صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251

فروش جفت عروس هلندی خاکستری و ابلق

با سلام یه جفت عروس هلندی ماده خاکستری و نر ابلق 4 ماه پیش خریدم به گفته فروشنده هر 2 بالغ که بعد فهمیدیم بالغ نیستند جفتگیری زیاد انجام میدن اما به دلیل سن کم ماده تخم نمیزاره چون خیلی کوچیکه عروس ماده , بنده دیگر قادر به نگهداری ازشون نیستم و ترجیح میدم با قیمت خوب به دوستان عزیز ارائه کنم

قیمت رو بدون قفس 270 گذاشتم
    فیلم جفتگیری عروسها زمانی که تو مغازه فروشنده بود رو دارم
    بنده یزد هستم هزینه ارسال با اتوبوس رو خودم پرداخت خواهم کرد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    سلام عکس ها که هیچ کدوم بازنمیشن!!!! میدونی حدودا سنشون چقدره؟ الان یعنی نر بالغه و ماده نابالغ یا هردو نابالغ هستن؟! ولی یه عکس بذار ازشون 270 بالاس باید راه بیایی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
    سلام عکس ها که هیچ کدوم بازنمیشن!!!! میدونی حدودا سنشون چقدره؟ الان یعنی نر بالغه و ماده نابالغ یا هردو نابالغ هستن؟! ولی یه عکس بذار ازشون 270 بالاس باید راه بیایی
    همه ی عکسا دیده میشند

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    بنده 270 ت هم خرید کردم این عروس ها رو 1 ریال ارزون تر نخواهم داد تو پست اول هم گفتم 270 میدم + هزینه ارسال تخفیف ندارد حتی 1000 ت چرا چون جنس خوب رو زمین نخواهد ماند میتونم بزارم پرنده فروش برام بفروشه ترجیح دادم یه مدت اگهی کنم, موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    بنده 270 ت هم خرید کردم این عروس ها رو 1 ریال ارزون تر نخواهم داد تو پست اول هم گفتم 270 میدم + هزینه ارسال تخفیف ندارد حتی 1000 ت چرا چون جنس خوب رو زمین نخواهد ماند میتونم بزارم پرنده فروش برام بفروشه ترجیح دادم یه مدت اگهی کنم, موفق باشید
    البته ببخشید که من دخالت میکنم و اصلا به من مربوط نمیشه ولی قیمت پرنده هاتون مناسبه.الان عروس دونه ای 150 تومن کمترینش هست که همین خاکستری باشه و برای چونه زدن و این مسائل بهتره به هم پ خ بدین.موفق باشین

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    البته ببخشید که من دخالت میکنم و اصلا به من مربوط نمیشه ولی قیمت پرنده هاتون مناسبه.الان عروس دونه ای 150 تومن کمترینش هست که همین خاکستری باشه و برای چونه زدن و این مسائل بهتره به هم پ خ بدین.موفق باشین
    خاکستری دونه ای 150 تومن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! بابا بیخیال!!!!! میخواید گرونش کنید پیداس،کجا دونه ای 150تومن میدن؟!! من خودم یه نرخاکستری خوشگل و بالغ رو فروختم120تومن کی میگه 150 تومنه!!! اونایی که میخوان پرنده هاشونو گرون کنن و با قیمت بالا بریزن تو بازار اینو میگن الان کم هست ولی جفت عروس رو که نروماده خاکستری بودن روتازه پرنده فروش که هزار جور حرف و حدیث پشت سرمیگید رو میگفت220 تومن خداییش این انجمن ها همونطور که اوایل درجهت افزایش اطلاعات و آگاهی دادن مفید بودن، ولی الان یه زمینه هایی توش بوجود اومده که بازارشو واقعا خراب کرده و فقط باعث افزایش قیمت هاشده عروس که اونم الان چه تکثیرکننده های حرفه ای چه پرورش دهنده های خونگی دارن پرورش وتکثیرش میدن،نمیدونم چراقیمتش انقدر باید بالاباشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241

9

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    همه ی عکسا دیده میشند
    واسه من که هیچ کدوم ازعکس هانشون داده نمیشه!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    خاکستری دونه ای 150 تومن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! بابا بیخیال!!!!! میخواید گرونش کنید پیداس،کجا دونه ای 150تومن میدن؟!! من خودم یه نرخاکستری خوشگل و بالغ رو فروختم120تومن کی میگه 150 تومنه!!! اونایی که میخوان پرنده هاشونو گرون کنن و با قیمت بالا بریزن تو بازار اینو میگن الان کم هست ولی جفت عروس رو که نروماده خاکستری بودن روتازه پرنده فروش که هزار جور حرف و حدیث پشت سرمیگید رو میگفت220 تومن خداییش این انجمن ها همونطور که اوایل درجهت افزایش اطلاعات و آگاهی دادن مفید بودن، ولی الان یه زمینه هایی توش بوجود اومده که بازارشو واقعا خراب کرده و فقط باعث افزایش قیمت هاشده عروس که اونم الان چه تکثیرکننده های حرفه ای چه پرورش دهنده های خونگی دارن پرورش وتکثیرش میدن،نمیدونم چراقیمتش انقدر باید بالاباشه
    با این که خلاف مقررات فروم هست من ازت خواهش میکنم آدرس مغازه ای که عروس هلندی دونه ای 110 هزارتومن میده رو همینجا اعلام کن تا سایر دوستان هم برن خریداری کنن.مگه اختیار بازار پرنده دست ماست که بخوایم گرون کنیم یا نکنیم؟از سر شکم حرف زدن این روز ها شده کار همه.توی بازار پرندگان آزادگان که کمترینش که خاکستری باشه شده دونه ای 150تومن حالا بماند که مغازه ها در سطح شهر چه قیمت هایی میدن.توی اصفهان خیابون هفت تون بین خیابون جی و زینبیه عروس جفتی 320 تومن هست.توی شیراز چهار راه مشیر عروس جفتی 350 تومن شروع میشه تا بالا.حالا شما کجای ایرانی که عروس جفتی 220 میدن؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    10796
    دوست عزیز قیمت های شما خیلی قدیمی هستن
    عروس خاکستری 150تومان و عروس سفید تا 250 تومان هم هست
    بحث این نیست که الان این پرنده ها داخلی تکثیر میشن بحث هزینه پرورش او نهاست که هر روز داره بالا میره
    مثلا همه می دونن بهترین و آسون ترین پرورش ، پرورش همستر هست ولی همون همستر که هر سه هفته و هر دفعه حداقل 6 تا بچه میاره در عرض دو ماه قیمتش از 7 تومن شده 12 تومن!!!!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    با سلام نظر دوستان محترم هست قیمت عروس بنده خریدم 270 ت 3 ماه هم میشه خریدم و کلی بهشون ad3ec و تخم کتان و تخم مرغ و ... دادم که کار ندارم پرنده ها رو اختیارشون رو دارم هر قیمتی بخوام میتونم مطرح کنم.
    در مورد قیمت هم جوجه عروس هلندی پاکستانی هر کی بخواد من 60 بهش میدم و وحشی رو 110 ت که پاکستانی هست پرنده فروش اشنا دارم.
    اما پرنده ایران خدایش با اونطرف فرق میکنه پس باید یه استثنا بینشون باشه ضمن اینکه این 2 هم جفت خورده اند. من خیلی دوست داشتم جوجه گشی کنم تو تاپک عروس هم مشاهده کند کم خرید نکردم و پس دادم تا یه جفت خوب گرفتم اما به دلیل اسباب کشی با اپارتمان نمیتونم نگهداری کنم. امیدوارم برای عزیزان قابل درک باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)