صفحه 6 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 2454
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.hp نمایش پست ها
    سلام خدمت هم دوستان علی الخصوص آقای آژیده
    اگه اشکال نداره یک سئوال داشتم
    من یک تانک پلنت دارم که اولین گیاهی که توش گذاشتم 2 تا بوته کریپتون نسبتا قوی و مشتی بود که طول برگاشون بیشتر از 1متر بود اما ی مشکل کوچیک دارن اونم این خزه های مشکی رنگیه که از اول ورودشون به تانک من روشون بود که اون موقع فروشنده ادعا کرد چون اینا مولد هستند توی استخر بودن و این ها مربوط به نور مستقیم هستش .
    از وقتی که دارمشون هم ازشون راضی هستم و پاجوش هم زدن و دارن رشد میکنن اما هم خودشون رشد میکنن هم این جلبکهای سیاه مطمئن هستم که ی راحی حلی برای از بین بردن این جلبکها هستش لطفا راهنمایی بفرمائین. پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم. در ضمن تصاویر کاملا گویای مشکلشون هست.

با سلام

به پارسی پت خوش آمدید

1.استفاده از ضد جلبک شرکت مایکروب لیف آمریکا(ماهیران داره)
    2.استفاده از تترا آلگا مین که بازم ماهیران داره

مورد شماره یک معجزه میکنه

با تشکر
    آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام..
    دنبال گیاهی برای بستر و کف تانک میگردم که رنگی غیر از سبز داشته باشه..(قرمز - زرد یا ....) ایا همچین گیاهی وجود داره؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan Taghavi نمایش پست ها
    باسلام..
    دنبال گیاهی برای بستر و کف تانک میگردم که رنگی غیر از سبز داشته باشه..(قرمز - زرد یا ....) ایا همچین گیاهی وجود داره؟
    ممنون
    سلام دوست گرامی برای پوشش دادن بستر تانک گیاهانی که استفاده میشن به رنگ سبز هستند من تو منابع و ebook ها هم یک بررسی کردم گیایهان به رنگ دیگه ندیدم

موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keyvan_M نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی برای پوشش دادن بستر تانک گیاهانی که استفاده میشن به رنگ سبز هستند من تو منابع و ebook ها هم یک بررسی کردم گیایهان به رنگ دیگه ندیدم

موفق باشید.
    سلام کیوان جان..
    ممنونم از راهنماییهات دوست خوبم..ایشالا بتونم جبران کنم..
    از همه عذر میخوام ولی اینو بزارید بگم..میدونم محتوا نداره ولی خیلی مطلب توشه..:66:
    اقا من این چند وقته اینقدر درگیر این تانک گیاهی و دکور مورد نظر بودم و این چند روز آخر دنبال یه گیاه بستر زرد یا قرمز که دیشب خوابشو دیدم..باورتون نمیشه ولی تو خوابم یه بستر زرد و قرمز با یه دکور خوشگل دیدم و اینقدر خوشحال شدم که نگو..:smile (10)::smile (179):
    خلاصه دکورمو تو خواب دیدمو به امید خدا همونو انجام میدم..:smile (73):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام..
    دوستان ایا برای پلنت مدیای خاص یا تخصصی وجود داره که داخل فیل.. اکسترنال بشه کار کرد؟ اگه نه پس بنظرتون چون ایهایم گرفتم همون سرامیک و ساب استریت پرو که داخلش هست چیزیو کمو زیاد بکنم یا؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    باسلام..
    دوستان ایا برای پلنت مدیای خاص یا تخصصی وجود داره که داخل فیل.. اکسترنال بشه کار کرد؟ اگه نه پس بنظرتون چون ایهایم گرفتم همون سرامیک و ساب استریت پرو که داخلش هست چیزیو کمو زیاد بکنم یا؟
    ممنون
    سلام اشکان جان مدیای خاصی لازم نیست شما ایهایم تهیه کردید مواد داخلش کافی و بسیار مناسب هست البته بگم چون گیاهان محیط اسیدی براشون مطلوب هستند استفاده از Torf شرکت ایهایم در فیلترهم میتونه موثر باشه چون مواد سنگین آب رو جذب میکنه و محیط رو اسیدی میکنه ( استفاده از این محصول در تانک دیسکس و آروانا هم موثر است) اما من پیشنهاد میکنم وسواس به خرج ندید همین موادی که خوده شرکت در نظر گرفته کافیه برای آشنایی بیشتر محصول Torf عکس این محصول به همراه لینک برتون قرار میدم.

http://www.eheim.asia/prod_e_media_chem.html
    موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    سلام..
    ممنونم کیوان جان..
    من بروشور فارسی مدیای ایهایم(که ماهیران مرکزی برام کپی گرفته) الان جلومه که البته عکسی نداره ولی ایهایم تورب (eheim torf) رو نوشته که بعد از 3 الی 6 هفته باید تعویض بشه!!!!!
    شما در این مورد اطلاعاتی داری که ایا همچین چیزی صحت داره و باید تعویض بشه یا ماهیران بروشور خودشو تولید کرده..
    ممنونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    سلام..
    ممنونم کیوان جان..
    من بروشور فارسی مدیای ایهایم(که ماهیران مرکزی برام کپی گرفته) الان جلومه که البته عکسی نداره ولی ایهایم تورب (eheim torf) رو نوشته که بعد از 3 الی 6 هفته باید تعویض بشه!!!!!
    شما در این مورد اطلاعاتی داری که ایا همچین چیزی صحت داره و باید تعویض بشه یا ماهیران بروشور خودشو تولید کرده..
    ممنونم
    سلام اشکان جان بله درست هستش طول عمر کوتاهی داره و بعد از هر بار شستشو فیلتر بین 3 الی 6 هفته باید تعویض بشه چون کارایی لازم خودش رو از دست میده اینم توضیحاتش
    Eheim Torf Pellets 1 Liter

EHEIM Natural acid peat is rich in valuable substances, such as humic matter and trace elements. EHEIM peat pellets reduce the pH value and the carbonate hardness of the water, and are suitable for all water conditions from tropical clear water to blackwater, in particular. Peat expands in w Replace the peat after three to six weeks. Do not use peat and activated carbon at the same
    time
    آقا اشکان اینم لینکش
    Eheim Torf Pellets 1 Liter - Shopping.com UK

موفق باشید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    سلام

اقا کیوان با گذاشتن چوب میشه در اسیدی کردن محیط موثر بود؟ تورف اصلا مقرون بصرفه نیست !

ارادتمند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام..
    بازم یه سئوال دیگه
    برای یه فیل..سطلی دیگه پلنتم چون مدیا نداره فکر کردم بجای سابستریت پرو ایهایم (برای اینکه ایهایمو جریمه کنم که تو اکسترنال حرفه ایش مدیا نزاشته:smile (238) پوریژن یا ماتریکس سیچم رو تهیه کنم..بنظرتون مناسب پلنت و آب شیرین هستن این 2 مدیا یا خیر؟
    ممنون

صفحه 6 از 246 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242556106 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)