صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 105
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    دوستان سفره ماهی خلیج رنگش یک جور قهوه ای یا کرم تیره هست و متاسفانه از این بهتر کلماتی واسه توصیفش به ذهنم نمیرسه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    راستی این مطلب را هم باید عرض کنم که تعداد مارماهیهای موجود محدود هست به این دلیل که صیدشون خیلی سخت هست و به صورت میانگین شاید بتوان گقت طی یک ماه فقط 150 تا 200 عدد میشه صید کرد.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    با سلام خدمت دوستان:
    خواستم یه تقاضا از دوستان بکنم .اگه یه لطفی بکنید و هرکی از این فروم و آقای مهدی میرزایی خرید کرده یه پیام خصوصی به من بده.ممنون.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط liveaquaria نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان:
    خواستم یه تقاضا از دوستان بکنم .اگه یه لطفی بکنید و هرکی از این فروم و آقای مهدی میرزایی خرید کرده یه پیام خصوصی به من بده.ممنون.
    سلام.دوست عزیز خوش آمدید.ضمن احترامی که برای آقای مهدی میرزایی قائلم به نمایندگی از انجمن باید خدمتتون عرض کنم این فروم تا حالا چیزی برای فروش ارائه نداده و اگر آقای میرزایی هم چیزی فروختن حسابشون از پارسی پت سوا هست.منتظر پاسخ عزیزانی که خرید کردن از ایشون یا مدیران بخش ماهی ها باشید.موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز خوش آمدید.ضمن احترامی که برای آقای مهدی میرزایی قائلم به نمایندگی از انجمن باید خدمتتون عرض کنم این فروم تا حالا چیزی برای فروش ارائه نداده و اگر آقای میرزایی هم چیزی فروختن حسابشون از پارسی پت سوا هست.منتظر پاسخ عزیزانی که خرید کردن از ایشون یا مدیران بخش ماهی ها باشید.موفق باشید
    من هم یک نکته را باید اضافه کنم که بنده هیچ وقت مدعی نشدم که پارسی پت مسئوله در مقابل چیزهایی بنده میفروشم و یا اینکه تضمین کننده محصولات من هست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور-مار پیتون-سگ
    شماره عضویت
    11542
    با سلام خدمت دوستان:
    دوست عزیز با کمال احترام هم خدمت شما عرض می کنم که اگر شما به کار بنده شک دارین راههای بهتری هم واسه کسب اطمینان وجود داره نه اینکه با یک آیدی جدید به صورت ناشناس بخواهین اطلاعات بدست بیارین.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MIRZAIE نمایش پست ها
    دوست عزیز با کمال احترام هم خدمت شما عرض می کنم که اگر شما به کار بنده شک دارین راههای بهتری هم واسه کسب اطمینان وجود داره نه اینکه با یک آیدی جدید به صورت ناشناس بخواهین اطلاعات بدست بیارین.
    سلام و عرض ادب:
    والا من تازه به جمع آب شوری ها پیوستم و تازه هم عضو پارسی پت شدم.همین یک آیدی رو هم دارم و قطعا بعدا منو بیشتر تو این سایت میبینید.بعدم چه لزومی داره من با یه آیدی جدید بیامو اطلاعات بگیرم؟!!مگه خرده برده از هم داریم یا خدا نکرده میترسم.من قصدم خرید از شما بود و به چندتا از بچه هایی که آیدی هاشون ایجا بود پیام دادم ولی جواب درست و درمون نگرفتم یعنی همشون گفتن شمارو نمیشناسنو ازتونم خرید نکردن.این بود که اینجا مطرح کردم.بعدم مگه مشکلی هست من بیام اینجا و بگم هرکی خرید کرده به من پیام بده؟میخوام تحقیق کنم.حالام ممنون میشم اون راههای دیگه تحقیق رو بفرمایید منم بدونم.نمیدونستم یه همچین سوالی اینجا باعث یه همچین ذهنیت عجیبی میشه.حالا اگه بازم کسی بتونه منو رهنمایی کنه ممنونم که صحت وسقم قضیه واسم روشن شه .شما هم به خریدارت حق بده به این روشهایی که تو کامنتهای قبل توضیح دادی یکمی غیر منطقیه که تو این دنیای مجازی یکی بیاد و پول یه جنس ندیده مثل ماهی رم بده و بعد شمام چندروز بعد واسش ارسال کنید.اما اگه صحت قضیه ثابت بشه واسه شمام خوب بود.شمام بهترین روشت این بود که چند نفر از سرشناسای این بخش که ازت خرید کردن رو بهم معرفی کنی بای تهمت آیدی و ...

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    قناری-دیسکس و ماهی آب شیرین!
    شماره عضویت
    2014
    سلام و عرض ادب:
    والا من تازه به جمع آب شوری ها پیوستم و تازه هم عضو پارسی پت شدم.همین یک آیدی رو هم دارم و قطعا بعدا منو بیشتر تو این سایت میبینید.بعدم چه لزومی داره من با یه آیدی جدید بیامو اطلاعات بگیرم؟!!مگه خرده برده از هم داریم یا خدا نکرده میترسم.من قصدم خرید از شما بود و به چندتا از بچه هایی که آیدی هاشون ایجا بود پیام دادم ولی جواب درست و درمون نگرفتم یعنی همشون گفتن شمارو نمیشناسنو ازتونم خرید نکردن.این بود که اینجا مطرح کردم.بعدم مگه مشکلی هست من بیام اینجا و بگم هرکی خرید کرده به من پیام بده؟میخوام تحقیق کنم.حالام ممنون میشم اون راههای دیگه تحقیق رو بفرمایید منم بدونم.نمیدونستم یه همچین سوالی اینجا باعث یه همچین ذهنیت عجیبی میشه.حالا اگه بازم کسی بتونه منو رهنمایی کنه ممنونم که صحت وسقم قضیه واسم روشن شه .شما هم به خریدارت حق بده به این روشهایی که تو کامنتهای قبل توضیح دادی یکمی غیر منطقیه که تو این دنیای مجازی یکی بیاد و پول یه جنس ندیده مثل ماهی رم بده و بعد شمام چندروز بعد واسش ارسال کنید.اما اگه صحت قضیه ثابت بشه واسه شمام خوب بود.شمام بهترین روشت این بود که چند نفر از سرشناسای این بخش که ازت خرید کردن رو بهم معرفی کنی بای تهمت آیدی و ...
    سلام
    آقای مهندس من حدس میزنم دوست عزیزمون فکر کردند من با ی آیدی جدید اومدم چون همین مسایل را با خود ایشون از طریق پیام خصوصی مطرح کرده بودم.
    قیمتهاشون که مناسبه ایشالا بشه به کیفیت ماهیها هم از طریق تحقیق از خریداران اعتماد کرد ما که از خدامونه!
    موفق باشید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    آقای مهندس من حدس میزنم دوست عزیزمون فکر کردند من با ی آیدی جدید اومدم چون همین مسایل را با خود ایشون از طریق پیام خصوصی مطرح کرده بودم.
    قیمتهاشون که مناسبه ایشالا بشه به کیفیت ماهیها هم از طریق تحقیق از خریداران اعتماد کرد ما که از خدامونه!
    موفق باشید.
    با سلام.
    والا من نمیدونم چرا اینطور فکر کردن.ولی من سوالم خیلی واضح بود و قصد توهین یا شک بد به کسی رو ندارم.ولی حق خودم میدونم که راجع به خریدم تحقیقاتم رو بکنم.و همونطور که گفتم اولم به هرکی اینجا آیدیشو دیدم پیغام دادم ولی متاسفانه یکنفرم ندیدم که از ایشون خرید کرده باشه یا اطلاعاتی داشته باشه.این بود که مطرح کردم ببینم که شاید کسای دیگه ای که هستن بهم یه خبری بدن.حالا شما خرید کردید ازشون یا نه؟راضی هستید؟شما تو کدوم مرحله هستید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    12038
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehran020 نمایش پست ها
    سلام
    موفق باشید.
    با سلام.
    والا من نمیدونم چرا اینطور فکر کردن.ولی من سوالم خیلی واضح بود و قصد توهین یا شک بد به کسی رو ندارم.ولی حق خودم میدونم که راجع به خریدم تحقیقاتم رو بکنم.و همونطور که گفتم اولم به هرکی اینجا آیدیشو دیدم پیغام دادم ولی متاسفانه یکنفرم ندیدم که از ایشون خرید کرده باشه یا اطلاعاتی داشته باشه.این بود که مطرح کردم ببینم که شاید کسای دیگه ای که هستن بهم یه خبری بدن.حالا شما خرید کردید ازشون یا نه؟راضی هستید؟شما تو کدوم مرحله هستید.در ضمن من فکر میکنم تو این زمینه خود آقای میرزایی خیلی راحتتر میتونن شفاف سازی کنن.اینجوری خیلی هم به نفع خودشون هست.

صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)