صفحه 8 از 100 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 994
    کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    سلام دوستان
    امروز طبق گفته ی فروشنده که گفته بود نر رو دست میاد متوجه این قضیه شدم اینم عکس ها قیمت به همون قیمت ولی میخواستم بگم که نره رامه و رو دست میاد

ویرایش توسط gray_parrot : 11th August 2010 در ساعت 07:01 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    قیمت عروسا به جفتی 140 تومن کاهش ئیدا کرد
    ویرایش توسط gray_parrot : 18th August 2010 در ساعت 05:18 AM

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام.
    یکی از دوستای من یه عروس هلندی داره 35 روزشه و از 20 روزگی دستی بزرگ شده. عروسش خاکستری هستش. مثل همونی که تو آلبوم عکسهای من هست. اگه کسی مایل بود پیغام بده برام تا بهش بگم. قیمت 50 هزار تومان.

کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    سلام.
    دوست من جوجه عروسش رو فروخت...........

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fischer
    شماره عضویت
    14
    اگه از دوستان فیشر یا همون طوطی کوتوله برزیلی زرد رنگ صورت هلوئی سراغ دارند یا میفروشند فقط 2 تا ماده میخوام بهم معرفی کنند ترجیحا از نظر سنی پائین باشند .
    ویرایش توسط saeedpazh : 29th August 2010 در ساعت 01:44 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    دوستان قیمت عروسام رو به 110 تومن کاهش دادم
    ویرایش توسط gray_parrot : 29th August 2010 در ساعت 07:22 PM

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpazh نمایش پست ها
    اگه از دوستان فیشر یا همون طوطی کوتوله برزیلی زرد رنگ صورت هلوئی سراغ دارند یا میفروشند فقط 2 تا ماده میخوام بهم معرفی کنند ترجیحا از نظر سنی پائین باشند .
    دوست عزيز طوطي كوتوله برزيلي (Lone Bird) تقسيم ميشه به چند زير گونه كه فيشر و صورت هلويي يا همون پيچ فيس 2 شاخه از اون هستند و جدا از هم....بنابر اين ما فيشر صورت هلويي زرد رنگ نداريم ..فيشر و صورت هلويي ها 2 گونه جدا از هم هستند....در ضمن كوتوله زرد رنگ الان خيلي خيلي كم پيدا ميشه در ضمن اگر هم باشه شما چطور تشخيص ميدين كه ماده هست؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    fischer
    شماره عضویت
    14
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    دوست عزيز طوطي كوتوله برزيلي (lone bird) تقسيم ميشه به چند زير گونه كه فيشر و صورت هلويي يا همون پيچ فيس 2 شاخه از اون هستند و جدا از هم....بنابر اين ما فيشر صورت هلويي زرد رنگ نداريم ..فيشر و صورت هلويي ها 2 گونه جدا از هم هستند....در ضمن كوتوله زرد رنگ الان خيلي خيلي كم پيدا ميشه در ضمن اگر هم باشه شما چطور تشخيص ميدين كه ماده هست؟
    عزیزم اینا اصطلاحات بازاری هست و الا اگه هر جای ایران توی یه پت فروشی برم و اصطلاحات علمی پیچ فیس و فیشر یا ........... بگم کسی نمیدونه چی می خوام
    بله الانم کم هست ولی در اوایل پائیز بارش داره میاد برای کسانی که تجربه دارن میدونن رنگ زردش راحت ترین تشخیص دار حتی تشخیص فیشر سبز در یک بار از یک منطقه زیستی خیلی راحت ولی در مورد جوجه ها کلا تا 3 ماهگی کمی مشکل هست که مشکل اصلی خودم هم تا نزدیک 3 ماهگی است .

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    دوستان قیمت اون جفت عروس ر وگذاشتم 100 خواستین هنوز موجوده 100 کلی فقط شد ضرر خودم

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpazh نمایش پست ها
    عزیزم اینا اصطلاحات بازاری هست و الا اگه هر جای ایران توی یه پت فروشی برم و اصطلاحات علمی پیچ فیس و فیشر یا ........... بگم کسی نمیدونه چی می خوام
    بله الانم کم هست ولی در اوایل پائیز بارش داره میاد برای کسانی که تجربه دارن میدونن رنگ زردش راحت ترین تشخیص دار حتی تشخیص فیشر سبز در یک بار از یک منطقه زیستی خیلی راحت ولی در مورد جوجه ها کلا تا 3 ماهگی کمی مشکل هست که مشکل اصلی خودم هم تا نزدیک 3 ماهگی است .
    بله عزيز جان من هم مي دونم اينها اصطلاحات بازاري هستند و پرنده فروشها پيچ فيس رو نمي دونن چيه اما همون آقايون كم سواد هم ((صورت هلويي)) رو از ((فيشر)) جدا مي دونن.....من فقط خواستم به شما بگم كه چه در بازار و چه در اينجا بايد بدونيم كه فيشر صورت هلويي گفتنش غلطه چون چنين چيزي نداريم.
    شما هر پرنده فروشي كه بريد مي دونه فيشر و صورت هلويي هيچ ربطي به هم ندارن.فيشر همونهايي هست كه در بازار بهش ميگن سبز و دور چشمش حلقه سفيد داره .

صفحه 8 از 100 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)