صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 134
    کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    سلام به همه
    اين تست رو امشب زدم نظرتون ؟

يه سوال داشتم براي نور ميخوام بگم دوستم از آمريكا واسم ال اي دي كري بفرسته اما امروز تو سايت علي اكسپرس چك كردم خيلي مدل ال اي دي كري داره ! سرم درد گرفت
    ميشه يه ليستي بگيد چه مدلي از ال اي دي هاي كري رو بايد بگيرم و چند تا بايد بگيرم ؟

نكته ديگه من احتمالا چند روز ديكه بعد اضافه كردن لايو راك ميخوام ماهي اضافه كنم و براي ابتدا هم ميخوام دلقك بگيرم و هم كلاركي دوست دارم هم اسلاريس
    چي كار كنم اول كدوم رو بگيرم ؟
    سوال ديگه در مورد بلني و گابي هست من اگه هر دوتاشو بگيرم مشكل داره ؟ يا مثلا اگه دو مدل گابي بگيرم مشكل داره ؟

ممنون از شما

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام به همه

يه سوال داشتم براي نور ميخوام بگم دوستم از آمريكا واسم ال اي دي كري بفرسته اما امروز تو سايت علي اكسپرس چك كردم خيلي مدل ال اي دي كري داره ! سرم درد گرفت
    ميشه يه ليستي بگيد چه مدلي از ال اي دي هاي كري رو بايد بگيرم و چند تا بايد بگيرم ؟

نكته ديگه من احتمالا چند روز ديكه بعد اضافه كردن لايو راك ميخوام ماهي اضافه كنم و براي ابتدا هم ميخوام دلقك بگيرم و هم كلاركي دوست دارم هم اسلاريس
    سوال ديگه در مورد بلني و گابي هست من اگه هر دوتاشو بگيرم مشكل داره ؟ يا مثلا اگه دو مدل گابي بگيرم مشكل داره ؟

ممنون از شما
    کلارکی خیلی مهاجمه توصیه میکنم بین اسلاریس و کلارکی یکی رو انتخاب کنید. در صورت اضافه کردن هر دو گونه به تانک احتمالا اسلاریس همیشه در سطح اب یا یک گوشه از ترس کلارکی شنا خواهد کرد ولی بازم اگه اصرار به حضور هر دو گونه در تانک دارید حتما ابتدا اسلاریس رو به تانک اضافه کنید و بعد چند وقت کلارکی رو.
    بلنی هم با گابی مشکل نداره ولی اگه بلنی خلیج باشه کلا یکم شیطون تر هست و ممکنه واسه ماهی های دیگه شاخ و شونه بکشه . البته رفتار ماهی با ماهی در تانک های مختلف متفاوته . واسه تمیز کردن شن ها من به شما گابی خال نارنجی رو توصیه میکنم

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dvmfarshid نمایش پست ها
    کلارکی خیلی مهاجمه توصیه میکنم بین اسلاریس و کلارکی یکی رو انتخاب کنید. در صورت اضافه کردن هر دو گونه به تانک احتمالا اسلاریس همیشه در سطح اب یا یک گوشه از ترس کلارکی شنا خواهد کرد ولی بازم اگه اصرار به حضور هر دو گونه در تانک دارید حتما ابتدا اسلاریس رو به تانک اضافه کنید و بعد چند وقت کلارکی رو.
    بلنی هم با گابی مشکل نداره ولی اگه بلنی خلیج باشه کلا یکم شیطون تر هست و ممکنه واسه ماهی های دیگه شاخ و شونه بکشه . البته رفتار ماهی با ماهی در تانک های مختلف متفاوته . واسه تمیز کردن شن ها من به شما گابی خال نارنجی رو توصیه میکنم
    ممنون در مورد تست ها نظرتون چیه ؟
    میتونم آبزی اضافه کنم ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    بله شرایط اب خوبه و سیکل تموم شده . فقط هر هفته یا ده روز یک یا دو ماهی اضافه کنید

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام به همه

ممنون از شما
    دوست عزیز برای نور بنظر من شما که میخواید ال ای دی بگیرید بگید براتون یه سیستم ال ای دی معتبر مثل رادیون ،،
    فعلا شرایط اب مناسبه ولی چند روز بعد از اینکه لایوراکها را اضافه کردید تست بزنید اگه شرایط مناسب بود یه سیفون بزنید وماهی اضافه کنید،،
    گابیها وبلنیها با هم مشکل دارند ولی چون اکتون بزرگه احتمالا بشه باهم نگهشون داشت،،،

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    اينم تانكم بعد از اضافه كردن حدود ٥٠ كيلو لايو راك

ايشالله دو سه روز پارامتر ها رو چك ميكنم اگه اوكي بود پنج شنبه اولين ماهي رو اضافه ميكنم

البته بدون نور
    نظرتون چيه ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851

ايشالله دو سه روز پارامتر ها رو چك ميكنم اگه اوكي بود پنج شنبه اولين ماهي رو اضافه ميكنم

البته بدون نور
    نظرتون چيه ؟
    سلام خیلی خوب شده به نظره من چینش سمت چپ تانکت رو با سمت راست قرینه کنی بهترم میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289

البته بدون نور
    نظرتون چيه ؟
    بر اساس اون تجربه ای که با حرف بچه ها کسب کردم، بالاترین ارتفاع سنگهات رو زیر پل وسط نذار. چون اون به مرور کثیف میشه و نور کامل و مناسب شقایق و مرجان ها نمیرسه. در عوض میتونی همرو یه سمت بچینی یا دو طرفه بچینیشون وسط خالی باشه. البته باز سلیقه خودته
    ویرایش توسط Evanescence : 2nd February 2016 در ساعت 03:46 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    سلام خیلی خوب شده به نظره من چینش سمت چپ تانکت رو با سمت راست قرینه کنی بهترم میشه
    درسته ولی خودم اینجوری گذاشتم هم اون ور یکم خلوت تر باشه هم اینه اونجا اور فلو هست و اینکه نمی دونم الان خیلی به دل خودم نشسته
    ولی خوب احتمالا تغییرش میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    بر اساس اون تجربه ای که با حرف بچه ها کسب کردم، بالاترین ارتفاع سنگهات رو زیر پل وسط نذار. چون اون به مرور کثیف میشه و نور کامل و مناسب شقایق و مرجان ها نمیرسه. در عوض میتونی همرو یه سمت بچینی یا دو طرفه بچینیشون وسط خالی باشه. البته باز سلیقه خودته
    از اونجایی که زیاد اهل ریف و این داستانا نیستم و قصد نگه داشتن ریف هم ندارم ( مثلا شاید یدونه مرجان بابل ) فکر نکنم مشکل ساز بشه
    از طرفی هم اون پل رو الکی زدم شاید بکنمش چون بیخودیه

در هر صورت ممنون از شما

کاربر موثر

شماره عضویت
    5194
    بچه ها من علاقه شديد علاقه به ميگو كلينز و ستاره دريايي از اينا كه نميدونم بهش ميگن ستاره دريايي ساحلي و هرميت دارم
    حالا اينا رو كي ميتونم اضافه كنم ؟
    فردا دارم ميرم اسلاريس و گابي خال زرد بخرم

يه سوال ديگه يه جا خوندم براي اين ميگو ها نياز به يد هست آيا اين محلول ريپلنيش برايت يا آل المنت ريف فلاور ميتونم استفاده كنم يا محلول مخصوص خودش رو داره ؟
    ممنون
    ویرایش توسط sadeghpa80 : 2nd February 2016 در ساعت 06:56 PM

صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)