صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 283

موضوع: ديسكس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369
    سلام
    دوستان كسي ميدونه به اين ديسكس هايي كه هد دارن چي مي گن اصلا نژادي هست كه بر اين پايه باشه يا به طور اتفاقي اين جوري هستن اخه من از يك بنده خدا شنيدم كه نژاد هايي بر اين پايه هستن به نام رزي حالا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه منو ممنون مي شم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_2k2 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي ميدونه به اين ديسكس هايي كه هد دارن چي مي گن اصلا نژادي هست كه بر اين پايه باشه يا به طور اتفاقي اين جوري هستن اخه من از يك بنده خدا شنيدم كه نژاد هايي بر اين پايه هستن به نام رزي حالا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه منو ممنون مي شم
    نه عزیز اشتباه میکنه و اتفاقی توی یه پیوند بوجود میاد.
    عکس پایینی با بالایی فرق میکنه.
    اون که هدش جلو نیست. عزیز این یه استریپد اسنیک اسکینه که همین الان اگر بود زده بودم تو گوشش و خریده بودم.
    پایینی جزو کلاس آ اسنیک اسکینه.

به حرفهای بازاری هم توجه نکن. علما زیادن.
    چند وقته پیش با بابک رفته بودیم جایی ، یه بنده خدایی چه رویی هم داشت حالا من هیچی، جلوی بابک یه اسمهایی رو نژادها میگذاشتا که نگم برات.
    سوژه اون روز ما رو درست کرده بود.
    پروسه های تحقیقاتی توی سایتهای معتبر بهترین گزینه برای اطلاعات درست و ثبت شده است.
    بخش نژادشناسی رو که نگاه بندازی بعضی از امتیاز داده شده های چمپیونها و فاکتورهای انتخابشن دستت میاد.
    عکس پایینت هم یکی از اونهاست.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی -دیسکس-کبوتر
    شماره عضویت
    3369
    سلام
    حميد جان ممنون از راهنماييتون
    ولي اون بنده خدا گفت 2اينچش رو ميارم 25 هزار ولي نژاد رو نگفت و گفت به شرطي كه اين شكلي بشه(هد بزنه) حالا من اعتماد كنم يا اصلا چنين چيزي وجود نداره
    باتشكر مصطفي

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط M_2k2 نمایش پست ها
    سلام
    حميد جان ممنون از راهنماييتون
    ولي اون بنده خدا گفت 2اينچش رو ميارم 25 هزار ولي نژاد رو نگفت و گفت به شرطي كه اين شكلي بشه(هد بزنه) حالا من اعتماد كنم يا اصلا چنين چيزي وجود نداره
    باتشكر مصطفي
    مصطفی جان واقعا هیچ تضمینی وجود نداره.
    مگر اینکه دیسکس کلاس داری باشه که چون من خودم از قیمتها خبر دارم راستش رو بخوای گرید آ این قیمت نیست. حتی 2 اینچش.
    حالا شما خودت فکر می کنی اگر شما 6 ماه تا یکسال نگه داشتی و اینطور نشد و بهش گفتی اون چی جواب میده.
    نهایتش میگه ااااااااااااااااااا ببخشید، نمیدونم والله به من اینطور گفتن و این حرف ها.
    چرا با آقای آپیده یه مشورت توی خرید نمیکنید.
    نه اینکه دوست من باشه ، ولی به نظر شخص من بهترین مشاور و نفر نامبر وان دیسکس توی ایرانه.
    البته اینم عرض کنم که شرایط تغذیه و نگهداری و سلامت ماهی خیلی مهمه یا اینکه به چه بیماریهایی بخوره یا چه داروهای مصرف بشه.
    شاید باور نکنید اما ایونهایی که شما توی عکسها می بینید تا حتی یکبار هم پلیگ رو تجربه نمی کنن. میدونی اگه توی فارم یکبار، فقط یکبار پلیگ راه پیدا کنه، مثل عزای عمومی توی اونجا میمونه و آسیبهاش توی تکثیر تا مدتها میمونه.
    خدایی قصد تخریب ندارم ولی عی واقعیته. یه بنده خدایی توی یه فروم دیگه همچین همه می گفتن که فلانی اینکارس و بارش فلانه من خودم عمرا ازش خرید که نکردم
    این بچه باجناق من برای تولدم رفت دو تا دیسکس خرید.
    خدا شاهده توی بهترین شرایط، اونم با نگهداری من که 2 اینچ درست و حسابی رو ظرف 6 ماه یلی برای خودش میکنم، خدا وکیلی اصلا این دو تا بی خیال.
    اگر یه روزی گذر من به اونجا بیفته توی دوستیمون دارم میگم، یک آبرویی ازش ببرم که کیف کنه.
    من تازه فهمیدم که بابا من حق داشتم بعد از 5-6 سال توی اون فروم چرا حتی یه سپاس هم نزدم، چه برسه به پست. مدیراش قاقه قاقن. حالا حالاها باید برن جلو تا ماهی بشناسن. چه برسه به ..........
    خیلیها به من انتقاد کردن که چرا رستمی خیلی قاطع و رک حرفش رو میزنه.
    ولی اینو خدمت امثال آقای فایقی نژاد باید عرض کنم که خیلی از بدبختیهای ما توی ایران اینه که اگر تعارفات ایرانی رو کنار می گذاشتیم و به یکسری چیزهای دیگه اهمیت میدادیم وضعمون خیلی بهتر از این بود. حالا قضاوت با شما.
    ولی خدایی به خودش هم گفتم کمترین آسیب رو به ماهی مخصوصا توی دوره پلیگ فقط بابک میزنه. برای همین حاضر بودم گرونتر بخرم ولی از اون بخرم.
    ارادت آقا.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    اقای سیاوش
    مطالبی رو که گفتید خواندم البته درست یا غلطش رو با شما وارد بحث نمیشم ولی سوالم اینکه حالا بنده (یا امثال بنده)این وسط چه نقشی داشتم که در قیاستون اسم بنده رو بکار بردین؟بنده در یک مورد با شما همکلام شدم اونهم تا جایی که یادم میاد ربطی به گفته های حال شما نداشت ودر ارتباط با با رعایت ادب در سخن بود!! اگر مایلید برای احترام و روشن شدن اذهان عمومی توضیح دهید.بنده به این سایت مدتها است که نیومدم و دوستان از پست شما با خبرم کردند !البته با اقا بابک تلفنی در تماس هستم و این کفایت میکنه برای من!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    45
    نقل قول نوشته اصلی توسط فائقی نژاد نمایش پست ها
    اقای سیاوش
    مطالبی رو که گفتید خواندم البته درست یا غلطش رو با شما وارد بحث نمیشم ولی سوالم اینکه حالا بنده (یا امثال بنده)این وسط چه نقشی داشتم که در قیاستون اسم بنده رو بکار بردین؟بنده در یک مورد با شما همکلام شدم اونهم تا جایی که یادم میاد ربطی به گفته های حال شما نداشت ودر ارتباط با با رعایت ادب در سخن بود!! اگر مایلید برای احترام و روشن شدن اذهان عمومی توضیح دهید.بنده به این سایت مدتها است که نیومدم و دوستان از پست شما با خبرم کردند !البته با اقا بابک تلفنی در تماس هستم و این کفایت میکنه برای من!
    جناب فائقی نژاد بنده حمید رستمی هستم.
    والله خدمتتون عرض کنم که در ارتباط با پستهای قبلی گلایه های شما رو نسبت به عرایض خودم شنیدم.
    فکر می کنم دلیل شما این بود که در جملات خودم از کلمات قلبمه و سلمبه و تعارفات ایرانی استفاده نکرده بودم. اگر شما دوست دارید، من می پذیرم و از شما معذرت خواهی می کنم.
    ولی فکر نمی کنم توی کلمات من شما چیزی رو پیدا کنید که حمل بر بی ادبی به شما داشته باشه.
    من خودم 34-35 سالمه و همیشه سعی کردم حافظ منافع دوستان و اعضاء باشه که نیت دیگه ای غیر از این نگذاشتم.
    اولا سن و سال دوستان توی فروم اصلا مشخص نیست.
    دوما یکی از مسئولیتهای مدیران و سرپرستی فروم هر کجا که می خواد باشه جلوگیری از پستهای با مضمون اشتباه و غلطه.
    بیایید بی طرف و منطقی صحبت کنم. خارج از پست خودتون.
    به نظر شما من حق دارم جلوی پستی رو که به دلیل اطلاعات اشتباه به شمای نوعی می تونه ضررهای مادی و معنوی بزنه رو بگیرم یا نه.
    اگر نگیرم شما دوست خوبم اعتراض نمی کنید که اگر این مطلب غلط بوده، پس مدیران و سرپرستان خواب بودن.
    این مطلب رو برای این زدم که عرض کنم چون با تمام وجود و بدون هیچ آرتیست بازی پشت دوستان می ایستم، انتظار یکسری گله ها و بی مجبتی ها رو ندارم.
    با تمام وجود دوستتون دارم و براتون احترام قائلم.
    چون تلاش من توی بخش آب شیرین رسم بر رفاقت و دوستیه من بارها مطلبم رو خوندم و نقصی ندیدم ولی چون شما میفرمایید به حرمت سن بالاترتون از شما عذرخواهی می کنم.
    جایگاه اجتماعیه من رو بابک می تونه خدمتتون بگه. ولی دلیلی ندیدم این مطلب رو در پیغام خصوصی عنوان کنم.
    من فکر نمیکنم توی تمام فرومها همجنین پستی از یک مدیر یا سرپرست دیده باشید.
    اگر حق با شماست، از انتقادتون نسبت به بنده کمال تشکر رو دارم. ان شاء ا.. که برای دو طرف خارج از غرورها سازنده باشه.
    من در خدمت شما هستم.
    ویرایش توسط siavashr : 21st May 2011 در ساعت 07:30 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    جناب آقای حمید رستمی
    ممنون از بذل توجهتان و اینکه صادقانه و شجاعانه مطلب فوق رو به رشته تحریر در اورید!بنده هم سابقه سالیان در امر نگهداری حیوانات دارم (20سال)و با بابک عزیز ازطریق همان سابقه افتخار اشنایی پیدا کردم.بنده همیشه یک دانش اموز بوده و هستم و افتخار به این امر دارم و امیدوارم حضورم همانطور که در پست اولم در این سایت عرض کردم مفید باشد!واما مطالبی رو عرض مینمایم:
    1-ما به ایرانی بودن خود میبالیم و ت**** دوستان افتخار ماست
    2-بنده کلمات غیر مودبانه از جنابعالی نشنیدم و ندیدم ولی نامهربانانه ....
    3-بنده هم فکر نمیکنم پستی بزنم که باعث احیانا گمراهی رفقا بشه
    4-همه ما دارای مناسب و جایگاههای اجتماعی هستیم
    5-این که جنابعالی این پست را زدید مایه بزرگواری و مهربانی شما ست و شما رو بیش از پیش نزد همه دوستان عزیزتر خواهد نمود
    6-بنده خیلی کوچکتر از همه دوستان و حضرتعالی هستم و امید وارم که بتوانم از تجربیات شما کمال استفاده را ببرم.
    به هر حال حقیر از شما فروتنانه سپاسگداری میکنم و افتخار دارم که در این سایت زیر مجموعه پارسی پت باشم
    ارادتمند
    محمدرضا فائقی نژاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    سلام
    یه سوال داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم آیا میشه دیسکوس رو با ماهی پلاتی نگه داشت؟آخه من علاقه عجیبی به پلاتی دارم.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم آیا میشه دیسکوس رو با ماهی پلاتی نگه داشت؟آخه من علاقه عجیبی به پلاتی دارم.
    مشکل در سازگاری ندارند
    ولی در بیشتر منابع گفته شده که دیسکس تنها نگهداری بشه

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558

صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)