صفحه 48 از 84 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    [QUOTE=arshya;37234]با سلام خدمت جناب آقای دکتر گرامی :
    تقریبا 3 روز میشه که در کتف کاسکوی من یک برامدگی بوجود اومده و در اون قسمت پرهاش ریخته و متورم شده لطفا راهنمایی بفرمایید که علت چیه و باید چه کاری انجام بدم متشکرم

[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

سلام

در چنین مواردی مراجعه به دامپزشک الزامی است.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhv5 نمایش پست ها
    سلام
    با عرض خسته نباشید نیاز به راهنمایی تون دارم
    من چند روز یه جفت عروس هلندی خرید از روزی که آوردمشون همش سرشون پشت سرش خوابیده اشتهاش خوبه ولی همش خوابیده 1 روز بعد وقتی داشتم نگاش میکردم متوجه شدم که رو صورتش روی سوراخ های بینی دوتا غده بزرگ هست به پرنده فروش گفتم گفت سرماخورده ولی تا 2 یا 3 روز دیگه خوب میشه
    برای من خیلی مشکوک لطفا راهنماییم کنید اگه خوب نمیشه برم هرجوری هست پسش بدم اینم عکسش لطفا کمک کنید

سلام

چنان سینوزیتی نیاز به درمان طولانی مدت دارد و طی 2-3 روز بهبودی پیدا نمی کند.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEKTA نمایش پست ها
    سلام
    آقاي دکتر ازتون بینهايت ممنون وسپاسگزارم حال جوجه ام خيلی خیلي بهتر شده وتقريبا" به حالت سابقش برگشته شما و آقای آژيده از مرگ نجاتش دادید باز هم ازتون ممنون هستم متشکر
    هميشه سالم و موفق باشید

سلام

از اینکه بهتر شده من هم خوشحالم.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roham نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید قبلا این سوال رو پرسیدم ولی جواب ندادین اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    کاسکوی من اوایل ورود به خونه ما پرهای بالش رو با منقار قیچی میکرد خدا رو شکر خوب شده ولی یه سوالی برام پیش اومده که بعضی از پرها رو اون به قدری از ته قیچی کرده که انگاری از ریشه جدا شده در حالی که اون قسمت انتهایی رو نداره میخواستم بدونم اون ریشه پرها که توی بالش مونده خودش میاوفته و برای در اوردن پرجدید براش مشکل ایجاد نمی کنه و من کار خاصی براش انجام بدم یا نه؟ راستی این رو هم بگم ریشه هیچ کدوم ازپرها خونی نبوده
    مرسی

سلام

تمام پرها چه کامل و چه شکسته در زمان پرریزی از ریشه خارج میشوند.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    سلام
    آقاي دکتر سوالی ازتون داشتم اين جوجه بعد از اینکه غذاشو می خوره يه گوشه ای مي شينه وچرت میزنه در حین چرت زدن حالتی مثل سک سکه داره گردنش یهو پرت میشه بالا و یه تکون شدید سر و گردنش مي خوره اگه 5 دقيقه چرت بزنه 2-3بار اینجوري میشه این حالتش طبیعی يا اینکه مشگلي داره؟ممنون از پاسختون

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    آقای دکتر شاه طوطی من از امروز دیدم قسمت قرمزی نوکش از پایین اندازه یدونه سکه کوچیک هاله ای قرمز روشن اومده روش و یکم هم باد داره اون قسمت !( توی عکس کامل رنگ هاله مشخص نیست ولی کاملاً رنگش متفاوته)این چیزی طبیعی هستش ؟ یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. نگرانم کرده
    عکسشم میزارم که ببینید.
    مرسی

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5383

ريزگردهاي پر پرندگان

سلام
    من علاقه شديدي به پرندگان دارم ولي همسرم نسبت به ريز گردهايي كه پرندگان در محيط آپارتمان پراكنده ميكنندحساسيت تنفسي دارد و گوش حلق و بيني و چشمانش به خارش مي افتد . آيا راه حلي براي اين حساسيت وجود دارد يا من بايد قيد داشتن پرنده در خانه را بزنم ... ؟
    ممنون از اينكه پاسخ ميدهيد ....

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    5384

mina

سلام.من یه مینا دارم که یک سالشه وبنظرم ماده هستش الان دوهفته میشه که انگاردچارتشنج میشه دهنشو بازمیکنه وگاها چشماشو میبنده وبال هاش شروع میکنن به لرزیدن.بعضی وقتا ازروی چوبش میفته روی زمین ولی دوباره همون حالتی میشه برای مدت چنددقیقه 5دقیقه اینجوریه بعضی وقتا توی همون لحظه که حالش بدمیشه انگارداره بخودش فشارمیاره وروی ناخنهای پاش وایمیسته.بردمش دامپزشک متخصص طیور گفت چینه دونش عفونت کرده قرص کوتریمکسازول تجویز کرد باقطره اد ولی هروقت بهش میدم بالا میاره به هرشکلی که قرص رومیدم بلافاصله بالا میاره حالشم خوب نشده دوباره بردمش دامپزشکی گفتن مینات عصبیه!نمیدونم یه دفعه یی اینجوری شد .درست شب قبل اینکه اینجوری شه یه سوسک بزرگ فاضلاب خورد که هرکارکردم ننداختش زمین وبرای اینکه ازش نگیرم درسته قورتش داد!بعد اون شبه که ظهر ها2تا3 وشب ساعت12 اینجوری میشه.الانم کم غذاشده وبیشتر اوقات میخوابه وحالت پف کرده گرفته وازحرف افتاده.دوباره امروز بردمش گفتن به قرصا حساسیت داره دیگه بهش نده.ولی اصلا خوب نشده قرص هاروکه میدادم هرچندبالا میاورد ولی تشنجش یه بار در طی روز شده بود.الانم به شدت ترسو شده به صداواکنش ترس نشون میده اگه صدایه کم بلندباشه.لطفا اگه میدونین چشه بگین بهش چی بدم .مرسی

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    آقای دکتر شاه طوطی من از امروز دیدم قسمت قرمزی نوکش از پایین اندازه یدونه سکه کوچیک هاله ای قرمز روشن اومده روش و یکم هم باد داره اون قسمت !( توی عکس کامل رنگ هاله مشخص نیست ولی کاملاً رنگش متفاوته)این چیزی طبیعی هستش ؟ یا نه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. نگرانم کرده
    عکسشم میزارم که ببینید.
    مرسی

سلام

مشكل خاصي نيست اصلاح جيره( مخصوصا كاهش مصرف دانه هاي روغني) بتدریج این حالت را بر طرف می کند.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط YEKTA نمایش پست ها
    سلام
    آقاي دکتر سوالی ازتون داشتم اين جوجه بعد از اینکه غذاشو می خوره يه گوشه ای مي شينه وچرت میزنه در حین چرت زدن حالتی مثل سک سکه داره گردنش یهو پرت میشه بالا و یه تکون شدید سر و گردنش مي خوره اگه 5 دقيقه چرت بزنه 2-3بار اینجوري میشه این حالتش طبیعی يا اینکه مشگلي داره؟ممنون از پاسختون

سلام

این حالت طبیعی نیست.

برهانی کیا

صفحه 48 از 84 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)