صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 54
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    دوستان در مورد شیشه راهنمایی میخوام
    این شیشه های بلژیکی چه تفاوتهایی با شیشه ی معمولی دارن؟؟؟
    توی اصفهان کجا میشه تهیه کرد؟قیمت؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    (بحث رو انتقال دادم اینجا شایان عزیز)
    اونجوری که فکر کنید تفاوت قیمت نداره و این ال ای دی ها دیگه خیلی به اصطلاح لاکژوری و خاص و گرونقیمت هستن به نظر من اگر از کانادا میتونن براتون اجناس بفرستن حتما ست کامل مهتابی های ATI رو تهیه کنید الان بهترین تانک های جهان از مهتابی ATI استفاده میکنن فقط باید هر سال عوضشون کنید البته قیمتش از این ال ای دی ها خیلی خیلی کمتر در میاد یعنی اگر نعویض سالانه مهتابیارو هم حساب کنبد باز قیمتش از این ال ای دی ها کمتر در میاد رنگ و رشدی هم که مهتابی به مرجانها میده واقعا خیره کننده هستش.
    اگر ATI نشد با خود اقای مرادی صبحبت کنبد گیسمان دارن اونام مهتابی های خوبیه البته این ترکیب متال و مهتابی ای که دارید هم خوبه فقط متال یه دردسرایی هم داره دیگه .....
    تانک دقیقا به همین صورت تانک آقای کریستوفر دقیقا به همین شیوه ی چسب کاری مارک ریف اکتاپوس وارد شده و ایران آکواریوم میفروشه فقط نور و اسکیمر هم داره فکر کنم قیمتش خیلی بالا باشه حالا باز برید اونجا شاید شیشه ی جدا هم به همون صورت داشته باشه شایان جان
    (البته اگر یه شیشه ی شفاف و با ساخت تر و تمیز دارین زیاد حساس نشید تانک که پر از مرجان میشه ادم خط و خش های روی شیشه هم دیگه براش اهمیتی نداره ولی خب هرچه تمیز تر بهتر..)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    دوستان من گفته بودم کسی پست نزاره ولی لطفا پست بزارین
    اگه ایرادی توی کارم میبینید بگید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    دستگاه دوزینگ
    امروز یک دستگاه دوزینگ سه کاناله مارین سورس از سایت نسیم یاس خریداری کردم
    قیمت 570 تومن
    دستگاهی که خریدم مدل DSP-1 هست.در اینده مدل DSP-2 این دستگاه رو خریداری میکنم.مدل DSP-2 به مدل DSP-1 وصل میشه و چهار کانال به اون اضافه میکنه(میشه 7 کانال)و اگه دو عدد DSP-2 به مدل DSP-1 وصل بشه میشه 11 کانال
    مدل DSP-2 این دستگاه گیرم نیومد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    (بحث رو انتقال دادم اینجا شایان عزیز)
    اونجوری که فکر کنید تفاوت قیمت نداره و این ال ای دی ها دیگه خیلی به اصطلاح لاکژوری و خاص و گرونقیمت هستن به نظر من اگر از کانادا میتونن براتون اجناس بفرستن حتما ست کامل مهتابی های ATI رو تهیه کنید الان بهترین تانک های جهان از مهتابی ATI استفاده میکنن فقط باید هر سال عوضشون کنید البته قیمتش از این ال ای دی ها خیلی خیلی کمتر در میاد یعنی اگر نعویض سالانه مهتابیارو هم حساب کنبد باز قیمتش از این ال ای دی ها کمتر در میاد رنگ و رشدی هم که مهتابی به مرجانها میده واقعا خیره کننده هستش.
    اگر ATI نشد با خود اقای مرادی صبحبت کنبد گیسمان دارن اونام مهتابی های خوبیه البته این ترکیب متال و مهتابی ای که دارید هم خوبه فقط متال یه دردسرایی هم داره دیگه .....
    تانک دقیقا به همین صورت تانک آقای کریستوفر دقیقا به همین شیوه ی چسب کاری مارک ریف اکتاپوس وارد شده و ایران آکواریوم میفروشه فقط نور و اسکیمر هم داره فکر کنم قیمتش خیلی بالا باشه حالا باز برید اونجا شاید شیشه ی جدا هم به همون صورت داشته باشه شایان جان
    (البته اگر یه شیشه ی شفاف و با ساخت تر و تمیز دارین زیاد حساس نشید تانک که پر از مرجان میشه ادم خط و خش های روی شیشه هم دیگه براش اهمیتی نداره ولی خب هرچه تمیز تر بهتر..)
    قیمت ال ای دی رادیوم گفتی سه میلیون و هشتصد.قیمتش توی کانادا 720 ه.میشه دو میلیون و نیم.قیمتش خیلی تفاوت داره.ولی خب بعید میدونم قبول کنن برام بیارن
    ظاهرا بقیه چیزا رو باید از همینجا بگیرم
    بنیامین جان واتر پمپ میخواستم اکواریوم سیستم بگیرم که تا اومدم بخرم تموم شد!!!
    واتر پمپ چی پیشنهاد میدی؟؟؟
    در ضمن تنها چیزی که برام مهمه اینه که صدا نداشته باشه
    ویرایش توسط s H a Y a N : 9th August 2014 در ساعت 01:11 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    نقل قول نوشته اصلی توسط s H a Y a N نمایش پست ها
    دوستان در مورد شیشه راهنمایی میخوام
    این شیشه های بلژیکی چه تفاوتهایی با شیشه ی معمولی دارن؟؟؟
    توی اصفهان کجا میشه تهیه کرد؟قیمت؟؟؟؟
    شیشه های بلژیکی شفاف هستند و بهشون شیشه های کریستالی هم میگن.عکسش رو توی اون تایپیک براتون ضمیمه کردم.
    شیشه های معمولی تو ضخامت بالا اب رو سبز نشون میده این زیاد جالب نیست
    شما شیشه جلویی اکواریوم رو شیشه بلژیکی بزن مابقی شیشه ها رو شیشه معمولی استفاده کن.
    متری هم 170 تا 180 هستش
    کرج ادرسش رو دارم ولی اصفهان رو من اطلاعی ندارم
    1 فیلم هم تهیه کردم براتون اپ میکنم همینجا فرق شیشه های معمولی با بلژیکی از نظر شفافیت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط s H a Y a N نمایش پست ها
    قیمت ال ای دی رادیوم گفتی سه میلیون و هشتصد.قیمتش توی کانادا 720 ه.میشه دو میلیون و نیم.قیمتش خیلی تفاوت داره.ولی خب بعید میدونم قبول کنن برام بیارن
    ظاهرا بقیه چیزا رو باید از همینجا بگیرم
    بنیامین جان واتر پمپ میخواستم اکواریوم سیستم بگیرم که تا اومدم بخرم تموم شد!!!
    واتر پمپ چی پیشنهاد میدی؟؟؟
    در ضمن تنها چیزی که برام مهمه اینه که صدا نداشته باشه

من ریزن و آکواریوم سیستم داشتم بیشتر. ریزن که تعریفی نداره باز آکواریوم سیستم بهتره اما اگر "اکو رانر" یا "اوشن رانر" آکوامدیک رو گیر بیارین یه سری پمپای رد دویل هم مثل dc10000 یا مدلای دیگه رددویل (البته با توجه به حجم تانک) خوب هستن

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلامدر مورد شیشه وقتی تانک آبگیری نشده بیشتر سبز دیده میشه و وقتی تانک آبگیری میشه کمتر بچشم میاد و اگه دوتا تانک کنار هم باشن که یکیش شیشه معمولی داشته باشه و یکیش شیشه بلژیکی ، تفاوتش به چشم میاد ولی وقتی یه آکواریوم توخونه داریم این تفاوت خیلی محصوص نیست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    من میخواستم برا تانک جدیدم اوشن رانر آکوامدیک رو بگیمرم. فرهاد هم داشت. ولی قیمتش خیلی بالا بود و به پیشنهاد یکی از دوستان مارک sobo سری eco رو گرفتم. کلا صدا نداره و جالب بود که وقتی سطح آبش چند ثانیه ای بیاد پایین و آب بهش نرسه خاموش میشه و از سوختنش جلوگیری میشه. در کل راضیم. فقط در مورد این واتر پمپهای چینی هواست باشه که چند برابر قوی تر از اون چیزی که نوشته روش بگیری. من برا تانک ۳۵۰ لیتری ۴۰۰۰ گرفتم که فکر میکنم بازم کمه. ۶ ماه پیش ۵۰۰۰ پیدا نکردم. قیمت هم ۱۴۰ تومان دادم.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور-گربه پرشین
    شماره عضویت
    14556
    سلام
    امروز یک عدد چیلر Hailea HC.300A به قیمت یک میلیون و صد هزار تومان خریدم
    این چیلر مخصوص 800 لیتر اب هست و غیر از سرد کردن اب گرم هم میکنه(البته فروشنده اینجوری گفته هنوز تستش نکردم)
    یک عدد استرلیزر uv از برند JBL گرفتم. 36 وات قدرتشه.قیمت 795 هزار تومان

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)