صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 52
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    همیشه نمیشه رفتار یه آبزی رو به طور قطع پیش بینی کرد . این دامسل کاملاً ریف سیف هستش ولی حالا شانس شما ؟؟؟؟
    روی بابل رو تور کشیدی طوری باشه که بتونه کامل باز شه و یاد باشه آخر کار تور رو که درمیاری به اسکلت بابل گیر نکنه .
    واسه دامسل هم این کارا فکر کنم بی فایده باشه به نظر من دو راه داری .
    1) سنگی رو که شب توش میخوابه رو کلاً از آب درار و توی یه ظرف آب دیگه بزار تا چشماش خواب آلوده میتونی بگیریش.
    2) این راه یه کم سخته و درد سر داره بهتره محدوده دامسل رو محصور کنی و سنگها رو یکی یکی دراری و بعد اونو بگیری.
    3) تا ابد بشینی و با اعصاب به هم ریخته به خرابکاریاش نگاه کنی.:smile (258)::smile (258)::smile (148)::smile (158)::59::smile (170):

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    اره سخته گرفتنش اونم با تله
    ولی باید اینکارو بکنی
    دامسل به چیزیای که تو قلمرو هست انقدر ور میره که نگو تا از اونجا جا به جاش کنه
    بهترین کا اینه که مرجان بزاری جایی که دامسل کمتر میره
    فکر کنم کل اکواریوم قلمروش هست تا الان 4 بار جابه جاش کردم هر دفعه میره همونجا اذیتش میکنه الان تقریبا چیزی از بابل نمونده بیشترش از بین رفته:smile (187)::smile (87):با اینکه خیلی مرجان بابل رو دوست دارم اما باید باهاش خداحافظی کنم و دیگه طرفش نرم.امیدوارم به شقایق لانگ که میخوام بیارم کاری نداشته باشه وگرنه کارم ساخته است:smile (209): ! در کل فقط میخواستم شقایق و مرجان الگانس بگیرم به نظرتون با این دامسل به مشکل بخورم؟ واقعا به سخن کاملا حکیمانه شما در مورد خانواده (... :smile (166) دامسل ها پی بردم:77: البته قبل از اون دامسل خریده بودم .یه ذره درددل کردم اروم شدم:smile (276): از اول یک روز خوش با این اکواریوم نداشتم همش دردسر واسترس

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    همیشه نمیشه رفتار یه آبزی رو به طور قطع پیش بینی کرد . این دامسل کاملاً ریف سیف هستش ولی حالا شانس شما ؟؟؟؟
    روی بابل رو تور کشیدی طوری باشه که بتونه کامل باز شه و یاد باشه آخر کار تور رو که درمیاری به اسکلت بابل گیر نکنه .
    واسه دامسل هم این کارا فکر کنم بی فایده باشه به نظر من دو راه داری .
    1) سنگی رو که شب توش میخوابه رو کلاً از آب درار و توی یه ظرف آب دیگه بزار تا چشماش خواب آلوده میتونی بگیریش.
    2) این راه یه کم سخته و درد سر داره بهتره محدوده دامسل رو محصور کنی و سنگها رو یکی یکی دراری و بعد اونو بگیری.
    3) تا ابد بشینی و با اعصاب به هم ریخته به خرابکاریاش نگاه کنی.:smile (258)::smile (258)::smile (148)::smile (158)::59::smile (170):
    البته این ابزی از اون ابزیهاست که نیازی به پیش بینی نداره خودش برابر با 10 بمب اتم هست؟!من اگر شانس داشتم این اکواریوم رو نمیخریدم (قبلا هم از این حرف ها در مورد خرچنگهاو سفیدک و ابتازیا و شقایق سنگ و الان این دامسل داغ دلم رو تازه کرده.) در مورد دوتا راهکارتون نمیدونم چه طور اجراش کنم اخه همونطور که گفتم یکی دوجا نیست مستعمراتش کل اکواریوم رو شامل میشه خصوصا زیر سنگ اصلی که برداشتنش یعنی خالی کردن کل اکواریوم.سنگهای من خیلی حفره داره . راه سوم رو نمیدونم با دردسرهاش ... بستگی به نوع دردسرش داره .

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سنگارو در اوردن دوباره چیدن اونقدی وقت نمیبره ها ولی ارزشش رو داره

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    سنگارو در اوردن دوباره چیدن اونقدی وقت نمیبره ها ولی ارزشش رو داره
    کاری که داره ولی با این فرض هم که کاری نداره بازم یک مشکل اساسی هست اونم جراح ابی است. بعید میدونم از این معرکه جون سالم به در ببره .دوباره سفیدک میزنه و اکواریوم به بیمارستان تبدیل خواهد شد و ... اگر این مشکل نبود حتما این کار رو میکردم چون قبلا برای انگل کلارکی کل سنگها رو در اوردم ولی الان اوضاع کمی فرق داره .با دو تا جراح جرات چنین کاری رو نمیکنم!

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    به نظر من اگه دو روز گرسنه بمونه دم به تله میده و نیازی به جابه جای سنگ نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    این دامسل شما اگه قرار باشه به شما ضرر بزنه که درست نیست
    من جای شما بودم هر طوری بود می گرفتمش ، خالی کردن سنگها در وسط روز به آرامی زیر نور آبی کمترین استرس را به جراح وارد می نماید و یادت باشه جراحی که بر اثر استرس سفیدک بزند اگر غذا خور باشد زود خوب می شود
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    به نظر من اگه دو روز گرسنه بمونه دم به تله میده و نیازی به جابه جای سنگ نیست
    به نظرم این روش موثر باشه .ان شاء الله بعدا امتحان میکنم .از نظرتون ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    این دامسل شما اگه قرار باشه به شما ضرر بزنه که درست نیست
    من جای شما بودم هر طوری بود می گرفتمش ، خالی کردن سنگها در وسط روز به آرامی زیر نور آبی کمترین استرس را به جراح وارد می نماید و یادت باشه جراحی که بر اثر استرس سفیدک بزند اگر غذا خور باشد زود خوب می شود
    موفق باشید
    ضرر رو که زد اما من قصد ندارم خیلی سراغ ریفها برم و قارچ و شقایق برام کافی است که با اونها کاری نداره .جراح ابی من غذاخور هست اما بازم میترسم و حوصله هم ندارم .ممنون از نظرتون

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    دوستان خواهش میکنم کمک کنید. به نظرتون با تله امکان گرفتنش چقدر هست.نظرتون در مورد اتاق زایمان ماهی ها که در اکواریوم اب شیرین استفاده میشه چی هست؟ به نظرم بشه با طراحی و ایجاد یک در کشویی تله ی موثرتری ساخت و تا چند روز فقط در داخل اون غذا بریزم تا ماهی ها عادت کنند؟ روش شیشه نوشابه که خیلی جالب نبود و انقدر ترسناک و متحرک و ... شده بود که اصلا طرفش نمیرفتن .
    شهادت پیامبر اکرم و امام رضا تسلیت باد.

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم کمک کنید. به نظرتون با تله امکان گرفتنش چقدر هست.نظرتون در مورد اتاق زایمان ماهی ها که در اکواریوم اب شیرین استفاده میشه چی هست؟ به نظرم بشه با طراحی و ایجاد یک در کشویی تله ی موثرتری ساخت و تا چند روز فقط در داخل اون غذا بریزم تا ماهی ها عادت کنند؟ روش شیشه نوشابه که خیلی جالب نبود و انقدر ترسناک و متحرک و ... شده بود که اصلا طرفش نمیرفتن .
    شهادت پیامبر اکرم و امام رضا تسلیت باد.
    انشاا... که موفق به شکار میشی

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)