کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    سلام
    اگه بشه یه عکس از ماهیت بذاری بهتر میشه راهنمایی کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansouri71 نمایش پست ها
    من شهرستانم هیچ جا هم دسترسی ندارم
    اگه یکی زحمتشا برام بکشه بخره
    هرچی هزینش بشه رو چشم میزارم میدم

ارسال مهتابی به شهرستان یه خورده سخته چون ممکنه بین راه بشکنه. البته من چندین بار از آقای مرادی مهتابی تهیه کردم که با بسته بندی مناسب فرستادن شهرستان(قصدم تبلیغ واسه ایشون نیست ارسال مهتابی به شهرستان رو هر فروشگاهی قبول نمیکنه)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    ارسال مهتابی به شهرستان یه خورده سخته چون ممکنه بین راه بشکنه. البته من چندین بار از آقای مرادی مهتابی تهیه کردم که با بسته بندی مناسب فرستادن شهرستان(قصدم تبلیغ واسه ایشون نیست ارسال مهتابی به شهرستان رو هر فروشگاهی قبول نمیکنه)
    والا اصفهان من پرسیدم ولی میگفتند مهتابی نبند ال ای دی ببند
    پس سایت نسیم کالا چطور میفروشه؟؟
    آقای مرادی فروشگاشون کجاست؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansouri71 نمایش پست ها
    والا اصفهان من پرسیدم ولی میگفتند مهتابی نبند ال ای دی ببند
    پس سایت نسیم کالا چطور میفروشه؟؟
    آقای مرادی فروشگاشون کجاست؟؟

دوست عزیز میتونید از سایت نسیم یاس اقای شفیعی پور اقدام به خرید کنید مدلهای مختلفی هم داره براتون میفرسته

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18141
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز میتونید از سایت نسیم یاس اقای شفیعی پور اقدام به خرید کنید مدلهای مختلفی هم داره براتون میفرسته
    میدونم که همه جوره میفرسته
    منظورم اینه چون شکستنیه نمیشکنه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18368
    سلام دوستان .اگر ممکنه راهنمایی کنید.آک من فیش اونلی هست میخواستم بدونم ماهی ها حداکتر تا چه درجه حرارتی رو تحمل میکنن و تا چند روز؟ برای از بین بردن ایک . البته یه ستاره بزرگ چندرنگ خلیجی هم دارم. با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman777 نمایش پست ها
    سلام دوستان .اگر ممکنه راهنمایی کنید.آک من فیش اونلی هست میخواستم بدونم ماهی ها حداکتر تا چه درجه حرارتی رو تحمل میکنن و تا چند روز؟ برای از بین بردن ایک . البته یه ستاره بزرگ چندرنگ خلیجی هم دارم. با تشکر
    سلام
    بستگی داره چه نوع گونه از ماهی نگهداری میکنید. سطح مقاومت ماهی های مختلف در مقابل دمای بالا متفاوت است
    قصد دارید با چه روشی بیماری سفیدک رو از بین ببرید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18368
    سلام . ماهیام 1 بلوتانگ 1 یلو تانگ 1 فرشته کرانی 1 جراح بادبانی 1 دامسل اکسیدان و 1 دامسل شکم زرد و 1 ستاره دریایی . تانک 450 لیتری و 60 کیلو لایوراک . البته ایک از بلو تانگ شروع شد و کم کم ماهیای دیگه هم دارن به خارش می افتن .حدودا 1ماه از راه اندازیه تانکم میگذره و تو آب شور بی تجربه ام میخواستم بدونم میشه فقط با افزایش دما این مشکل رو حل کرد متل آب شیرین. ممنونم که جواب دادید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    18368
    سلام . ماهیام 1 بلوتانگ 1 یلو تانگ 1 فرشته کرانی 1 جراح بادبانی 1 دامسل اکسیدان و 1 دامسل شکم زرد و 1 ستاره دریایی . تانک 450 لیتری و 60 کیلو لایوراک . البته ایک از بلو تانگ شروع شد و کم کم ماهیای دیگه هم دارن به خارش می افتن .حدودا 1ماه از راه اندازیه تانکم میگذره و تو آب شور بی تجربه ام میخواستم بدونم میشه فقط با افزایش دما این مشکل رو حل کرد متل آب شیرین. ممنونم که جواب دادید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman777 نمایش پست ها
    ماهی هاتون نسبتا مقاوم هستند البته غیر از جراح ماهیان که همیشه عامل بروز بیماری سفیدک هستند
    اگه بلوتنگ تون بعد از ورود به آکواریوم به علت داشتن استرس دچار این بیماری شده مشکلی نیست چون با از بین بردن آن احتمال شروع مجدد آن خیلی کمه اما اگر عامل دیگه ای باعث ایجاد بیماری شده حتما بایستی آن را رفع نمایید تا دوباره به این مشکل برنخورید.
    ایک یک نوع انگل است و برای زندگی کردن یک میزبان انتخاب میکند و می تواند در کوتاه مدت در کل آکواریوم شیوع پیدا کند و البته در آکواریوم شما داره همچین اتفاقی می افتد
    برای درمان لازمه بسیار به تدریج دماتون رو افزایش بدین (در هر 24 ساعت حدود یک درجه) تا اینکه به حدود 30 تا 31 درجه رسید. اجازه بدید 2 - 3 روز در این حالت باقی بمونه. در این مدت اگر احساس کردید ماهی هاتون بی اشتها شدن سعی کنید از غذاهای زنده غنی شده با ویتامین C یا عصاره سیر استفاده نمایید و محیطی کاملا آرام و بدون استرس برای شان فراهم کنید (با کم کردن شدت نور تانک). پس از آن با همین روند تدریجی دما را به حالت عادی باز گردانید (25-27) درجه
    با این روش انگل در سیستم به کلی از بین میرود. آکواریوم شما فقط ماهی است و توصیه من استفاده از داروهای مخصوص است که انواع مختلی داره دقت داشته باشید چون از فرشته ماهی قرآنی نگهداری می کنید به هیچ عنوان بر پایه مس نباشند تا از بین نرود
    موفق باشید

صفحه 994 از 1093 نخستنخست ... 494894944975976977978979980981982983984985986987988989990991992993994995996997998999100010011002100310041005100610071008100910101011101210131044 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)