صفحه 51 از 246 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 2454
    همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    سلام من برای اکواریم گوپی هام مقداری خزه کریبتون و کریسمس و یه نوع خزه دیگه خریدم برای اکواریم یه ال ای دی استفاده میکنم مب خوام فردار برم یه ال ای ادی دیگه هم بخرم به نظر شما خوبه ابعاد 80 طول 30 تا عرض ارتفاع 40
    سلام دوست عزیز

آکواریوم شما 95 لیتریه و شما میتونید تا 40 وات نور براش بزارین . الیته این مقدار نور برای خزه ها و کریپتون کافیه ولی اگه گیاهای دیگه ای غیر از خزه ها قراره اضافه بشه - نور رو تا 60 وات اضافه کنید . سفید و صورتی .

موفق باشی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadyy نمایش پست ها
    خیلی متشکـــــــــــــرم داود عزیز، برای یه تانک 50*45*100(50 ارتفاع) چه توصیه ای دارین؟ و اگه فیلتر سطلی داشته باشیم تفاوتی میکنه یا نه ؟و اگه این سیفون کردن خیلی بیشتر بشه ، مثلا یک ماه چه اتفاقی ممکنه بیوفته؟
    سوال دیگه اینکه بهترین ارتفاع برای یه تانک گیاهی چقدره؟؟؟!!!
    بازم از حسن برخوردتون و راهنمایی خوبتون ممنون

با اجازه داوود عزیز ..

شما یه عکس از تانکتون بزارید .. اگه فیلتر سطلی هم داشته باشید باید هفته ای 30 % از اب اکواریومتون رو سیفون کنید ..

فیلتر سطلیتون رو هم هر 6 ماه باز کنید و مدیاهای اون رو با آب خود اکواریوم بشورید ..

اگه یک ماه بشه شما آبتون کهنه میشه .. بعد سیفون میکنید یهو آب تازه وارد چرخه میشه هم ماهیها و هم گیاهانتون دچار شوک میشند ..

در اثر نبودن آب تازه نیترات و نیتریت آب بهم میخوره .. درصد تکثیر جلبکتون بالا میره و خلاصه دردسرتون با سیفون دوره ای و منظم خیلی خیلی کمتر میشه ..

بهترین ارتفاع برای شما اگه از ال ای دی های معمولی قصد دارید استفاده کنید نهایتا 30 یا 35 سانت باید باشه .. اگه مهتابی بزارید 40 تا 50 سانت ..

50 به بالا از ال ای دی های قوی و با کیفیت و متال استفاده کنید ..

موفق باشید ..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2344 نمایش پست ها
    سلام من برای اکواریم گوپی هام مقداری خزه کریبتون و کریسمس و یه نوع خزه دیگه خریدم برای اکواریم یه ال ای دی استفاده میکنم مب خوام فردار برم یه ال ای ادی دیگه هم بخرم به نظر شما خوبه ابعاد 80 طول 30 تا عرض ارتفاع 40
    ممنون از مهدی عزیز .. اگه از این ال ای دی های اماده استفاده میکنید اونها نور مطلوبی ندارند و تو ارتفاع 40 سانت خیلی ضعیفن ..

حتی 2 تا هم کافی نیستند .. شاید برای خزه هاتون کافی باشه اما کلا کافی نیست ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    بازم خیلی خیلی... خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی مفیدتون، سوال دیگه (پیش پیش از اینکه با سوالام خسته تون کردم عذر خواهی میکنم) مدیا هایه فلتر ایهایم 2213 برای تانکم کافیه ، مدیایه اضافی لازم نیس بهش اضافه کنم؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    بازم خیلی خیلی... خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی مفیدتون، سوال دیگه (پیش پیش از اینکه با سوالام خسته تون کردم عذر خواهی میکنم) مدیا هایه فلتر ایهایم 2213 برای تانکم کافیه ، مدیایه اضافی لازم نیس بهش اضافه کنم؟؟؟
    درود به شما

خواهش میکنم دوست من وظیفه ماست که اینجا به دوستان کمک کنیم

دقیقا چند لیتر مدیا داره ؟

ولی تا اونجایی که من میدونم برای 225 لیتر تانک شما کافی نیست !

راستی اگه تانکت رو تازه میخوای راه بندازی یه تاپیک تو این قسمت به اسم خودت باز کن و از مراحل اولیه راه اندازی تانکت تا زمانی که که کامل میشه عکس بزار هم تانکت رو همه ببینن و دوستان هم در جهت

هرچه بهتر شدن تانکت هم نظرات کاملا مفیدی میدن

عکس آکواریوم های گیاهی اعضا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    همینطوره که شما میگین ، من تازه میخام تانکم رو راه بندازم و فعلا تو مرحله تحقیقات هستم

سعی میکنم تا جایی که بشه همین کاری که شما میگین ، ینی درس کردن یه تاپیک تازه رو انجام بدم

حالا یه خواهشی که داشتم اینه که هر توصیه که فک میکنین به من کمک میده، بهم بکنین از قبیل تجهیزات و بستر و گیاه و حتی ابعاد تانک، چون هنوز هیچی خرید نکردم

در رابطه با فیلتر ایهایم 2213 هم روی جعبه ش نوشته بود برای ماکسیمم 250 لیتر ، واسه همین میگم احتمالا کافی باشه حالا اگه نظر شما چیز دیگه ایه لطفا بگین

بازم متشکرم از شما

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    10816
    سلام من تازه عضو شدم برای اینکه بخوام تانکی ماننده تانکهای ADA داشته باشم که نیاز به درز گیری نباشه و تمیز در بیاد چه کار کنم؟ از چه چسبی باید استفاده کنم ؟ یا کجا میتون برام بسازن؟ نمونه تانک
    مورد نظر NATURE AQUARIUM GOODS

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط KHOSRONIJAD نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم برای اینکه بخوام تانکی ماننده تانکهای ADA داشته باشم که نیاز به درز گیری نباشه و تمیز در بیاد چه کار کنم؟ از چه چسبی باید استفاده کنم ؟ یا کجا میتون برام بسازن؟ نمونه تانک
    مورد نظر NATURE AQUARIUM GOODS

درود .. به پارسی پت خوش آمدید ..

کمتر جایی هست که بتونن اینکارو براتون بکنن .. این اکواریومها چسبهاشون به این دلیل انقدر ظریف و محکم هست چون چسب با دستگاه پمپاژ میشه روی شیشه ..

اولا جنس چسب خیلی مهمه .. دوما شیشه به قدری باید طراز بریده شده باشه و دیاموند شده باشه که کوچکترین ناهمواری نداشته باشه ..

شیشه اونها توسط کارخونه بریده میشه با دستگاه .. نه دستی و با الماس ..

خلاصه اینکه سخت میتونی همه این مواردی که گفتم رو یکجا گیر بیاری ..

من خودم یه مدت خیلی درگیر این قضیه بودم اما بی خیال شدم ..

شما به همین مدلهای وطنی راضی باش .. گزینه بعدی هم شیشه و تانکهای آماده چینی و ایتالیایی و .... رو بگیری که قیمت خیلی بالایی دارند ..

موفق باشید ..

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    61
    همینطوره که شما میگین ، من تازه میخام تانکم رو راه بندازم و فعلا تو مرحله تحقیقات هستم

سعی میکنم تا جایی که بشه همین کاری که شما میگین ، ینی درس کردن یه تاپیک تازه رو انجام بدم

حالا یه خواهشی که داشتم اینه که هر توصیه که فک میکنین به من کمک میده، بهم بکنین از قبیل تجهیزات و بستر و گیاه و حتی ابعاد تانک، چون هنوز هیچی خرید نکردم

در رابطه با فیلتر ایهایم 2213 هم روی جعبه ش نوشته بود برای ماکسیمم 250 لیتر ، واسه همین میگم احتمالا کافی باشه حالا اگه نظر شما چیز دیگه ایه لطفا بگین

بازم متشکرم از شما
    دوست عزیز میتونید یه سری اطلاعات از پست شماره 8 این تایپیک بدست بیارید .. باز اگه سوالی بود در خدمتم ..

http://www.parsipet.ir/thread12843.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    در رابطه با فیلتر ایهایم اگه میشه بگید که 2213 برای 225 لیتر آب کافیه ؟(با توجه به اینکه روی جعبه ش ماکسیمم250 لیتر گرفته)، واگه بزرگترشو بگیرم مشکلی پیش میاد؟

بازم از اینکه راهنمایی کردین ممنون

صفحه 51 از 246 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970101151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)