم کنم.
    ممنون که درکم میکنی هانیه جون ، خوشبختانه پرنده دیگه ای ندارم تو خونه فقط یه گربه پرشین دارم که اونهم دکترگفتند بیماریش فقط مختص به طوطی سانان و پرندگانه به انسان و حیوانات دیگه سرایت پیدا نمیکنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده
    میدونی مانی چقدر دیگه وقت داره؟
    اگه رفتنیه این آخریا مواظبش باش بهش خوش بگذره
    سلام ممنون،نه نمیدونم چقدروقت داره اما دکتر گفت اگه بیماری دیگه ای نگیره درکنار این بیماری بیشترزنده میمونه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)