همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    سلام دوستان ۳روز هست که آک و آبگیری کردم میخواستم بپرسم میشه توی رف الان گیاه بزارم البته خودم فکر میکنم که نمیشه ...
    اگه میشه راهنمایی بفرمایید ممنونم

سلام
    نه دوست عزیز نمیتوتید گیاه بذاردید شما باید اجازه بدید سیکل طی بشه و تانک شرایط پایداری پیدا کنه بعدا گیاه اضافه کنید
    همونطور که میدونید گیاها برای رشد و زنده موندن به نیترات و فسفات نیاز دارن که تانک شما در حال حاصر این شرایط را نداره
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    این tl 550 من دچار مشکل شده خروجی اب همونه اما توی خونه دوم و سوم روی سطح اب چربی جمع شده و خونه اخر هم که واتر پمپه سطح اب 10 سانت پایین تر از بقیه خونه هاست .من هر چی مدیا و .. داشتم تک تک در اوردم تا اگر گرفتگی دارن رفع بشه پدها رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان باقیه .مشکلش کدوم خونس ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluetang نمایش پست ها
    این tl 550 من دچار مشکل شده خروجی اب همونه اما توی خونه دوم و سوم روی سطح اب چربی جمع شده و خونه اخر هم که واتر پمپه سطح اب 10 سانت پایین تر از بقیه خونه هاست .من هر چی مدیا و .. داشتم تک تک در اوردم تا اگر گرفتگی دارن رفع بشه پدها رو هم عوض کردم اما مشکل همچنان باقیه .مشکلش کدوم خونس ؟
    سلام
    وقتی آب در آکواریوم تبخیر میشه ، سطح آب در خونه واتر پمپ میره پایین و باید به صورت دستی آب سر ریز کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    نزدیک به یکسال است که یک خرگوش ماهی دو خط دارم. چند روز پیش به دلیل تهاجمی شدن دلقک مارون، مجبور به گرفتن و خارج کردن این دلقک ماهی شدم. از آن موقع این خرگوش ماهی از غذا خوردن اجتناب می کند. غذاها از شرکت اوشن عبارتند از دو نوع غذای گرانولی فرمول یک و فرمول دو، دو نوع غذای پولکی آرتمیا و اسپرولینا.
    با تشکر

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم!
    نزدیک به یکسال است که یک خرگوش ماهی دو خط دارم. چند روز پیش به دلیل تهاجمی شدن دلقک مارون، مجبور به گرفتن و خارج کردن این دلقک ماهی شدم. از آن موقع این خرگوش ماهی از غذا خوردن اجتناب می کند. غذاها از شرکت اوشن عبارتند از دو نوع غذای گرانولی فرمول یک و فرمول دو، دو نوع غذای پولکی آرتمیا و اسپرولینا.
    با تشکر
    سلام
    احتمالا به خاطر وارد کردن طور و دنبال کردن دلقک ، به روباه هم استرس وارد شده و از خوردن غذا خودداری میکنه بعد یه هفته ای باید خوب بشه بهتره نور تانک رو کم کنید و از آرتیمیا برای تشویق کردن روباه به غذا خوردن استفاده کنید

Send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    وقتی آب در آکواریوم تبخیر میشه ، سطح آب در خونه واتر پمپ میره پایین و باید به صورت دستی آب سر ریز کنید

1-ولی من فکر نکنم به خاطر تبخیر باشه چون وقتی تانک تا خرخره پر از ابه باز هم همینطوریه ؟

2-پس دلیل اون چربی که مثل لجن روی سطح اب توی خونه دوم و سوم هست چیه ؟ قبلنا اینطوری نبوده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    1-ولی من فکر نکنم به خاطر تبخیر باشه چون وقتی تانک تا خرخره پر از ابه باز هم همینطوریه ؟

2-پس دلیل اون چربی که مثل لجن روی سطح اب توی خونه دوم و سوم هست چیه ؟ قبلنا اینطوری نبوده
    سلام منم به همین مشکل برخورد کردم تنها راه حل اینه که تبعه خونه واتر پمپو کوتاهتر کنی تا آب با خونه قبل از واترپمپ یکی بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977

با عرض سلام خدمت دوست محترم!
    دلیل اصلی کم شدن آب در سامپ تبخیر می باشد. حالا در سامپ آکواریوم شما گردش آب به یک دلیلی متوقف یا کاهش یافته است. نیازی هم به کوتاه کردن خانه واتر پمپ و عیب دار کردن آکواریوم نیست چرا که در اثر تبخیر، مجدد سطح آب خانه آخر سامپ کاهش می یابد.
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    15869
    من میخام شن به اکواریومم اضافه کنم اما توی اکثر شن هایی که توی فروشگاه ها هست شپشک دیدم از اونجایی که این موجودات خیلی وحشتناک هستن و تجربه بدی داشتم و درمانش از درمان سرطان هم سخت تره اگه

شن ها رو بجوشونم شپشک ها و تخم ان ها از بین میره یا بازم ممکنه جون سالم بدر ببرن ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم و اون اینه که وقتی برق میره و میاد ذرات سفید رنگی به وسیله واتر پمپ توی تانک میاد و کلی تانکو کثیف و بهم میزنه شما میدونین دللش چیه؟؟از فیلتر ها ست یا نه چیز دیگه چون من دو مرحله فیلتر گذاشتم هم توی سامپ و هم توی اورفلو ولی من از آقا فرهاد آکوامارین پرسیدم ایشون گفتن احتمالا توی اورفلو پدهات کمه و خوب فیلتر نمیشه آب حالا به نظرتومن ایراد کار کجاست؟؟؟؟!!!
    خواهش میکنم اینو جواب بدین
    با تشکر

صفحه 606 از 1093 نخستنخست ... 106506556587588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625656706 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)