صفحه 59 از 150 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 1493
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    الان اومدم بهش غذا بدم شاید تقصیر از من بود اول با دست بهش تخمه دادم اونم میخورد بعد گفتم بگزار ببینم میاد روی دستم تا دستمو بردم داخل دستمو گرفت
    منم بهش گفتم نه زشته در قفس را بستم و بهش چیزی ندادم و اومدم کنار کارم بد بود؟
    داخل قفس نباید میبردید چون هنوز به شما کامل اعتماد نکرده وحتی اگرهم اعتماد کنه بازم احتمال داره که گاز بگیره چون قفس رو قلمروی خودش میدونه
    کار خوبی کردید که گفتید نه زشته،ولی باصدای آروم بهش بگید چون طوطی صدای آروم رو به عنوان تنبیه میشناسه وصدای بلند تشویق

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    الان اومدم بهش غذا بدم شاید تقصیر از من بود اول با دست بهش تخمه دادم اونم میخورد بعد گفتم بگزار ببینم میاد روی دستم تا دستمو بردم داخل دستمو گرفت
    منم بهش گفتم نه زشته در قفس را بستم و بهش چیزی ندادم و اومدم کنار کارم بد بود؟

منظور از دست تو گرفت یعنی گاز گرفت.

نگاه کن برادر طوطی ها حس لامثه شون زبون و منقارشونه . اگر اومد دست تو گرفت شما نکشید تحریک به گاز گرفتن میشه . بگذار لمس کنه ببینه چیه اگر احساس کردید

شدید داره میشه آروم دستتون رو بکشید بهش بگید کاربد. کاربد کمی اخم کنید . دیگر نباید درب قفسرو ببندید .

اون مخواست ببینه دستی که بهش غذا میده چیه . طوطی من باراها انگشت منو میگیره ولی اصلا نمیکشم. وقتی بهش میگم طلا کاربد خودش میفهمه چون تربیتش کردم.

ومیتونی این کارو هم بکنی نوع تربیتی که من انجام دادم طوطیم انگشتم رو اصلا گاز نمیگیره .این قراره

میری روبروش یا درب قفس بازه یا بسته فرقی نمیکنه وقتی داره بهت نگاه میکنه انگشت اشارتون رو خودتون بوس کنید بعد ببرید جلو بهش بگید بیا بوس کن. چندین بار اینکارو کردین عادی میشه میدونه

باید بوس کنه نه گاز . البته وقتی داره بوس میکنه زبونش رو میزنه به انگشتت اصلا نکش انگشتتو . برار لمس کنه /

بعد مراحل بعدی دست دان رو هم بهت میگم. بهتر یه تایپ بزنم برای تربیت طوطی .تا همه استفاده ببرند . راحتر در دسترس قرار بگیره .

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    آقا محسن راست میگن

مثل سگ که اگه ازش بترسی بیشتر دنبالت میکنه

طوطی هم اگه ازش بترسی و دستت رو بکشی گازت میگیره نباید بترسی و دستت رو بکشی.

با زبونش لمس میکنه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsham 2 نمایش پست ها
    آقا محسن راست میگن

مثل سگ که اگه ازش بترسی بیشتر دنبالت میکنه

طوطی هم اگه ازش بترسی و دستت رو بکشی گازت میگیره نباید بترسی و دستت رو بکشی.

با زبونش لمس میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط پدربزرگ نمایش پست ها

منظور از دست تو گرفت یعنی گاز گرفت.

نگاه کن برادر طوطی ها حس لامسه شون زبون و منقالشونه . اگر اومد دست تو گرفت شما نکشید تحریک به گاز گرفتن میشه . بگذار لمس کنه ببینه چیه اگر احساس کردید

شدید داره میشه آروم دستتون رو بکشید بهش بگید کاربد. کاربد کمی اخم کنید . دیگر نباید درب قفسرو ببندید .

اون مخواست ببینه دستی که بهش غذا میده چیه . طوطی من باراها انگشت منو میگیره ولی اصلا نمیکشم. وقتی بهش میگم طلا کاربد خودش میفهمه چون تربیتش کردم.

ومیتونی این کارو هم بکنی نوع تربیتی که من انجام دادم طوطیم انگشتم رو اصلا گاز نمیگیره .این قراره

میری روبروش یا درب قفس بازه یا بسته فرقی نمیکنه وقتی داره بهت نگاه میکنه انگشت اشارتون رو خودتون بوس کنید بعد ببرید جلو بهش بگید بیا بوس کن. چندین بار اینکارو کردین عادی میشه میدونه

باید بوس کنه نه گاز . البته وقتی داره بوس میکنه زبونش رو میزنه به انگشتت اصلا نکش انگشتتو . برار لمس کنه /

بعد مراحل بعدی دست دان رو هم بهت میگم. بهتر یه تایپ بزنم برای تربیت طوطی .تا همه استفاده ببرند . راحتر در دسترس قرار بگیره .
    میدونم اما منظورش لمس کردن نبود گاز کرفت البته خیلی فشار نداد که خون بیاد ولی فشار را داد که درد بگیره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    میدونم اما منظورش لمس کردن نبود گاز کرفت البته خیلی فشار نداد که خون بیاد ولی فشار را داد که درد بگیره
    ببخشید شما اگه بعضی از تاپیک های این انجمن رو بخونید حتما بدردتون میخوره:
    آموزش ترفند به طوطی سانان
    همین طور این انجمن:
    اهلی کردن و برقراری ارتباط با طوطی
    فقط یه چیزی هم بگم :چیزی که آقامحسن گفتن راجع به گاز گرفتن ویا بوس کردن فعلا راجع به طوطی شما صدق نمیکنه وفعلا شما باید سعی کنید که به شما اعتماد کنه وبعد این چیزها،چون قبلا رام بوده به احتمال زیاد بعد از اعتماد کردن به شما خیلی از مشکلاتتون از بین میره اما اگر اعتماد نکنه هرچقدر هم اینکارا رو کنید بی فایدست و اگر زود وعجله ای انجام بدید حتی احتمال داره تاثیر منفی بذاره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    دوست عزیز طوطی فعلا تو شرایطی نیست که بیاد روی دست شما. فعلا با دست غذا بدین . حتی اگه خیلی راحت هم از دست شما غذا بگیره برای روی دست آوردن یهو دستتون رو جلو نبرید .باید کم کم برای روی دست آوردن اقدام کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    ببخشید من یکم دیر سر زدم این هم از عکساش [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط saghar78 نمایش پست ها
    ببخشید من یکم دیر سر زدم این هم از عکساش [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    ببخشید الان سوالتون چیه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    من هم با شما موافقم سهره ی من وقتی گاز میگیره خدییش خیلی درد میگیره یک بار هم انگشت بابام رو زخم کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اسب ،طوطی
    شماره عضویت
    11203
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ببخشید الان سوالتون چیه؟
    توی چند صفحه پیش گفتم ولی کسی جوابمو نداد
    فروشنده به من گفت که این طوطی شش ماهش است ولی یکی از دوستان گفتند که کوچکترین جوجه سرنگی ها هم برج 3 تموم میشن و الآن شاه طوطی ای نیست که شش ماهش باشه

و چه راهی رو برای اینکه روی دست بیاد پیشنهاد می کنید؟

صفحه 59 از 150 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)