صفحه 11 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 232
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    مرسی خیلی زیبا شده . عقب تانک اونقدر شلوغه که نمیشه چیزی رو تشخیص داد

حالا تغییرات رو انجام بده و توی عکس بعدی ببینیم چیکار کردی

امیدوارم روز بروز بهتر و قشنگتر بشه

موفق باشی
    ممنون

خوشحالم که پسندیدین

با کمک ها و راهنمایی های شماس که ما یه کارایی کردیم ، همه دوستان ، بخصوص شما، آقا حامد و دوست عزیزم داود

از همه گی ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    محمد داداش عالیه ایولا داری کاش کفوخلوت میکردی وگلاسوهایی که نشونت دادم رومیکاشتی هنوز دارتشون یکمم نظمش میدادی تانکت زیادی طبیعی شده ولی درکل عالیه میخوام مشکل گشا نذر کنم شاید تانک گیاهی جدیدم راه اندازی شد حالا فعلا منتظرخاک پلنت سویلم
    راسی داداش سنگهایی که به تنهایی خودش مثل کوه باشه مثل این عکسا کجاسراغ داری؟؟بنظرت کوه صفه هست؟؟یاکوه اتیشگاه؟؟چندساله نرفتم اصلا یادم رفته اگر هست یبار باهم بریم جمع کنیم
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . فوق العاده هست . به نظرم ارزش کشته شدن رو داشته

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih1371 نمایش پست ها
    محمد داداش عالیه ایولا داری کاش کفوخلوت میکردی وگلاسوهایی که نشونت دادم رومیکاشتی هنوز دارتشون یکمم نظمش میدادی تانکت زیادی طبیعی شده ولی درکل عالیه میخوام مشکل گشا نذر کنم شاید تانک گیاهی جدیدم راه اندازی شد حالا فعلا منتظرخاک پلنت سویلم
    راسی داداش سنگهایی که به تنهایی خودش مثل کوه باشه مثل این عکسا کجاسراغ داری؟؟بنظرت کوه صفه هست؟؟یاکوه اتیشگاه؟؟چندساله نرفتم اصلا یادم رفته اگر هست یبار باهم بریم جمع کنیم
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

امیدوارم که زود تر نذرت قبول بشه و تانکت راه اندازی بشه من از خدامه که دور و بر مون پر بشه از این چیزا ، اگه کاری کردی حتما خبرم کن

در مورد گلاسو ام راسش فعلا دمای آب تانک بدجوری میاد بالا ، میاد رو 28 حتی 29 فک نکنم دووم بیارن

سنگ رو راسش نمی دونم ! باید بگردی ، من که هربار میریم تو طبیعت فقط سرم مثه ... پایینه دنبال سنگ میگردم ، که اونم خیلی وقته نرفتیم

خلاصه ممنون که سر میزنی و نظر میدی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . فوق العاده هست . به نظرم ارزش کشته شدن رو داشته

ممنوووووووووون راسش خودم هم همین فکر رو میکنم ، قبل از شروع هیچوقت فک نمی کردم انقد لذت بخش باشه ، ولی به همه چیش از خرجای سنگینش با این اوضاعه بی پولی تا دردسرایه دیگش که همه آشنایین

و بقیه مشکلاتش ، تا اینجا می ارزید البته به لطف کمک هایه همه دوستان

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به محمد عزیز

آقا ما که همیشه از دیدن تانک زیبات روحیه میگیریم و خوشحال میشم که همشهری و البته دوست خوبی مثل تو با این همه سلیقه و حوصله ( مخصوصا در نگهداری از کاکتوس ) دارم

در ضمن همیشه به من لطف داشتی ما هم با کمک شما به جمع کاکتوس بازها پیوستیم داداش

حالا از تعارف که بگذریم منم احساس میکنم که اگه بتونی دمارو تا نهایتا 27 بیاری پائین یه تغییر کوچیک قسمت جلو تانک بدی عالی میشه

نمیدونم فن داشتی یا نه اگه داری روزی چند بار روشن بزار گرچه میدونم صدای بدی تولید میکنن

به هر حال موفق باشی

میبینمت ................

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام .. تبریگ میگم خیلی زیبا وچشم نواز شده ..چند بار پیام گذاشتم ارسال نشد .. چون با گوشی میومدم ..ردلاین ها زیبایی رو دو چندان کرده .. تترا امپراطور هم خیلی خوبه تو پلنت .. اگه گیر آوردی بگیر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به محمد عزیز

آقا ما که همیشه از دیدن تانک زیبات روحیه میگیریم و خوشحال میشم که همشهری و البته دوست خوبی مثل تو با این همه سلیقه و حوصله ( مخصوصا در نگهداری از کاکتوس ) دارم

در ضمن همیشه به من لطف داشتی ما هم با کمک شما به جمع کاکتوس بازها پیوستیم داداش

حالا از تعارف که بگذریم منم احساس میکنم که اگه بتونی دمارو تا نهایتا 27 بیاری پائین یه تغییر کوچیک قسمت جلو تانک بدی عالی میشه

نمیدونم فن داشتی یا نه اگه داری روزی چند بار روشن بزار گرچه میدونم صدای بدی تولید میکنن

به هر حال موفق باشی

میبینمت ................

قربون تو داود جون ، ما هم به شما افتخار میکنیم ( که تو این وضعیت بی پولی بازم حاضری بیای پول بالای کاکتوس بدی )

اون جلو رو هم راسش فعلا نمی تونم بش فک کنم ؛ همین دیروز یه سری تغییرات تو چیدمان دادم و اون وسط رو خلوت کردم و گیاهشو بردم دوروبر کاشتم ، فک کنم بهتر شد ، همین تغییر واسه این چن وقتم کافیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10775
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    سلام .. تبریگ میگم خیلی زیبا وچشم نواز شده ..چند بار پیام گذاشتم ارسال نشد .. چون با گوشی میومدم ..ردلاین ها زیبایی رو دو چندان کرده .. تترا امپراطور هم خیلی خوبه تو پلنت .. اگه گیر آوردی بگیر
    خیلی ممنوووووووووووووون ، وقتی شما تعریف می کنین واقعا آدم روحیه میگیره ، قبلا گفتم اگه کاری کردیم با راهنمایی هایه شما اساتید بوده

درمورد تترا امپراطور هم موافقم 150% فعلا تو فکرم که یه چند تایی ماهی کم کنم ، چون احساس میکنم تعداد ماهیام خیلی زیاد تر از حد نرماله ،

ولی من عاشق این تترا امپراطور شدم ؛ خیلی خوش رنگ و خوش فورم بودن

خلاصه ممنون که نظر دادین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    12539
    سلام دوست عزيز

آكواريوم زيبايي داري . ولي همانطوري كه دوستان فرمودند از تعداد ماهي ها كن چون باعث بهم خوردن شيمي آب ميشه و ميتونه نيترات آب رو بالا ببره و يكي از عوامل رشد جلبك رو فراهم كنه . انشاء ا...... شاهد بهتر شدن آكواريومت باشيم. موفق باشي.

صفحه 11 از 24 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)